Suché, zarudlé stroupky po celém těle

Anonymní
14.3.20 14:37

Suché,zarudlé stroupky po celém těle.

Prosím, nemá někdo zkušenosti s touto vyrážkou, udělala se mi po celém těle krom obličeje. Vyrážka se objevila cca před měsícem. Suché stroupky se občas odlupují. Občas jsou mokvavé. Někdy vyrážka na krátkou dobu zmizí, krom rukou, kde vyrážka přetrvává stabilně. Na kožní jsem objednaná ale dost dlouhá čekající doba cca 3 měsíce. Jako ženě mi je vyrážka nepříjemná, ve společnosti lidí, jelikož v kombinéze chodit nelze :D Vyzkoušela jsem už od doktora predepsanou mas s kortikoidi ale ucinek je jenom chvilkovy..Dale sem si koupila volne prodejny krem(mast) ILENIUM nebo tak neco uz nevim…detsky tekuty pudr na ekzem
uz sem zoufala…prosim o radu…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

139
14.3.20 14:53

Dobrý den, mám teď poslední cca 3 týdny to stejné, nikdy jsem na podobné věci netrpěla. Byla jsem jen na obvodě, protože kožní mi dala termín až v květnu.. a prý to může být plíseň, doporučila mi clotrimazol. Ale poctivě mažu a nic:face_with_raised_eyebrow:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2030
14.3.20 15:06

Takto z fotky je to tezkr. Svedi to? Napada me atopicky ekzem nebo pityriaza

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4225
14.3.20 15:19

U známé takhle vypadala lupenka. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1275
14.3.20 15:43

Syn tohle má také, moc nám pomohl krém od značky EXOMEGA mají ho v lékárně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1275
14.3.20 15:45

Jak říkají holky, může to být lupenka nebo ekzem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
589
14.3.20 15:50

Me to pripada i na kvasinky… ale jinak jo muze to byt zacatek lupenky. Zkuste koupit clotrimazol a kdyz to prejde tak je to jasny… kdyz ne pak pripadne az na ty kozni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama