Šumící medvídek - zkušenosti

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Žirafka D.
Kecalka 123 příspěvků 18.08.18 20:04
Šumící medvídek - zkušenosti

Zdravím maminky, chtěla bych se poptat, zda máte někdo zkušenosti s šumícím medvídkem?… Máme novorozenou dcerku a babička se rozhodla, že by jí ho chtěla pořídit. Já teď váhám do které varianty z těchto mám jít:
https://www.shop.myhummy.cz/
http://whisbear. cz/#filmy[3]/0/
Budu ráda za jakékoli zkušenosti a postřehy.
Děkuji :-)

Reakce:
eMa321
Ukecaná baba ;) 1110 příspěvků 18.08.18 20:09

Máme myhummy a dcera k němu nepřilnula. Víc jí seděl šum z aplikace v mobilu. Ale teď už jsou jí 4 měsíce a ten méďa jí zajímá jako takový, tak třeba ještě dostane šanci. Osobně bych ho již nekupovala.

mikes89
Zasloužilá kecalka 633 příspěvků 18.08.18 20:12

Take u nas fungoval lepe sum z telefonu ci pc,do kocarku se ake hodil…asi bych znovu take nekoupila.

Denina01
Kecalka 449 příspěvků 18.08.18 20:15

Měla jsem pro dcerku a spinká s ním i teď v roce a čtvrt, je super :) pořídili jsme dalšího i pro druhou princeznu. Neteř si ho také zamilovala

Žirafka D.
Kecalka 123 příspěvků 18.08.18 20:20

@Denina01 A můžu se zeptat, prosím, kterou značku, případně typ? :-)

Káťa19
Echt Kelišová 7711 příspěvků 19 inzerátů 18.08.18 20:26

Ahoj holky, zajima me sumici medvidek a dost se ted rozmaha, nechcete pomoci ostatnim a napsat recenzi, jeste ji tu nemame, tak by se hodily zkusenosti na jakekoliv sumici zviratko, je to otazka dvou minut :kytka:
 https://www.emimino.cz/…sti/hledani/?…

LadyTommy
Extra třída :D 14909 příspěvků 1 inzerát 18.08.18 20:35

MyHummy je super, pouzivali jsme do tri mesicu. Nezbytnost to neni, ale libi se mi, ze pak zustane plysovy mazlicek, ktery je supr heboucky

Mia25
Kecalka 361 příspěvků 18.08.18 20:44

My máme myhummy a super:) na začátku jsme uspávali šumem z mobilu na vyzkoušeni, zda to dcerce bude vyhovovat ale dlouhodoběji bych k ni mobil rozhodne nedávala… Je super, že medvídek jde dát kamkoli, postýlka, vajíčko, kočárek… a taky krásně vypadá a je heboučký :)

Denina01
Kecalka 449 příspěvků 18.08.18 22:09

@Žirafka D. Je to ten my hummy, takova kulata hlava, myslim ze nejdrazsi z tech vsech se senzorem spanku :)

Žirafka D.
Kecalka 123 příspěvků 19.08.18 09:10

@Denina01 Díky, ten s tím senzorem se mi taky zatím nejvíc zamlouvá :-)

erion26
Nováček 4 příspěvky 07.11.18 17:03

Dnes jsme si ho přinesli z pošty a právě zkoušíme. Maličká hned usnula, tak asi funguje jak má, protože zase tolik unavená nebyla 8o

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Výhrůžný vzkaz radikálů: Na těchto místech o Vánocích zaútočíme znovu!

V posledních měsících a letech se začínalo zdát, že aktivita islámských... číst dále >

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >