Sundání gelových nehtů

Anonymní
12.1.20 14:25

Sundání gelových nehtů

Ahoj děvčata, jaké jste měli svoje nehty ???? po sundana gelovek?? Čeká mě za 3tydny porod a uvažuji že si je nechám sundat jelikož nevím jak v šestinedělí budu stíhat jezdit na doplnění????

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2240
12.1.20 14:28

Tenké… mám je asi 25let :-DD sundala jsem jen jednou a necítila se OK…
je to o zvyku samozřejmě
počítej, že budou tenoučké a slabé
ale možná na tři měsíce dobrá volba, nech si to sundat v salonu odborně, musí se to zbrousit, nech si tam rovnou udělat manikuru, kup si olejíčky, výživu, dobrý nadlak..
ale já osobně to vydržela asi 14dní a vrátila se zpátky :mrgreen:
zvyk je železná košile…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2450
12.1.20 14:28

Jako z papíru, hrůza. Zlatý moje nehty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
288
12.1.20 14:34
Ahoj, nehty jsem si sundala a měla jsem je jako papír takže bych si je nesundávala. Určitě bych si nehty nechala udělat kratší, ale nechala si je.
@Anonymní píše:
Ahoj děvčata, jaké jste měli svoje nehty ???? po sundana gelovek?? Čeká mě za 3tydny porod a uvažuji že si je nechám sundat jelikož nevím jak v šestinedělí budu stíhat jezdit na doplnění????
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
80
12.1.20 14:43

Tomu nerozumím, nikdy jsem to svinstvo na nehtech neměla, tak je muk dotaz jen vyloženě že zvědavosti..
Vy si je budete lepit do konce života? A to jen proto, že jste si tím hnusem zničily vlastní nehty a nejste schopné vydržet tři měsíce nebo rok, než se vám zlepší?
Zajímalo by mě, proč to děláte, dáváte peníze do něčeho co opravdu není pěkné?
Já se už rok potykam s dorůstáním barvy. Od svých 12.let jsem si své blond vlasy barvila na červeno, hnědo, pak melírovala, až si je úplně zničila. Hlavně mě co 6.tydnu stála Barča 1400kc. Tak už rok držím a barva odrůstá. Zpočátku to bylo hrozné, myslela jsem, že to nevydržím, ale dám to. Už to na hlavě nechci. A konečně, ve svych 32. letech mám ráda svou barvu vlasů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
80
12.1.20 14:44

Tomu nerozumím, nikdy jsem to svinstvo na nehtech neměla, tak je muk dotaz jen vyloženě že zvědavosti..
Vy si je budete lepit do konce života? A to jen proto, že jste si tím hnusem zničily vlastní nehty a nejste schopné vydržet tři měsíce nebo rok, než se vám zlepší?
Já se už rok potykam s dorůstáním barvy. Od svých 12.let jsem si své blond vlasy barvila na červeno, hnědo, pak melírovala, až si je úplně zničila. Hlavně mě co 6.tydnu stála barvaa 1400kc. Tak už rok držím a barva odrůstá. Zpočátku to bylo hrozné, myslela jsem, že to nevydržím, ale dám to. Už to na hlavě nechci. A konečně, ve svych 32. letech mám ráda svou barvu vlasů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
288
12.1.20 14:47

@nikive když bych neměla své nehty nekvalitní, tak bych si je klidně pouze lakovala ale né každý má kvalitní a pevné nehty. Jelikož si gelovky dělám sama tak na tom i dost ušetřím a jsem spokojenější než od nějaké nehtařky za za 600 Kč.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48279
12.1.20 14:54

Kdyz jsem mela mimina, tak jsem mela sve nehty primerene dlouhe a vzdy lak. Az poslednich 4r. chodim na nehty, ze se mi nechce s tim doma hrat.
Bez nehtu bych byla nemotorna, nebezpecna sama sobe. Jsem proste zvykla je mit a normalne fungovat.
Verim, ze kdybych nechala ted oskrabat gel na svych nehtarech, tak budou slabsi, nez by to komplet odrostlo a zpevnilo se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
697
12.1.20 14:54

Po sundání jsem je měla docela slabé, tenké. Ale koupila jsem si výživu aby se spravily co nejdřív. Mám Eveline cosmetics - 8in1 total action nail conditioner používala jsem to asi dva měsíce a dobrý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48279
12.1.20 14:58

@nikive nic nelepime, mam sve nehty a na nem gel a lak. Nekourim, nepiju, neutracim za cicoviny, takze na relax na nehtech 1× mesicne bych si sahnout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12101
12.1.20 15:05

@nikive mam sve nehty dost nekvalitni a lamou se. Nosim gelovky, ale jsou prirozene. Zadny spicaty dlouhy hruzy. Je to jako s rasama, kdyz jenzo udelane prirozene, tak si spousta lidi mysli za a, ze jsou tve nebo za b, nikoho to nepohorsuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.1.20 15:10

Ja si nechala dát krátké. Po minulém sundání před porodem nehty jak papír. Cca 1-2mes to trvalo než byly ok

• Nahlásit
  • Citovat
172
12.1.20 15:12
@nikive píše:
Já se už rok potykam s dorůstáním barvy. Od svých 12.let jsem si své blond vlasy barvila na červeno, hnědo, pak melírovala, až si je úplně zničila. Hlavně mě co 6.tydnu stála Barča 1400kc. Tak už rok držím a barva odrůstá. Zpočátku to bylo hrozné, myslela jsem, že to nevydržím, ale dám to. Už to na hlavě nechci. A konečně, ve svych 32. letech mám ráda svou barvu vlasů.

Mluvíš mi z duše s těmi vlasy. Já si roky dávala blond na své tmavší hnědé vlasy, používala jsem zesvětlují barvu takže neustále ničení vlasů. Až mi to došlo. Vykašlala jsem se na to, barvit přestala vlasy ostříhala na mikádo aby mi to rychleji odrostlo a po dvou letech mám vlasy svoje, krásný a zdravý a nikdy mi lidi nechvalili barvu vlasů tolik jako teď tu moji přírodní.

Nehty jsem měla vždy svoje, začala jsem akorát používat gel laky pod lampu a když se o nehty pečuje tak to není tak hrozne ale je to na nehtech znát..ideální je pak klasický a nebo žádný. Mě ale nehty děsně baví takže lakovat budu tak jako tak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
240
12.1.20 15:29
@Anonymní píše:

Nosila jsem je rok ze zvědavosti a pohodlnosti. Pak mě to přestalo bavit a zatoužila jsem po svých hezkých nehtech. Byly zničené, ale pomohlo počkat pár týdnů než mi přirozeně odrostou a začnou ty mé tvrdé a bílé. Pak už jsem se k umělým nikdy nevrátila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2731
12.1.20 15:40
@Anonymní píše:
Ja si nechala dát krátké. Po minulém sundání před porodem nehty jak papír. Cca 1-2mes to trvalo než byly ok

Neuraz se, ale tohle je peklo. Hrube a humpolacke. Vubec neresim trpytky nebo tak, to je vec osobniho vkusu, ale celkovou praci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama