Suchý, dráždivý kašel na začátku těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.16 13:18
Suchý, dráždivý kašel na začátku těhotenství

Ahojky. Jsem velmi krátce těhotná 4tt., 13dpo. Už třetí den mě trápí suchý dráždivý kašel. Vůbec nic mi nepomáhá, zatím ještě můžu tussin, fenistil, ale ani to mně nepomáhá. Kašlu nonstop, do toho střídavě horečka, nad 38 raději srážím. Zkoušela jsem i cibulovou šťávu, jitrocelový sirup, zábal. Jen kašlu a kašlu. Bolí mě z toho už podbřišek. Co pomáhá vam?

Reakce:

ilonka12
Ukecaná baba ;) 1120 příspěvků 29.12.16 13:30

Běž k lékaři, vybere léčbu kterou můžeš. Samoléčba ti nepomáhá, tak co jiného. Takto můžeš mimču spíš ublížit. K dr běž co nejrychleji.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.16 17:31

@ilonka12 dekuji. Bylo to už na Atb.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka: Ženy mě využívají pro mou slávu! Jsem pro ně vstupenka do jiného světa

Za pár dní, konkrétně 20. listopadu, jde na trh už čtvrtá knihy bývalého... číst dále >

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >