Suché a zničené vlasy

570
10.4.18 21:19

Suche a znicene vlasy

Ahoj holky, mam hrozne vlasy po melirovani, suche, znicene, lamave, co mi aspon trosku ty vlasy spravi? Dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
60561
10.4.18 21:21

@esmeralda44 krátký sestřih..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.4.18 21:33
@martina.se píše:
@esmeralda44 krátký sestřih..

Naprostý souhlas!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74
10.4.18 21:33

Já používám všechny možné masky, většinou z obchodu, ale občas i DIY. Ale je fakt, že to pomáhá spíš preventivně, když už jsou vlasy hodně zničené, tak nepomůže nic jiného než stříhání podle mě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20807
10.4.18 21:37

Ostříhat a nechat to zničené postupně odrůst :nevim: Žádné masky to nezlepší, ale provětrají peněženku… Pak používat výživu a být k vlasům šetrnější, důležitá je prevence, když se zničí je pozdě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3897
10.4.18 23:04

Já si taky roky nicila vlasy melirama a měla jsem je zlamane a spalene. Pak mi kamarádka poradila jen barvu. Barva je setrnejsi. Kupuju si palette crema 253 a mám ted naprosto krásné dlouhé vlasy a vypadá to í lip. Takže doporučuji. Už jen barvit, zkratit a počkat až to odroste

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
742
11.4.18 04:44

Zastřihovat, několik měsíců vynechat další chemii a hlavně používat kvalitní kosmetiku (buď přímo kadeřnickou nebo přírodní, případně značky z lékárny, je-li i nějaký problém ve smyslu třeba suchých lupů aj.). Rozhodně se vyhnout komerční kosmetice, příliš častému mytí, vysoušení fenem/žehlení bez ochranného spreje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.2.20 08:08

Jak se staráte o vlasy ?

Ahojky, hodně si barvím a žehlím vlasy a je to teda dost vidět.. hrozně se lámou, nerostou.. už je mám fakt hrozný. Co Vám pomohlo na vlasy? Berete nějaké vitamíny? Beru cokoli! Děkuji a krásný den :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
1422
27.2.20 08:16

Tak proč děláš věci, které ti vyloženě ku. rví vlasy? 8o Používáš aspoň kvalitní kosmetiku? ;)
Záleží čím barvíš a jestli před žehlením používáš kvalitní vlasovou ochranu :think:
Jinak hodně zničené vlasy už ti nic zázračně nezachrání, doporučuji zkrátit a prostříhat a hlavně se poučit ze svých chyb ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.2.20 08:17
@Zwetta píše:
Tak proč děláš věci, které ti vyloženě ku. rví vlasy? 8o Používáš aspoň kvalitní kosmetiku? ;)
Záleží čím barvíš a jestli před žehlením používáš kvalitní vlasovou ochranu :think:
Jinak hodně zničené vlasy už ti nic zázračně nezachrání, doporučuji zkrátit a prostříhat a hlavně se poučit ze svých chyb ;)

Proto že je mám strašně kudrnaté a ještě takovou zvláštní barvu.. hrůza :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
809
27.2.20 08:25
@Anonymní píše:
Ahojky, hodně si barvím a žehlím vlasy a je to teda dost vidět.. hrozně se lámou, nerostou.. už je mám fakt hrozný. Co Vám pomohlo na vlasy? Berete nějaké vitamíny? Beru cokoli! Děkuji a krásný den :kytka:

Ahoj, na vlasy je biosil, dá se za pár kč pořídit v lékárně.
Pokud máš ale vlasy zničené kvůli „péči“, moc Ti to nepomůže. Já mám vlasy od přírody vlnité se sklonem ke krepatění a suché a aby takové nebyly, stojí to bohužel dost času a peněz…
Před mytím pravidelně používám na vlasy masku - Olaplex nebo jinou, dál kvalitní šampon - určitě ne z drogerie, aktuálně kupuju šampuky z Lush, ale vyhovovaly mi z Manufaktury. Po každém mytí určitě kondicionér, taky kvalitní, podle typu vlasů. Na šamponu + kondicionéru fakt nešetřím, to má na kvalitu a vzhledu vlasů zásadní vliv. Do mokrých vlasů dávám tužidlo pro svůj typ vlasů, vlasy si v 99% případů nefénuju, nechávám volně uschnout. Každý den před rozčesáním používám sprej z drogerie pro hladší vzhled vlasů + na finální úpravu vlasový balzám od Lush do suchých vlasů.
Pokud si vlasy žehlíš, určitě investuj do kvalitního přípravku na ochranu vlasů proti vyšším teplotám. Ale počítej s tím, že žehlení prostě vlasy bohužel ničí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19107
27.2.20 08:30

Zničené vlasy už nic nezachrání. Ostříhat, používat kvalitní barvy (ne z drogerky a neodbarvovat), jinak jestli chceš podpořit růst nových, tak já teď používám alpecin a beru Donnahair a výsledky jsou celkem vidět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3373
27.2.20 08:33

@Zwetta Klasika přeci, holky s rovnými vlasy si je natáčejí, s těmi kudrnatými je žehlí, blondýnky se barví na tmavo, tmavovlásky odbarvují, protože jejich přirozený tvar/barva je prostě přííííšerná. :D

Radím zkrátit a pak o to, co bude dorůstat, pečovat kvalitně. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.2.20 08:41

Ja si teda vlasy zehlim denně a extra zničený je nemám a přípravky na žehlení taky moc nepoužívám, spis hned po umyti do mokrých, do suchých uz ne.. Nejak mi nic nevyhovuje těsně před žehlením.. Nebo to nějak nechápu :oops: když si to nástřikam těsně pred, tak jsou ty vlasy od toho trochu vlhký a to mi na ty vlasy prijde horší použít žehličku než bez :nevim: a nebo se to lepí na žehličku, vyzkoušela jsem uz asi milion přípravků :roll: kdyz jsem tu kdysi napsala, že jsem si po vyzkoušení tolik věcí oblibila olej na zehleni, tak jsem tu dostala pojeb, ze ho doporučuji :mrgreen:
Vlasy si nefenuju, takže abych si přípravek dala do mokrých, vyfenovala a vyzehlila nejde, tak nevím jak na to jinak :nevim:
Ale jak jsem psala, vlasy mam celkem v pohode, u zakladatelky bych videla hlacni problém v kombinaci barvení a žehlení.. Asi bych to ostrihala a přestala barvit, pokud nejsi šedivá.. Z tohohle mam docela hrůzu, az jednou budu šedivá a budu muset barvit a do toho žehlit.. Abych nebyla brzo plesata :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.2.20 08:45
@klamonožka píše:
@Zwetta Klasika přeci, holky s rovnými vlasy si je natáčejí, s těmi kudrnatými je žehlí, blondýnky se barví na tmavo, tmavovlásky odbarvují, protože jejich přirozený tvar/barva je prostě přííííšerná. :DRadím zkrátit a pak o to, co bude dorůstat, pečovat kvalitně. :nevim:

Bych tak úplně netvrdila :mrgreen: mně se třeba vlnitý vlasy libi, treba tohle https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?…
Ale to prostě z mých vlnitých přirozeně neudělám :nevim: proste nevypadaj upraveně.. Takže bud zehlit, nebo natacet i uz tak vlnity :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama