Suchá poševní sliznice - ne v době menopauzy

98
4.6.21 13:12

Suchá poševní sliznice - ne v době menopauzy

Děvčata, je mi 35 a trápí mě suchá poševní sliznice, nejvíc při styku, drhne to i s gelem :nevim: Přijde mi, když tam zavedu prst, že tam nemám sliznici, ale suchou žínku (naomak, nevím, k čemu to přirovnat). S partnerem kvůli tomu ani nespím. Přechod asi fakt ještě ne, ale co s tím :nevim: Moje doktorka mi řekla, že mám asi nízkou hladinu estrogenu a doporučila mi čípky Ciccatricina. Jsem z toho zoufalá, měl jste s tím někdo podobnou zkušenost? moc moc děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10060
4.6.21 14:04

@Stick já s tím mám zkušenost, celkem mi pomohly zaváděcí čípky Gynimun Rapid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17381
4.6.21 15:32

Užívej ty čípky.

A pokud ti vychází nižšší estrogen, tak hlasuju za pití kotvičníkového čaje a oblíbení si lněného semínka, je bohaté na fytoestrogeny. Takže mleté přidávat do pečení, dávat si ho třeba do jogurtu. Chceš sníst tak lžíci lněného semínka denně a teda nesmí být v celku, protože pak projde, potřebuje šho alepsoń podrcené, neo namleté. To samé se sezamovým semínkem - to je skvělé opražené a smíchané se solí a sypat všude místo soli. Chceš tak lžičku sezamových semínek denně.

https://www.vegmania.cz/…edie/gomasio

a chvíli hormonální jógy taky jedině pomůže, když už s ničím jiným, tak s funkčností páteře a pánevního dna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
98
8.6.21 10:07

@Ou
Já to zatím nemám potvrzené, chci jít na hormonální profil…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat