Sucho v pochvě, i když neberu HA

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.18 16:56
Sucho v pochvě, i když neberu HA

Prosím o zachování anonymity. Asi to bude znít hodně divně, ale „celý život“ se potýkám s tímhle problémem. Na gyndě mi Dr. řekla, že jsem zcela v pořádku a nevidí důvod, abych něco řešila. Mám si užívat. Ovšem problém je ten, že jsem pořád suchá. Vždycky je dlouhá předehra, ale i tak partner stále používá lubrikační gel. Včera už jsem ho poměrně dost naštvala a jasně mi řekl, že to předstírám, protože nevidí, že bych kdy zvlhla. Pravdou je, že to nepředstírám, ale prostě nezvlhnu. Problém není v něm. Mám to tak stále. I s jinými partnery to bylo stejné. Na internetu jsem se dočetla o suché sliznici. Chtěla jsem se zeptat, jestli jste některá měla stejný problém, jak ho řešila. Trošku mě udivilo, že je mi přes třicet (bezdětná) a už tam takový problém. Protože uvažuji o dítěti, tak do sebe nechci cpát všechny možné prášky. Máte někdo zkušenost, čím to podpořit? Upozorňuji, že ani při masturbaci nezvlhnu. Na partnerovi mi záleží, nechci ho ztratit, ale už mu dochází trpělivost. Pořád používal lubrikant a poměrně dost. Jinak to nedávám - stažená, když mi natečou pysky, hrozná bolest. Kdyby měl někdo tu samou zkušenost, budu ráda za rady. PS. alkohol na uvolnění nepomáhá!!! S lubrikantem si to užívám, ale on mi tvrdí, že to předstírám, protože by se to fyzicky projevilo. Dost mě to trápí, vztah nám dost klapal a včera takový obrat. Nechci to poslat do háje.

Reakce:
Russet
Extra třída :D 12180 příspěvků 06.02.18 17:03
@Anonymní píše:
Prosím o zachování anonymity. Asi to bude znít hodně divně, ale „celý život“ se potýkám s tímhle problémem. Na gyndě mi Dr. řekla, že jsem zcela v pořádku a nevidí důvod, abych něco řešila. Mám si užívat. Ovšem problém je ten, že jsem pořád suchá. Vždycky je dlouhá předehra, ale i tak partner stále používá lubrikační gel. Včera už jsem ho poměrně dost naštvala a jasně mi řekl, že to předstírám, protože nevidí, že bych kdy zvlhla. Pravdou je, že to nepředstírám, ale prostě nezvlhnu. Problém není v něm. Mám to tak stále. I s jinými partnery to bylo stejné. Na internetu jsem se dočetla o suché sliznici. Chtěla jsem se zeptat, jestli jste některá měla stejný problém, jak ho řešila. Trošku mě udivilo, že je mi přes třicet (bezdětná) a už tam takový problém. Protože uvažuji o dítěti, tak do sebe nechci cpát všechny možné prášky. Máte někdo zkušenost, čím to podpořit? Upozorňuji, že ani při masturbaci nezvlhnu. Na partnerovi mi záleží, nechci ho ztratit, ale už mu dochází trpělivost. Pořád používal lubrikant a poměrně dost. Jinak to nedávám - stažená, když mi natečou pysky, hrozná bolest. Kdyby měl někdo tu samou zkušenost, budu ráda za rady. PS. alkohol na uvolnění nepomáhá!!! S lubrikantem si to užívám, ale on mi tvrdí, že to předstírám, protože by se to fyzicky projevilo. Dost mě to trápí, vztah nám dost klapal a včera takový obrat. Nechci to poslat do háje.

Tak kdyby nevěřil, tak snad jedině přinést potvrzení od doktora :zed: Jinak teda nevím, když si myslí, že předstíráš, asi moc nevěří, ne?

Verun83
Echt Kelišová 8850 příspěvků 33 inzerátů 06.02.18 17:06

A beres HA?

Edit: uz ctu cely nadpis… Pardon

Luss.r.m.
Zasloužilá kecalka 775 příspěvků 06.02.18 17:38

Ja s tím mám taky problém, ne sice vždy ale dost často, ale manžel mi teda takové manýry nedělá. ani se nad tím vlastně nepozastavuje stačí říct, že mam na to chut a i kdyz nezvlhnu tak to vubec neřeší. Protože sama řeknu, že na to mam chut. A mužou to dělat hormony v těle to člověk prostě neovlivní. Chlapi o tom ví kulové tak leda něco od dr pro chlapa at ma klid :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.18 17:57

Já to tak mám celý život a už jsem se s tím smířila, hold lubrikant je nas kamarád. A aby mi partner nevěřil, to bych ho hnala, kazda to mame jinak a musi to akceptovat.

P4ja
Kelišová 6614 příspěvků 06.02.18 18:00

Nj, chlap no. Jasně, že je to pro ně znak, že jsou fakt borci, ale může to prostě tak být.
Nazkoušela jsi nějaké přírodní globule nebo tak, co by to podpořilo??

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 06.02.18 18:23

Nedělala bych si z toho zbytečně hlavu, a pokuď tě přítel miluje tak snad ví že by jsi to nehrála jak ho to může napadnout? :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.18 18:25

@P4ja Nezkoušela. Tak trošku jsem doufala, že by tu mohla být nějaká duše, co měla stejný problém a poradila, co jí pomohlo. Nevím, co užívat, aby to mělo smysl.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.18 18:29

@Petruna21 jak zaznělo. Chlapi jsou většinou borci a jasně mi řekl, že stav těla ukazuje, jestli mě vzrušuje. A on dle všeho ne. Dnes ráno už jsme prohodili jenom to nejnutnější. Prostě vnitřně cítím, že to náš vztah negativně ovlivňuje. A je fakt, že bez lubrikantu bych bolestí proskočila zeď, protože za chvíli oteču a fakt to bolí. Takže jsem došla k závěru, že kdyby to šlo něčím podpořit a neničilo mě to zdravotně (i ohledně budoucích potomků), pomohlo by mi to.

P4ja
Kelišová 6614 příspěvků 06.02.18 18:32
@Anonymní píše:
@P4ja Nezkoušela. Tak trošku jsem doufala, že by tu mohla být nějaká duše, co měla stejný problém a poradila, co jí pomohlo. Nevím, co užívat, aby to mělo smysl.

No jednu dobu mě to trápilo taky a pomohly globule z lékárny, ale už nevím, co to bylo. Ono si spíš přečti, co to všechno způsobuje a porovnej se sebou.

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 06.02.18 19:11
@Anonymní píše:
@Petruna21 jak zaznělo. Chlapi jsou většinou borci a jasně mi řekl, že stav těla ukazuje, jestli mě vzrušuje. A on dle všeho ne. Dnes ráno už jsme prohodili jenom to nejnutnější. Prostě vnitřně cítím, že to náš vztah negativně ovlivňuje. A je fakt, že bez lubrikantu bych bolestí proskočila zeď, protože za chvíli oteču a fakt to bolí. Takže jsem došla k závěru, že kdyby to šlo něčím podpořit a neničilo mě to zdravotně (i ohledně budoucích potomků), pomohlo by mi to.

To mě mrzí… ale nevím zda je něco na takový to problém zkusila bych se zeptat doktora co použít nebo zda na to něco není :)

Huk
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 06.02.18 19:23

Mám to momentálně taky, ale mně to dělají hormony při kojení.
Ale chápu. Napadají mě dvě věci - nefunkční žlázky, které mají zvlhčování na starosti, ale to by snad doktor zjistil. A pak vzít na pomoc místo klasického lubrikačního gelu spermicidní globulky. Můj chlap se zmínil, že to používali s exkou a je z nich hodně…jak to napsat…mokro. Já mám zkušenost jen s glubulkami cum natrio tetraborico, které se používají na doléčení po kvasinkových infekcích a z těch je taky hodně vody.
Jo a tvůj přítel je blb.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Čerešňákové to teď sekne, Martinová jen září, zato z Viewegha je „knedlík“

Zrychlená doba adventnímu rozjímání, které v českých zemích bývalo kdysi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >