Suché vlasy a roztřepené konečky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jani.novotna
Nováček 3 příspěvky 13.07.18 13:58
Suché vlasy a roztřepené konečky

Ahoj maminky, máte nějaké doporučení na suché vlasy a roztřepené konečky. Už jsem toho vyzkoušela dost, ale vždy bez nějakého většího výsledku. Budu ráda za každý tip… Teď mám ještě nějaké doporučení od jedné známé kadeřnice co testuje nové výrobky, tak pokud by to dopadlo dobře, tak se určitě ráda podělím, ale každopádně budu ráda i za nějaký osvědčený tip od vás. děkuji :-)

Reakce:

TeSudička
Kecalka 276 příspěvků 13.07.18 14:03

Roztrepany konecky ostrihat a na suchy vlasy si delam zabaly z olivobeho oleje a zloudku- dela to zazraky :mavam:

PitbulLenka
Zasloužilá kecalka 823 příspěvků 13.07.18 14:05

Ahoj, asi tohle slyšet nechceš, ale na opravdu roztřepené konce pomůžou jen nůžky!!!… Na suché vlasy je samozřejmě spousta přípravků :palec:

Kriss Tina
Kelišová 5443 příspěvků 13.07.18 14:08

Na suché vlasy jsou nejlepší oleje, já používala kokosový, pak sem si koupila v drogerce nějaký přímo na suché vlasy (teď si nevybavím ten název). Roztrepene konce nic nezachrání tam vážně jedině ty nejhorší části střihnout…

Zwetta
Kecalka 430 příspěvků 6 inzerátů 13.07.18 20:41

@jani.novotna
Já se tento týden u své kadeřnice dozvěděla zajímavou věc, a to, že oleje vlasům moc neprospívají, mají tendenci je vysušovat.. 8o Ptala jsem se na to, páč občas použiju kokosový. Prý jsou např. lepší tekuté krystaly nebo tam měla argan. fluid od zn. CHI.. ;) Takže asi tak..
Jinak pracuje s vegan. kosmetikou Maria Nila, také už ji mám doma na vyzkoušení, je prý dobrá, jen ta vyšší cena no.. :zed:

Kriss Tina
Kelišová 5443 příspěvků 13.07.18 21:16

@Zwetta ono kadeřnice ti nakeca spoustu věcí, aby ti prodala tu kosmetiku od firmy se kterou má zrovna smlouvu :D většinou za to mají nějaké provize takže ti řekne ať nepoužíváš olej kterej si koupíš někde v krámu za pár korun, ale vychvali ti svoje přípravky, ty si je draze koupíš, ale půlka peněz jde do kapsy jí :pankac:

Zwetta
Kecalka 430 příspěvků 6 inzerátů 13.07.18 23:10

@Kriss Tina
Ale tak to není.., já si od ní nic nekupuju.., pouze jsme na určité téma vedly hovor a ona mi řekla svůj názor, to je vše.. ;)

Stellanovim
Povídálka 18 příspěvků 14.07.18 12:07

Roztřepené konečky ostříhej. Na suché vlasy doporučuji šampóny a octy od Yves Rocher. (Je tam hodně přírodních složek a po umití hebké vlasy). Já používám tyhle: https://m.yves-rocher.cz/…leskle_vlasy a: https://m.yves-rocher.cz/…skle_vlasy_1 fakt pomáhají :mavam:

Stellanovim
Povídálka 18 příspěvků 14.07.18 12:08

Jinak vlastní domácí přípravky, jako holky, nedělám. Držím palce. :hug:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak Babiš ml. psal o Protopopových? Jí nedůvěřuji, ten Rus se mi smál!

Kauza Čapí hnízdo a Andrej Babiš mladší hýbe celou veřejností i politickou... číst dále >

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >