Suché vlasy-odbarvení

Anonymní
25.2.21 10:18

Suché vlasy-odbarvení

Ahojda holky, prosím o pomoc.
cca půl rokem mi kamarádka odbarvovala vlasy, měla jsem úplnou platinu a po nějakých 3 měsících jsem na to hodila světle hnědou-jenže od té doby mám suché vlasy, polámané a uplně ko :( Mohla by jste mi nějaká poradit co vám na takové vlasy opravdu zabralo a vrátilo je zpátky k životu aspon z půlky? Je mi jedno cena, ale co fakt zabralo :pocitac:
Btw. Nebarvím se už, nechávám odrůstat.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
306
25.2.21 10:45

Za mě je nejdůležitější pravidelně strihat konecky, aspoň ty 3cm, což zvladnes v klidu i doma sama :) Taky mám hodně suché vlasy po domácím odbarveni a následném barvení a jako ty je nechávám už delší dobu odrust. Do délek dávám kokosový olej, za mě úžasná věc ale četla jsem na nej i negativní názory :think: Nebála bych se vitamínu na vlasy, mě hodně pomohlo Donna hair, mnohem se mi zlepšila kvalita, nebo obyč vitaminy z dm jsou taky fajn. Rozhodne nemeju vlasy každý den, bohatě mi stačí 1-2× za týden, to taky hodně pomůže. Samozřejmě nepoužívat zehlicku nebo jen minimálně, ja třeba většinou ani nefénuju. Nechodit spát s mokrymi vlasy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.2.21 10:56

@Any9 super, děkuji moc! Kokosový olej jsem si pořídila tak musím zkusit!!

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
16135
25.2.21 11:02

Špatně si odhadla sílu/dobu barvení a ty vlasy si spálila.

Úplně zachránit to nepůjde.

Potřebuješ to usilovně hydratovat - takže masy + kondicionér, popkud foukáš, tak jen vlažným vzduchem a směr od kořínků do délek a na závěr oplachuj studenou vodou a něčím kyselým.

zkus tenhle set: "Lovien Essential Keratin Biotissulare Hair Reconstructor 3 Step Treatment " (zadej do google, emimino mi zakazuje linkovat)

Vlasy s gelem zahřívej to zabalené třeba fénem, ale hlavně to pak skutečně nech pořádně vychladnout.

nebo " BK Brazil Keratin Argan set" či " BK Brazil Keratin Coconut set"

ale teda vlasty to neozdraví, jen je to zaplácne. Gely, séra a oleje nanášej jen na ty popškozené části, ne do odrostů. Ale stejěn počítej s tím, že nejlepš terapie v tomto případě jsou nůžky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16135
25.2.21 11:14
@Anonymní píše:
@Any9 super, děkuji moc! Kokosový olej jsem si pořídila tak musím zkusit!!

na čistej kokosovej olej do zničenejch vlasů se vykašli, jen to víc vysušíš. Nehledě na to že pokud máš citlivější pleť a dleší vlasy, tak ti může způsobit moc zábavné akné na zádech.

https://www.youtube.com/watch?…

Vitamíny na vlasy zlepší kvalitu toho co novho ti naroste, ale do zničených vlasů se nijak nedostanou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat