Sulfasalazin a jeho vliv na plodnost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

McLucka
Nováček 2 příspěvky 09.08.18 09:38
Sulfasalazin, neplodnost

Ahoj holky, chci se zeptat, již jsem tu narazila na diskuzi s podobným tématem, ale bez konce. Máte někdo zkušenosti s tím, že partner bral sulfasalazin a na základě toho vám nešlo otěhotnět? Pokud ano, pomohlo vysazení, nebo jak jste to řešili? Mockrát děkuji.. už to bude rok co se snažíme, tak se zkoušíme informovat ještě před tím, než půjdeme k dr. :nevim: :nevim: :nevim:

Reakce:

bloesty
Kecalka 284 příspěvků 09.08.18 12:04

Brala jsem ten lek cca rok pred otehotnenim (a vysadila jsem ho az behem tehotenstvi), docela dost jsem o tom studovala a i to konzultovala s lekarkou a pry by vadit nemel, byt ja to teda resila spis z pohledu zeny, ale u chlapa to bude asi podobne. Spis jestli treba nemuze nejaky problem zpusobivat ta nemoc, na kterou to bere?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Milion donesla v igelitce do baru! Svědek vypověděl, jak Řepka prodával auto, které mu nepatřilo

Ostře sledovaný soud s bývalým fotbalovým reprezentantem Tomášem Řepkou (44)... číst dále >

Kráska a trhan: Justin Bieber dělá půvabné Hailey ostudu na každém kroku!

Tihle dva jsou v poslední době snad diskutovanějším párem než slavní... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >