Suchý kašel. Alergie, astma?

1262
28.6.21 23:01

Suchý kašel. Alergie, astma?

Ahoj, prcek skoro 3 roky začal před pár měsíci sem tam kašlat a postupně se to začalo zhoršovat. Skoro každý den, když ulehne začne mít suchý kašel a už se nám po něm i několikrát pozvracel. Kašel ho i chytne k večeru kdy ještě neleží v posteli a kašle klidně i hodinu v kuse. U doktorky jsme byli poslala nás na ORL, tam vše v pořádku. Ptala jsem se jí jestli nemůže mít alergii a prý se takto neprojevuje. Vydupala jsem si, aby mu udělala testy na alergii, ale udělá je až v srpnu, protože má dovolenou :? Dostal sirup a vůbec mu nepomáhá. Chci se zeptat má někdo zkušenosti z takovýmto kašlem? Doktorka tvrdí, že astma ani alergie to není. Ale mě se to nezdá. Není přece normální, aby takto kaslal. Meli vaše děti takový kašel a nakonec se alergie nebo astma potvrdilo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
30966
29.6.21 05:30
@Meggynka píše:
Ahoj, prcek skoro 3 roky začal před pár měsíci sem tam kašlat a postupně se to začalo zhoršovat. Skoro každý den, když ulehne začne mít suchý kašel a už se nám po něm i několikrát pozvracel. Kašel ho i chytne k večeru kdy ještě neleží v posteli a kašle klidně i hodinu v kuse. U doktorky jsme byli poslala nás na ORL, tam vše v pořádku. Ptala jsem se jí jestli nemůže mít alergii a prý se takto neprojevuje. Vydupala jsem si, aby mu udělala testy na alergii, ale udělá je až v srpnu, protože má dovolenou :? Dostal sirup a vůbec mu nepomáhá. Chci se zeptat má někdo zkušenosti z takovýmto kašlem? Doktorka tvrdí, že astma ani alergie to není. Ale mě se to nezdá. Není přece normální, aby takto kaslal. Meli vaše děti takový kašel a nakonec se alergie nebo astma potvrdilo?

Dcera zhruba v tom veku taky tak. Nakonec to byly ruzne alergie (hodne treba na roztoce, take mela i pet let kapickovou vakcinu) a astma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6133
29.6.21 05:54

Testy na alergii se nedělají v létě. Trvej, ať vás pošle na alergologii, objednací doba je dlouhá. Na co dostal sirup, na alergii nebo na kašel?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14093
29.6.21 05:57

Laryngitida?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1262
2.7.21 18:36

@vokishka právě na roztoče máme s manželem podezření a trochu si říkám, jestli nemá i to astma. Doktorka řekla, že pokud nehvizda, při dýchání tak astma nemá :roll: hned se vším hotová. vzdy jsem s ní byla spokojená, ale poslední dobou děs.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
241
2.7.21 18:42

Zkus difuzer na zvlhčení vzduchu, jestli to trochu nepomůže. S tea tree nebo citronovým olejem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30966
2.7.21 18:54
@Meggynka píše:
@vokishka právě na roztoče máme s manželem podezření a trochu si říkám, jestli nemá i to astma. Doktorka řekla, že pokud nehvizda, při dýchání tak astma nemá :roll: hned se vším hotová. vzdy jsem s ní byla spokojená, ale poslední dobou děs.

dcera nikdy nehvízdala. Ani já, taky mám astma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat