Reklama

Sunar premium 3 menšímu dítku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Barushak
Stálice 73 příspěvků 24.12.16 11:16
Sunar premium 3 menšímu dítku?

Ahoj maminky, mám dotaz. Mám 9 měsíční mimi a dostala jsem jako dárek Sunar premium 3 pro děti od 12měsíců. Mám si ho schovat nebo ho můžu použít? Děkuju. Jinak Vám všem přeju krásné prožití svátků ;)

Reklama

Reakce:

zuzouš
Extra třída :D 10365 příspěvků 24.12.16 12:09

Ja bych pouzila, ale urcite se najde nekdo, kdo by nepouzil ani den pred narozeninami :lol:

Lenek
Kelišová 5640 příspěvků 24.12.16 12:18

Pokud bych měla v zásobě 2, nedala bych. pokud bych měla jen tu 3,tak bych dala. neublíží mu, ale ani se nezkazí ;) teda pokud nekoncí garančka

Barushak
Stálice 73 příspěvků 24.12.16 12:46

Dekuju za nazory :) Mam jeste nejakou krabici 2,ale vite jak to je…Pripada mi ze mlika neni nikdy dost i kdyz davame jen rano, vecer a v noci :D

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31608 příspěvků 24.12.16 20:05

Neublíží to, ale pokud máš dvojku, a trojka vydrží, schovala bych ji do roka. ale pokud by třeba o svátek dvojka došla, v klidu bych dala trojku :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Manekýni, frajírci a vzorní tátové. Instagramy těchto fotbalistů byste si neměli nechat ujít!

Luxusní bouráky, sexy přítelkyně, exotické dovolené. Profesionální fotbalista... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama