Suchá kůže? Ekzém? Na rukou..

25.3.20 13:49

Suchá kůže? Ekzém? Na rukou..

Dobrý den.. Již asi dva týdny nebo ani nevím jak dlouho to je mám na rukou tohle :prilozim fotku.. Do takového stadia se mi to rozjelo teď.. Praská mi to popraskaniny krvácí..začala to trochu svědit ale když pouiju třeba mýdlo tak to stipe.. Jsem z toho špatná..
Mám jest e do toho alergie a atop. Exem na rukou.. U loktů.. Může to být spojeno? Nebo co by mi tak na to mohlo pomoci? Ať to zmizí prosím.. Děkuji za odpovědi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3421
25.3.20 13:57

Já mám něco podobného na nohách u kotníků. A prý je to jedna znova forem ekzemu. Nejvíc mi na to zabírá lenienska. Ale mám ji na recept, nevím, jestli se dá koupit jen tak. Míchá se v lékárně do té obyc bílé nadobky. Každopádně pokud máš atop, tak určitě nějaké mazání doma máš, tak to zkus i na toto a popřemýšlej, co se změnilo (jídlo, práci prášek, jar…).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.3.20 14:01

@chaela aha.. Tak něco asi jo.. Na loktech se mi ekzém upravil a teď tohle no.. Zkusím se zeptat na to co jsi psala.. A jinak děkuji moc.. Já už jsem hledala různé věci.. A na padaly mě různé diagnózy :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3421
25.3.20 14:12

@Verus111 tak já samozřejmě nemůžu říct, co to je u tebe. Jen píšu, co to je u mě. Na té masticce je napsaný „ung. leniens“. Co to je, netuším, ale je to skvělý na ekzemy všeho druhu, na suchou kůži. Jak pro me tak pro děti, i mimino.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1335
25.3.20 14:17

Mám tohle na rukou taky. Já teda vím, že to mám od ustavičného mytí mýdlem. Naštěstí mi stačí to párkrát denně natřít čímkoliv mastným, aby se kůže nedostala do tohohle stádia.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1524
25.3.20 14:30

Ja mam tohle taky a u me je to jeden z projevu alergie na chlad. Pomaha mi na to uz roky mast Excipial U Lipolotio nebo tak nejak se to jmenuje. Je to na lecbu velmi suche pokozky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
362
25.3.20 14:30

No to kdybych ti vyfotila, jak vypadaji moje ruze :roll: Mam to asi stokrat horsi a bohuzel mi na to nic nezabira, resp bezne mi na ekzem zabiraji kortikoidy, ale mam strach si to jimi ted mazat, kdyz tam mam praskliny do krve :nevim:
Jediny co, tak proste mazat mazat mazat, stale… Mne se to ted take zhorsilo vlivem sileneho myti a dezinfikovani, a to si po kazdem myti mazu :nevim:

Detem vetsinou ekzemky vyhojim Excipialem ULipolotio, tak muzes taky zkusit :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.3.20 14:37

Ahoj, ted jsem mela neco podobneho, mazala jsem vit vitella ictamo, takova mensi tubicka kremu to je, mazala jsem asi dva tydny a preslo to ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama