Sundavání capáčků -máte fígl jak zamezit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jananovakova2
Kecalka 316 příspěvků 16.10.14 20:20
Sundavání capáčků -máte fígl jak zamezit?

Asi divné téma, že :( ale já už si nevím rady a teď uz je podzim, takže ty capáčky na nožičkách opravdu moje dítko potřebuje :D :D. Jenže mimi 8 měsíců, v autosedačce, kočárku, kdekoli - nasadím capáčky, jakékoliv a do minuty jsou skopané z nožiček. V marketu za mnou věčně běhají lidi a podávají mi capáčky, které za námi nacházejí. A samozřejmě nožky v ponožkách studené. Máte tip na nějaké, které šikulka mimi neskope, nebo nějaký fígl, aby nesundalo? :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34159 příspěvků 1 inzerát 16.10.14 20:22

Tlusté ponožky a deka.

FikuLenka
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 16.10.14 20:24

Tlusté podkolenky :)

Bibi239
Kelišová 7016 příspěvků 16.10.14 20:25

Já dávala když už bylo chladněji flísový overálek s ťapkama, ponožky pod ním, nebylo co zkopat. A nebo přes ponožky ještě jedny, i jsem tak dítě nosila v šátku a studený nohy nemělo. Na ponožky se dají pořídit „držáky“ socks on, třeba by šli přetáhnout i přes nějaké měkké capáčky

Miša.F
Závislačka 3200 příspěvků 16.10.14 20:26

No, tak mě právě moje roční sundavá i ponožky a čepice :roll:.Já doufám, že si na to do zimy zvykne :nevim: :lol:

Makikki
Zasloužilá kecalka 628 příspěvků 16.10.14 20:28

A co háčkované a nebo pletené capáčky na šňůrku? Ty dávam malé a vždy obmotam 2× a mašličku nechám vzadu, nikdy je nesundala, jinak je také expert na sundavání botiček, čepiček, rukaviček a podobně… :palec:

krakatice
Zasloužilá kecalka 977 příspěvků 16.10.14 20:29

Dávejte tlusté ponožky (takové ty chlupaté), capáčky stejně nemají smysl, mimo toho, že na rozdíl od ponožek, neprofouknou. Anebo kupte kotníčkové sněrovcí capáčky - ty, pokud jsou správně utažené, nezuje určitě. Certifikované najdete třeba tady - http://www.dpk.cz/…acky-18-22-2 my od nich máme první chodící botičky a jsou prostě skvělé.

jananovakova2
Kecalka 316 příspěvků 16.10.14 20:33

@krakatice No ty jsou nádherné :potlesk: :potlesk:,ale ta cena bohužel taky :zed: :zed:. Asi dojde na ty teplé ponožky.. :lol:

krakatice
Zasloužilá kecalka 977 příspěvků 16.10.14 20:40

@jananovakova2 to chápu, nechtěla jsem synovi dávat na nohy nějaké umělotiny a ani utrácet za kožené capáčky. Takže první botičky má bačkorky na doma http://www.dpk.cz/…sp-as-0809-7 . Jsou bavlněné s koženou špičkou (když dítě ještě leze, tak se neprodřou) a i cena je pro mě přijatelná. A na ven jsem zatím botičky neřešila, protože je stejně většinou v kočárku, popř. ho posadím na pískoviště, kam má nepromokavou soupravu + gumáčky.

Etcetera78
Neúnavná pisatelka 17546 příspěvků 16.10.14 20:53

Já mívala na zimu takové capáčky dole kožené a pak vysoká podkolenka pletená…ty sundat nešly :-D nebo aspoň to trvalo tak dlouho, že jsem si pokusu stačila všimnout a zas dotáhnout :-)
edit: byl to tenhle typ http://www.ecocapart.cz/product.php?…

Příspěvek upraven 16.10.14 v 20:55

zuzkasim
Ukecaná baba ;) 2243 příspěvků 16.10.14 20:53

Měli jsme podobný problém, akorát naše šikula si teda sundávala hlavně ponožky. Co jsem jí začala dávat kožené capáčky tohoto stylu http://www.fler.cz/…5-cm-5596883, botičky si sama nesundá, ponožky tím pádem taky ne a navíc jsou dobré na lezení i stoupání a první krůčky. Jdou najít i levněji.

harpyje
Extra třída :D 10690 příspěvků 16.10.14 21:35

Děti v životě capáčky nenosily. K čemu ta věc je? jakože část oblečení, která se vyrábí pro dospělé je vyrobena i pro děti jen pro ten pocit? bez ohledu na to, že v tomto věku je to dítěti na houby? :D :D

ne, neryju do tebe, jen mi to připomíná to, jak dvouměsíční děti nosej rifle a polokošile- taky je jim to k ničemu, ale sluší jim to :oops:

moje doporučení? vykašli se na capáčky a oblíkni ho jako mimino - kdy už jindy má dítě být oblečené jako mimino, než v miminím věku? :)

krásný podzim!

har.

lentilka248
Kelišová 6426 příspěvků 16.10.14 21:41

@krakatice v návaznosti na jinou diskusi..fakt je máš? ;)

krakatice
Zasloužilá kecalka 977 příspěvků 16.10.14 21:43

@harpyje capáčky jsou k tomu, aby se matka ve vysokém stupni těhotenství zvěčnila s unylým pohledem propalujícím ony capáčky odložené na svém obřím (popraskaném) břiše a mohla tím oblažit všechny svoje známé.

krakatice
Zasloužilá kecalka 977 příspěvků 16.10.14 21:45

@lentilka248 Zdravím, nevím, na jakou diskusi, ale ano, syn se začal stavět na nožičky, takže jsem si udělala průzkum a koupila na doma bačkorky. Nebo na co byl ten dotaz?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Nevlastní sestra Aťky Janouškové na jejím pohřbu: Měla bych po ní dědit!

Poslední rozloučení s Aťkou Janouškovou přineslo jedno překvapení. Do... číst dále >

Muž roku Jiří Kmoníček: Čekal jsem lechtivé zprávy, ale ne fotky penisu od muže

Nejkrásnější Muž Česka Jiří Kmoníček (24) je po vítězství v soutěži krásy na... číst dále >