Suchost pochvy po mykóze

Anonymní
30.1.20 18:21

Suchost pochvy po mykóze

Zdravím,
dlouho jsem se léčila antimykotiky, než dr konečně zjistil, že tam jsou ještě jiné bakterie, takže přeléčeno antibiotiky, potom znovu mykóza, takže antimykotika, no a teď zavádím laktobacily pro obnovu posevniho prostředí.. jenže mám stále pocity suchosti :think: Nesvědí to, nepálí, ale je to prostě nepříjemný a nevím, jak tomu předejít :think: Laktobacily zavádím 4. dnem a nelepší se to, sucho jak na Sahaře furt :D
Nemáte někdo zkušenost? Kromě laktobacilů jsem ještě vyplachovala rosalginem, ale dnes chci použít poslední sáček a už nebrat ani ten rosalgin, jen nastavit zase dobrý prostředí

Omlouvám se za anonym, je to fakt intimni :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

30.1.20 19:37

Já jsem teď objevila gel Multigyn actigel. Strašně mi pomohl v těhotenství, když jsem trpěla na mykozy. Užívá se i preventivně a celkově mi dělá takové,,příjemné prostředí" nebo jak to mám nazvat :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.1.20 19:40

@z.holubicka Díky za tip! Mrknu na to, třeba by to mohlo pomoci.. já si myslím, že mám proste to prostředí totálně rozložený vsema tema preparátama za těch 5 měsíců léčení.. tak na to mrknu :)

• Nahlásit
  • Citovat
30.1.20 19:46

Jojo, to máš určitě rozhozený…ten gel by měl právě i obnovovat tu přirozenou mikrofloru. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama