sucha,cervena kuze na tele

1064
20.5.08 16:16

sucha,cervena kuze na tele

ahoj devcata,
vim, ze se tady uz hodne psalo o suche kuzi,ale muj malej ji ma k tomu jeste zarudlou. prijde mi, ze to ma od ty doby, co byly ty vedra a pozde jsem mu sundala mikinu. na krku to ma uz dobry,ale ma to hlavne na rucickach a trochu na hrudniku. mudr radila krem na zedek a pak sebamed,ale prijde mi ze po sebamedu to ma horsi. normalne mazu olivovym olejem. v diskuzich vychazi vitezne modra indulona, ale nevim, jestli i na to zarudnuti.
diky moc :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

20.5.08 16:26

Ahoj, malý měl suchou kůži mezi 3. - 5. měsícem, pomohla nám Vitella U nutrolotio s ureou. Jak byly vloni na začátku léta ty hrozný vedra, měl pod krčkem, zespoda na ručičkách a trochu na hrudníčku červenou kůži s potničkama, na to nám zabrala Vitella se zinkem. Obojí na radu mudry. Sebamed jsme používali taky, ale nám vyhovoval. Teď máme Hipp babysanft. Přijde mi o něco lepší než Sebamed. Ale každému dítěti vyhovuje něco jiného. Bohužel je to metoda pokus - omyl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.5.08 18:45

Modrá indulona je chválená všuce, dokonce i u nás na plavání miminek. Myslím, že má to zarudnutí od podráždění spocené kůže mikinkou a stačí to proomazat něčím mastnějším.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49
20.5.08 21:06

cauky

urcite modra indulona a jeste muzu doporucit dove kremovou tabletu na koupani, mala ma po ni krasne vlacnou kuzicku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1762
20.5.08 23:57

Já nedám dopustit na Excipial MAST.
Halka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4035
21.5.08 08:16

Já bych ještě doporučila koupit sušenou syrovátku a vykoupat ho v tom. Mě stačila jediná slabá koupel na svědící suchou kůži v těhu a syn po tom měl taky bájo kůžičku, ani jsem ho po koupeli nemazala, jinak totiž taky trpí na tohle - a pomáhá nám modrá indulona.
Naopak Altermed, měsíčková indulona, Hipp krém, Welleda olej ani mléko, nepomohlo, naopak… Je to fakt pokus omyl, ale ta syrovátka může být dobrá…
NiKi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
21.5.08 09:29

Máme totéž. Suché zarudlé fleky po těle. Vojtovi je pět týdnů a táhne se to asi od druhéhu týdne. Vy:,–(ila jsem všechnu kosmetiku, i drahou, kterou jsem měla nakoupenou. Weleda a podobné obsahují měsíček, nebo heřmánek, a ten vysušuje. Mažu Excipialem mlékem na doporučení lékařky a střídám to s olivovým, olejem. Nepoužívám ani nic do koupele, jen olejovou lázeň, a místo mýdla supermastnou kostku. Uvidím jek se to vyvine, vypadá to líp…
Pavloska

• Nahlásit
  • Citovat
1762
21.5.08 09:40

Já tedy na holky také nepoužívám žádnou kosmetiku, mýdla, pěny do koupele atd. Teď vyjímečně, ale u miminek vůbec.
Halka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49
21.5.08 13:01

Ahoj, taky nám to ve 4 měsíci začalo suchou zarudlou kůží, malá to měla na zádech u hrudníčku, myslela jsem, že to má po potničkách, pak po koupelovým oleji a dětská dr mi radila koupat v rýžovým odvaru a mazat kyselým krémem - byl dělaný. Nakonec jsem zašla pro sichr ke své kožní a EJHLE!! :evil: atopický eksém. Od té doby raděj chodím s každým ďobancem k dermatoložce, pro jistotu, ať vím na čem je a hlavně ať jí hned namažu krémem, který nám předepíše přímo ona. Přece jen by měla být odborník na kůži narozdíl od dětské, která to má tak všeobecně. :roll:
Hodně zdaru s kožníma problémama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1064
21.5.08 13:24

dekuji vsem za prispevky, uvidim jak se to vyvrbi. ma chudacek ted kuzi jako struhadlo a dokonce se mu objevil flek i na cele, kde nic nemel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.5.08 14:53

Ještě jsem si vzpomněla, že jsem používala na Pájovy pupínky a suchou kůžičku ze začátku OILATUM EMOLLIENT, je to mycí emulze na kožní problémy. Ve spojení s tou Vitellou měl kůži za 14 dní o hodně lepší. Známá má chlapečka s mírným ekzémem a používá modrou Indulonu a nemůže si ji vynachválit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
21.5.08 15:22

Nás lékařka neposílá ihned se vším ke kožnímu. Říká, že má s tím špatné zkušenosti, že kožaři rádi ihned nasazují hormonální a kortikoidní nesmysly… Napřed vyzkoušet co a jak a pak teprve na kožní.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama