Suché a zničené vlasy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
esmeralda44
Zasloužilá kecalka 548 příspěvků 10.04.18 21:19
Suche a znicene vlasy

Ahoj holky, mam hrozne vlasy po melirovani, suche, znicene, lamave, co mi aspon trosku ty vlasy spravi? Dekuji

Reakce:
martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 10.04.18 21:21

@esmeralda44 krátký sestřih..

longed-for-dream
Kecalka 356 příspěvků 10.04.18 21:33
@martina.se píše:
@esmeralda44 krátký sestřih..

Naprostý souhlas!

nicetan
Stálice 74 příspěvků 10.04.18 21:33

Já používám všechny možné masky, většinou z obchodu, ale občas i DIY. Ale je fakt, že to pomáhá spíš preventivně, když už jsou vlasy hodně zničené, tak nepomůže nic jiného než stříhání podle mě.

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 10.04.18 21:37

Ostříhat a nechat to zničené postupně odrůst :nevim: Žádné masky to nezlepší, ale provětrají peněženku… Pak používat výživu a být k vlasům šetrnější, důležitá je prevence, když se zničí je pozdě.

Mallorka
Závislačka 3033 příspěvků 10.04.18 23:04

Já si taky roky nicila vlasy melirama a měla jsem je zlamane a spalene. Pak mi kamarádka poradila jen barvu. Barva je setrnejsi. Kupuju si palette crema 253 a mám ted naprosto krásné dlouhé vlasy a vypadá to í lip. Takže doporučuji. Už jen barvit, zkratit a počkat až to odroste

Esufi
Zasloužilá kecalka 687 příspěvků 11.04.18 04:44

Zastřihovat, několik měsíců vynechat další chemii a hlavně používat kvalitní kosmetiku (buď přímo kadeřnickou nebo přírodní, případně značky z lékárny, je-li i nějaký problém ve smyslu třeba suchých lupů aj.). Rozhodně se vyhnout komerční kosmetice, příliš častému mytí, vysoušení fenem/žehlení bez ochranného spreje.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Opil se a pak se svlékal? Nové svědectví v případu údajného zbití Jana Tuny

Reportér Jan Tuna (45) tvrdí, že ho během vánočního večírku v pražském klubu... číst dále >

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >