Šuplík bez stahovacího krytu pod postýlkou

5.2.16 21:51

Šuplík bez stahovacího krytu pod postýlkou

Zdravím, chtěla jsem se zeptat kdo máte postýlku se šuplíkem ale na tom šuplíku nemáte ten stahovací kryt aby se do šuplíku nepřášilo-Tak neměli jste zaprášené věci když jste ten rošť s tou madrací měli úplně na vrchu když mimi bylo úplně malé?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5.2.16 21:55

Dávala jsem tam pouze plýny-v balíku a vlhčené ubrousky. Práší se tam, při luxování jsem vyluxovala i v tom šuplíku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69308
5.2.16 21:57

Já to neměla u postýlky, ale u velké postele a je to hrozné, práší se tam děsně. Dodělávali jsme domácí dekl. Nedoporučuju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7253
5.2.16 21:58

Ahoj.
měla jsme půjčenou postýlku s šuplíkem s krytem a byla jsem ráda, že tam ten kryt je. Hodně se u nás práší a bez krytu by byl k ničemu (takhle jsem tam pár věcí mít mohla…)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.2.16 22:12

Já jsem chtěla postýlku ze šuplíkem, jenomže jsem postýlku kupovala na inzerát a na fotce vypadalo že kryt na tom šuplíku je ale až mi postýlka přišla dom tak jsem pak zístila že tam dekl není že ta fotka klame. Já jsem si to právě pořídila ze šuplíkem na oblečení, že máme malý byt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69308
5.2.16 22:14
@Anonymní píše:
Já jsem chtěla postýlku ze šuplíkem, jenomže jsem postýlku kupovala na inzerát a na fotce vypadalo že kryt na tom šuplíku je ale až mi postýlka přišla dom tak jsem pak zístila že tam dekl není že ta fotka klame. Já jsem si to právě pořídila ze šuplíkem na oblečení, že máme malý byt.

tak to ne, oblečení ne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.2.16 22:15

@terinka4444 Mohu se zeptat jak jste si udělali ten dekl?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69308
5.2.16 22:20

No, originál dekl vypadá tak, že je v boku šuplíku vyfrézovaná drážka, ten dekl je normální sololit a jezdí v té drážce. Neměli jsme to čím vyfrézovat, tak manžel prostě nahoru na bok šuplíku, dovnitř na ty boční hrany přišrouboval lističky a uřízl sololit a prostě to na to položím. Nahoru toho sololitu mi dal tenkou lištičku jako madlo, abych to měla čím zvednout. Ještě se mě ptal, jestli má seříznout kousek zadního boku šuuplíku, že bych ten sololit nendzvedávala, ale jako jen zasunula za šuplík, ale to pro mě bylo zbytečné, tak často do toho šuuplíku nelezu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7494
5.2.16 22:57
@Anonymní píše:
Já jsem chtěla postýlku ze šuplíkem, jenomže jsem postýlku kupovala na inzerát a na fotce vypadalo že kryt na tom šuplíku je ale až mi postýlka přišla dom tak jsem pak zístila že tam dekl není že ta fotka klame. Já jsem si to právě pořídila ze šuplíkem na oblečení, že máme malý byt.

Zajeďte si do Hornbachu, Obi, nebo jiného podobného obchodu, kupte si tam kus sololitu nebo dřevotřískové desky, oni vám to tam ořežou do požadovaných rozměrů. My jsme si to tak nechávali dělat, dědili jsme postýlku po dětech švagrové, deklík na šuplíku byl, ale byl prasklý, tak jsme si nechali v Hornbachu uřezat nový.
Práší se do toho dost, i když je rošt postýlky úplně dole, často deklík vysávám nebo otírám, nedovedu si představit, že bych šuplík používala bez něj, nevím, co bych tam dala, aby prach nevadil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.2.16 09:53
@Anonymní píše:

Já mám šuplík bez krytu, dávám tam pár věcí, co se mi nevejdou do skříně. Aby se na ně neprášilo, koupila jsem textilní box na zip, něco takového http://www.ikea.com/…ts/90294989/#….

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.2.16 10:43

@terinka4444 Mohla bych poprosit o foto z jedné strany jak to vypadá? Já jsem to říkali příteli a ten by potřeboval foto. Děkuji za vyfocení.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
6.2.16 10:45

@Raduš.ka44 Děkuji,dobrý nápad. Kdyby se příteli nepovedl ten kryt tak bych koupila ten textilní box na zip.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
6.2.16 11:45

@Raduš.ka44 Můžu se zeptat kde jste ho koupila? Já jsem se dívala na stránky ikea a tam to nejde poslat poštou, u nás ikea není. U nás je jysk, kik nebo v dalším městě od nás kousek je ještě myslím mobelix ale tam teda nevím asi něco takového prodávají.

• Nahlásit
  • Citovat
6.2.16 13:29
@Anonymní píše:
@Raduš.ka44 Můžu se zeptat kde jste ho koupila? Já jsem se dívala na stránky ikea a tam to nejde poslat poštou, u nás ikea není. U nás je jysk, kik nebo v dalším městě od nás kousek je ještě myslím mobelix ale tam teda nevím asi něco takového prodávají.

Já kupovala v Jysku, jistě bude mít i Sconto, Möbelix a podobné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama