Suché a zničené vlasy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

esmeralda44
Zasloužilá kecalka 520 příspěvků 10.04.18 21:19
Suche a znicene vlasy

Ahoj holky, mam hrozne vlasy po melirovani, suche, znicene, lamave, co mi aspon trosku ty vlasy spravi? Dekuji

Reklama

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56858 příspěvků 10.04.18 21:21

@esmeralda44 krátký sestřih..

longed-for-dream
Kecalka 356 příspěvků 10.04.18 21:33
@martina.se píše:
@esmeralda44 krátký sestřih..

Naprostý souhlas!

nicetan
Stálice 68 příspěvků 10.04.18 21:33

Já používám všechny možné masky, většinou z obchodu, ale občas i DIY. Ale je fakt, že to pomáhá spíš preventivně, když už jsou vlasy hodně zničené, tak nepomůže nic jiného než stříhání podle mě.

radkka
Neúnavná pisatelka 19930 příspěvků 10.04.18 21:37

Ostříhat a nechat to zničené postupně odrůst :nevim: Žádné masky to nezlepší, ale provětrají peněženku… Pak používat výživu a být k vlasům šetrnější, důležitá je prevence, když se zničí je pozdě.

Mallorka
Závislačka 2931 příspěvků 10.04.18 23:04

Já si taky roky nicila vlasy melirama a měla jsem je zlamane a spalene. Pak mi kamarádka poradila jen barvu. Barva je setrnejsi. Kupuju si palette crema 253 a mám ted naprosto krásné dlouhé vlasy a vypadá to í lip. Takže doporučuji. Už jen barvit, zkratit a počkat až to odroste

Esufi
Zasloužilá kecalka 604 příspěvků 11.04.18 04:44

Zastřihovat, několik měsíců vynechat další chemii a hlavně používat kvalitní kosmetiku (buď přímo kadeřnickou nebo přírodní, případně značky z lékárny, je-li i nějaký problém ve smyslu třeba suchých lupů aj.). Rozhodně se vyhnout komerční kosmetice, příliš častému mytí, vysoušení fenem/žehlení bez ochranného spreje.

ZdenkaNova
Stálice 99 příspěvků 11.04.18 12:44

Kokosový a arganový olej! Dělám si většinou zábaly přes noc, alespoň 1× do týdne. :lol:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejlepší kámošky z paláce: Proč vznikly tyto dvojice a má Meghan výhodu? Vysvětlíme

Od dob královské svatby Meghan Markle a prince Harryho se ohledně královské... číst dále >

Skandál na narozeninách Václava Klause: Oslavu chtěl narušit opilec ze Zemanova štábu

To byla párty! Bývalý prezident České republiky Václav Klaus slavil své 77.... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Dívka má hlavu větší než fotbalový míč, čeká na operaci

Na zásadní operaci čeká v Pákistánu holčička, která má několik měsíců po... číst dále >

Čtyři pravidla, jak nosit bílou. Tabu jsou černé kalhotky i průsvitná látka

Do horkého letního počasí se obzvlášť hodí. Působí lehce, svěže a je symbolem... číst dále >

Reklama