Reklama

Suchý, dráždivý kašel na začátku těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.16 13:18
Suchý, dráždivý kašel na začátku těhotenství

Ahojky. Jsem velmi krátce těhotná 4tt., 13dpo. Už třetí den mě trápí suchý dráždivý kašel. Vůbec nic mi nepomáhá, zatím ještě můžu tussin, fenistil, ale ani to mně nepomáhá. Kašlu nonstop, do toho střídavě horečka, nad 38 raději srážím. Zkoušela jsem i cibulovou šťávu, jitrocelový sirup, zábal. Jen kašlu a kašlu. Bolí mě z toho už podbřišek. Co pomáhá vam?

Reklama

Reakce:

ilonka12
Ukecaná baba ;) 1120 příspěvků 29.12.16 13:30

Běž k lékaři, vybere léčbu kterou můžeš. Samoléčba ti nepomáhá, tak co jiného. Takto můžeš mimču spíš ublížit. K dr běž co nejrychleji.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.16 17:31

@ilonka12 dekuji. Bylo to už na Atb.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama