Superstar 2020

918
3.5.20 23:28

Superstar 2020

Ahojte, koukáte na letošní Superstar? Komu fandíte, kdo se vám líbil, souhlasíte s rozhodnutím poroty? Můžeme probrat zde :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
34755
3.5.20 23:47
@Anonymní píše:
Ahojte, koukáte na letošní Superstar? Komu fandíte, kdo se vám líbil, souhlasíte s rozhodnutím poroty? Můžeme probrat zde :kytka:

Nejdřív se odtajni. Nesplňuješ kritéria anonymu :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15126
4.5.20 00:05

Jednou jsme koukali se starším, zrovna to kolo, kdy zpívalo hodně holek, my to pojali jako módní policii a nenechali jsme na nich nit suchou, protože zmalované byly všechny jako lehké děvy a oblečení děs a hrůza.. :mrgreen:
jinak to mám občas puštěné jako kulisu, zaregistrovala jsem akorát Pagáčovou, Mareše, Haberu a ty kluky, dvojčata, ti mě teda uchvátili svým zpěvem, obzvlášť ten jeden.. ale jméno netuším.. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3096
4.5.20 01:11

Proc to pises jako anonym? Nemusis se stydet ze koukas na superstar.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18529
4.5.20 07:31
@Anonymní píše:
Ahojte, koukáte na letošní Superstar? Komu fandíte, kdo se vám líbil, souhlasíte s rozhodnutím poroty? Můžeme probrat zde :kytka:

Se stydis že koukáš na superstar a proto jsi anonym?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15002
4.5.20 09:44
@Quertizop píše:

Dobrý deň,

k anonymite nevidím dôvod, preto som príspevok odtajnila.

S pozdravom,
Kristína :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
kveta112
5.5.20 13:04

Superstar

Ahoj,
občas kouknu. Zrovna včera jsem si pustila ty 4 holky ( jedna je cernoska). Zpívaly Telephone a byla to pecka. Ta čtveřice, co zpívala Deamons, ti tak krásnou písničku trošku nedali. :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
13.5.20 14:25

Ahojky, já koukám pravidelně… je to takový příjemný relax a snad i nostalgie :lol: Letos ale nechápu přehnanou kritiku na porotu, kterou jsem třeba tady v komentářích zahlédla :nevim: Podle mě se naopak skvěle doplňuje a mě teda baví moc!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1318
1.6.20 06:40

Nikdo nesleduje superstar? Co říkáte na vitezku? Bára se mně se líbila od začátku, ale ta poslední písnička Next to me Teda dost průměr, Habera se moc netvaril :mrgreen:
Překvapilo mě vítězství, tipovala jsem Giovanniho, nebo Dianu. Mám stejně pocit, že se prosadí víc vypadlici, než vítězové :think:

Jinak porota super, obdivuji Moniku, že tak brzy po porodu to zvládla tak dlouho sledovat a komentovat, byť jen z domu. Klobouk dolů. Jinak Mareš je nejlepší, celkově mi seděli všichni, zezacatku jsem nemohla vystát Patricii, ale pak js si už zvykla :) A Habera má fakt charisma :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15126
1.6.20 09:10

@Terez001 mně se Bára hrozně líbila, zaregistrovala jsem ji už na castingu, když jsem to měla puštěné jen jako kulisu.. pak si ji vybavuju, když jí nadávali, že kouká při zpěvu do země a tam jsem jí začala fandit.. a minulý díl mě teda zaujal i Martin, když zpíval Muka, včera jsem mu i hlas poslala :oops: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1318
1.6.20 09:16

@Tamtama přesně, jak ji Habera stopl, ona to najednou rozjela, to já taky cumela a říkám ty blaho :? :potlesk: :mrgreen: to byla fakt dobrá. Je pořád dobrá, hlavně teda skromná. Trochu mi přijde jak pubertacka chováním, ale to se spravi casem :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3096
1.6.20 12:56

Ja Bare fandila od zacatku :palec: Skromna holka, vtipna, pratelska krasne zpiva.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8886
1.6.20 13:09

Já to mívala v sobotu jako kulisu při uklidy. Výběr do 5 se mi líbil, upřímně, kdyby vyhral tn Timotej, tak to by mě hodně udivilo..
Jinak takto mě to bylo z těch 5 jedno, ale taky jsem spíš myslela, že to bude kluk

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15126
1.6.20 18:04

A včera, jak u Bářiny písničky všichni brečeli, brečela jsem taky :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3096
1.6.20 18:07
@Tamtama píše:
A včera, jak u Bářiny písničky všichni brečeli, brečela jsem taky :oops:

Ja taky a nejvic mi dostal zaber na Leose.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat