Suchary bez soli - nemůžu sehnat!

Anonymni
8.9.09 18:24

Suchary bez soli - nemůžu sehnat!

Ahoj holky,
dávám dceři (8m) křupky všeho druhu (kukřičné, rýžové, pohankové…), ale chtěla jsem jí pro změnu koupit i nějaké suchary. Jenže ve všech je přidaná sůl, tak nevím, jestli jí to můžu dát nebo mám shánět dál.. Prolezla jsem všechny zdravé výživy v okolí, ale všude mají jen ty slané. Poraďte, DÍKY!!! :-)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

24324
8.9.09 19:26

Tak ted budu za krkavci mamu ale ja ji ty kukuricne platky dala jestli myslis ty. :lol: . Krupky jak si rychle vyzmoula tak jsem ji dala ty.Nejak jsem tohle neresila pac je nema kazdej den.Ted se name vsichni sesypou. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
884
8.9.09 21:07

Přesne nevím, jaké suchary máš na mysli, ale poradím rýžové pufované chlebíčky - taková ta kolečka. Mají v DM balíček za 14,90 - rýžové bez soli a čtyřzrnné bez soli (myslím, že je to značka Alnatura). Taky v Tescu mají jejich značku Organic rýžové bez soli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16365
11.9.09 15:01

sůl jsem vždycky dost hlídala (máme problémy s ledvinama v rodině atd., prostě myslím že v 7m na to ještě není čas) teď už občas tyhle chlebíčky s obsahem soli dostane, ale dost to krotím.

tyhle rýřové bez soli dělá Racio BIO rýžový chlebíček, cenu ti teď neřeknu, ale závratná není, a to balení i nám vydrží vcelku na dlouho (jí přeci jen i jiné věci že :o)))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama