Reklama

Sulfasalazin a jeho vliv na plodnost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

McLucka
Nováček 2 příspěvky 09.08.18 09:38
Sulfasalazin, neplodnost

Ahoj holky, chci se zeptat, již jsem tu narazila na diskuzi s podobným tématem, ale bez konce. Máte někdo zkušenosti s tím, že partner bral sulfasalazin a na základě toho vám nešlo otěhotnět? Pokud ano, pomohlo vysazení, nebo jak jste to řešili? Mockrát děkuji.. už to bude rok co se snažíme, tak se zkoušíme informovat ještě před tím, než půjdeme k dr. :nevim: :nevim: :nevim:

Reklama

Reakce:

bloesty
Kecalka 210 příspěvků 09.08.18 12:04

Brala jsem ten lek cca rok pred otehotnenim (a vysadila jsem ho az behem tehotenstvi), docela dost jsem o tom studovala a i to konzultovala s lekarkou a pry by vadit nemel, byt ja to teda resila spis z pohledu zeny, ale u chlapa to bude asi podobne. Spis jestli treba nemuze nejaky problem zpusobivat ta nemoc, na kterou to bere?

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >