Reklama

Šumící medvídek - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Žirafka D.
Kecalka 123 příspěvků 18.08.18 20:04
Šumící medvídek - zkušenosti

Zdravím maminky, chtěla bych se poptat, zda máte někdo zkušenosti s šumícím medvídkem?… Máme novorozenou dcerku a babička se rozhodla, že by jí ho chtěla pořídit. Já teď váhám do které varianty z těchto mám jít:
https://www.shop.myhummy.cz/
http://whisbear. cz/#filmy[3]/0/
Budu ráda za jakékoli zkušenosti a postřehy.
Děkuji :-)

Reklama

Reakce:

eMa321
Ukecaná baba ;) 1006 příspěvků 18.08.18 20:09

Máme myhummy a dcera k němu nepřilnula. Víc jí seděl šum z aplikace v mobilu. Ale teď už jsou jí 4 měsíce a ten méďa jí zajímá jako takový, tak třeba ještě dostane šanci. Osobně bych ho již nekupovala.

mikes89
Zasloužilá kecalka 612 příspěvků 18.08.18 20:12

Take u nas fungoval lepe sum z telefonu ci pc,do kocarku se ake hodil…asi bych znovu take nekoupila.

Denina01
Kecalka 411 příspěvků 18.08.18 20:15

Měla jsem pro dcerku a spinká s ním i teď v roce a čtvrt, je super :) pořídili jsme dalšího i pro druhou princeznu. Neteř si ho také zamilovala

Žirafka D.
Kecalka 123 příspěvků 18.08.18 20:20

@Denina01 A můžu se zeptat, prosím, kterou značku, případně typ? :-)

Káťa19
Kelišová 7089 příspěvků 36 inzerátů 18.08.18 20:26

Ahoj holky, zajima me sumici medvidek a dost se ted rozmaha, nechcete pomoci ostatnim a napsat recenzi, jeste ji tu nemame, tak by se hodily zkusenosti na jakekoliv sumici zviratko, je to otazka dvou minut :kytka:
 https://www.emimino.cz/…sti/hledani/?…

LadyTommy
Extra třída :D 14878 příspěvků 18.08.18 20:35

MyHummy je super, pouzivali jsme do tri mesicu. Nezbytnost to neni, ale libi se mi, ze pak zustane plysovy mazlicek, ktery je supr heboucky

Mia25
Kecalka 347 příspěvků 18.08.18 20:44

My máme myhummy a super:) na začátku jsme uspávali šumem z mobilu na vyzkoušeni, zda to dcerce bude vyhovovat ale dlouhodoběji bych k ni mobil rozhodne nedávala… Je super, že medvídek jde dát kamkoli, postýlka, vajíčko, kočárek… a taky krásně vypadá a je heboučký :)

Denina01
Kecalka 411 příspěvků 18.08.18 22:09

@Žirafka D. Je to ten my hummy, takova kulata hlava, myslim ze nejdrazsi z tech vsech se senzorem spanku :)

Žirafka D.
Kecalka 123 příspěvků 19.08.18 09:10

@Denina01 Díky, ten s tím senzorem se mi taky zatím nejvíc zamlouvá :-)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Kdo je aktivistka z Dukovy mše? Žena migranta, která protestovala s polonahým Hilšerem

Její protest byl poklidný a tichý, přesto jím aktivistka Aneta Petani... číst dále >

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >