Superstar - byl jste někdo? Jak překonat trému?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.19 08:55
Superstar - byl jste někdo? Jak překonat trému?

Ahoj všichni :mavam: vím, že tento doraz je úplně mimo témata, které tu běžně jsou, ale potřebuji poradit, pomoct, cokoliv.
Přihlásila jsem se do Superstar, protože se mi ozval produkční zda to nechci zkusit. Jsem ale hooodně stydlivá. Už měsíc před castingem je mi zle :D zažili jste někdy velkou trému? Jak jste ji překonali?
Byl jste někdo v této nebo podobné soutěži? Nebo Vaše děti?
Vím, bude se Vám to zdát jako blbost, ale je to pro mě důležité..
Předem děkuji za jakoukoliv radu :oops:

Reakce:
Lulina999
Zasloužilá kecalka 516 příspěvků 03.09.19 09:07

Dej si pár panáků a nehroť to.

unuděná
Echt Kelišová 8802 příspěvků 4 inzeráty 03.09.19 09:09
@Anonymní píše:
Ahoj všichni :mavam: vím, že tento doraz je úplně mimo témata, které tu běžně jsou, ale potřebuji poradit, pomoct, cokoliv.
Přihlásila jsem se do Superstar, protože se mi ozval produkční zda to nechci zkusit. Jsem ale hooodně stydlivá. Už měsíc před castingem je mi zle :D zažili jste někdy velkou trému? Jak jste ji překonali?
Byl jste někdo v této nebo podobné soutěži? Nebo Vaše děti?
Vím, bude se Vám to zdát jako blbost, ale je to pro mě důležité..
Předem děkuji za jakoukoliv radu :oops:

Nebyla jsem, ale můj kamarád seděl jeden rok v porotě. Respektive v té „předporotě“. Ono totiž nejprve jdeš před porotu složenou „hledačů příběhů“ a „hledačů talentů a antitalentů“. V praxi to funguje tak, že hudebníci, kteří tomu rozumí, vybírají z toho velkého množství lidí ty nejlepší a ty úplně nejhorší. 90% lidí se ani na další casting nedostane, protože jsou příliš „průměrní“. No a tzv. hledači příběhů se snaží vyšťourat na soutěžící nějaké story, souvislosti, prostě něco, co zaujme bulvár :mrgreen: Takže pokud nejsi úplný jelito, tak se neboj, buď tě pošlou dál jako nadějnou, nebo půjdeš hned domů jako většina lidí :mavam: Nestresuj ;)

pujda
Kecalka 316 příspěvků 1 inzerát 03.09.19 09:17

Kamarádka byla. Neboj, oni ti všechno řeknou. Jak se máš tvářit, kdy se máš usmívat, co máš mluvit, co odpovídat, kde být, kdy zamávat na kameru atd. :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.19 09:22

@unuděná děkuji. Ano, vím, že první půjdu na předcasting. Ale i tak je to pro mě strašně stresující :mrgreen:

stinga
Echt Kelišová 9081 příspěvků 03.09.19 09:24
@Anonymní píše:
@unuděná děkuji. Ano, vím, že první půjdu na předcasting. Ale i tak je to pro mě strašně stresující :mrgreen:

však to není povinné, tak proč se na to nevykašleš?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.19 09:25

@stinga to bych si zase vyčítala do konce života, že jsem to nezkusila :( :lol: je to semnou komplikované :D

stinga
Echt Kelišová 9081 příspěvků 03.09.19 09:27
@Anonymní píše:
@stinga to bych si zase vyčítala do konce života, že jsem to nezkusila :( :lol: je to semnou komplikované :D

tak si řekni, že o nic nejde, když tě nepošlou dál, nijak ti to neublíží, nic se v tvém životě nezmění

unuděná
Echt Kelišová 8802 příspěvků 4 inzeráty 03.09.19 09:28
@Anonymní píše:
@unuděná děkuji. Ano, vím, že první půjdu na předcasting. Ale i tak je to pro mě strašně stresující :mrgreen:

No to chápu, ale musíš sama zhodnotit, zda ti to může víc dát, nebo spíš vzít. Představ si situaci, že postoupíš do dalších kol, zvládneš to? Nebo se budeš klepat jak ratlík, mít průjem a ve výsledku z tebe nevyleze ani tón? Nebo z tebe tréma hned spadne, když začneš zpívat? Zkus pozvat pár kamarádek a postavit se před ně s nacvičenou písní a uvidíš.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.19 09:39

@unuděná no.. Semnou je to tak, že se stydím zpívat před lidmi a když je pak dobře znám, už mi to tak nevadí. Měla jsem pár koncertů v takové hospodské kapele a měla jsem taky trému. Vždy mi ale pomohlo se trochu opít. Jenže trochu se pak vždy změnilo v hodně atd :lol: :lol: Prostě s pitím mi to jde lépe a nebojím se. Ale to přeci není řešení asi..

unuděná
Echt Kelišová 8802 příspěvků 4 inzeráty 03.09.19 09:47
@Anonymní píše:
@unuděná no.. Semnou je to tak, že se stydím zpívat před lidmi a když je pak dobře znám, už mi to tak nevadí. Měla jsem pár koncertů v takové hospodské kapele a měla jsem taky trému. Vždy mi ale pomohlo se trochu opít. Jenže trochu se pak vždy změnilo v hodně atd :lol: :lol: Prostě s pitím mi to jde lépe a nebojím se. Ale to přeci není řešení asi..

No to rozhodně není, jako jednoho panáka před vystoupením dejme tomu, ale ty se klepeš už týdny dopředu. To si prochlastáš játra, než castingy začnou :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.19 09:52

@unuděná no zrovna včera to tak semnou vypadalo :grin: :grin: litr a půl vína a hned mi bylo jedno, že mě u zpěvu slyší celý barák :mrgreen: ne tak, prostě zkusím to, vytáhnu na ně vlastní písničku, ať jsem alespoň něčím „zajímavá“, nervy budou, průjem určitě taky, co ze sebe vydám nevím :mrgreen: ale jak říkám, kdybych to nezkusila, byl by to akorát další důvod proč si tu na tom světě přijdu zbytečně :grin:

blobfish
Závislačka 4837 příspěvků 03.09.19 22:09

Hoď nám sem nahrávku a my ti řekneme, jestli se máš čeho bát ;-)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.19 08:41

Tak pokud máte instagram, můžete se podívat na můj profil: bee__kay :think: :lol: mám tam pár nahrávek :oops:

Váš příspěvek
Reklama