Sunar premium 3 menšímu dítku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Barushak
Stálice 73 příspěvků 24.12.16 11:16
Sunar premium 3 menšímu dítku?

Ahoj maminky, mám dotaz. Mám 9 měsíční mimi a dostala jsem jako dárek Sunar premium 3 pro děti od 12měsíců. Mám si ho schovat nebo ho můžu použít? Děkuju. Jinak Vám všem přeju krásné prožití svátků ;)

Reakce:

zuzouš
Extra třída :D 10365 příspěvků 24.12.16 12:09

Ja bych pouzila, ale urcite se najde nekdo, kdo by nepouzil ani den pred narozeninami :lol:

Lenek
Kelišová 5644 příspěvků 24.12.16 12:18

Pokud bych měla v zásobě 2, nedala bych. pokud bych měla jen tu 3,tak bych dala. neublíží mu, ale ani se nezkazí ;) teda pokud nekoncí garančka

Barushak
Stálice 73 příspěvků 24.12.16 12:46

Dekuju za nazory :) Mam jeste nejakou krabici 2,ale vite jak to je…Pripada mi ze mlika neni nikdy dost i kdyz davame jen rano, vecer a v noci :D

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31654 příspěvků 24.12.16 20:05

Neublíží to, ale pokud máš dvojku, a trojka vydrží, schovala bych ji do roka. ale pokud by třeba o svátek dvojka došla, v klidu bych dala trojku :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Bizár dne: Bývalí reprezentační brankáři Hašek a Čech se mají moc rádi

Oba nastupovali v dresech české reprezentace, oba byli světově uznávanými... číst dále >

Články z Ona Dnes

V mládí ji šikanovali kvůli vzhledu, rozhodla se pro kompletní proměnu

Celine Centino (24) ze švýcarského Zurichu byla v mládí šikanována. Děti si... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >