Reklama

Sušička prádla - někdy suší, někdy nesuší

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sue.Ellen
Ukecaná baba ;) 2393 příspěvků 10.01.18 20:20
Susicka pradla nekdy susi, nekdy nesusi

Mam problem se susickou, dopredu avizuji, ze jiz neni v zaruce.

Moje susicka proste susi jeden den jak diva a druhy den nesusi, resp. uvnitr se toci jen studeny/mirne teply vzduch a v tomhle rezimu funguje uz asi mesic, proste susi a nesusi. Zkousela sem veskere moznosti(cistit filtry, mene pradla, jine programy, atd.), ale problem pretrvava. Proste ji vzdy musim po suseni nechat den/dva vypnutou a pak susi zase.

Muj manzel je naprosto „neopravar“ a ja samosebou uz tak nejak vim, ze problem bude nekde uvnitr, ale jista si nejsem.

Prosim, nestalo se vam to nekomu? Ja nebydlim v CR a zavolat pouze tipka co se na susicku prijde podivat je v cene jine pouzite, ale tehle se nechci vzdat a susicka je tady dulezitejsi nez lednice ;)

Reklama

Reakce:

Tansele
Kecalka 134 příspěvků 10.01.18 20:23

Mně se tohle stávalo a obávám se, že budeš muset dát peníze na opravu nebo na novou. Znamená to, že máš v tahu tepelné čerpadlo, někdy se sepne a někdy ne, takže tam někdy jde jen studený vzduch a nehřeje. Obávám se, že ani domácí kutil s tím nic neudělá. My kupovali novou, protože výměna je skoro v ceně půlky nové a nemáš jistotu.

Sue.Ellen
Ukecaná baba ;) 2393 příspěvků 10.01.18 20:54

@Tansele Aha, dekuji za info…me nejde do hlavy, ze pokud neco odejde, tedy v tomto pripade tepelne cerpadlo, ze se nekdy sepne a nekdy ne. Pokud neco odejde, tak odejde, ale dekuju, kouknu na to a pomalu zavlazuju kapesnik vlastnima slzama…bude chybet.

Tansele
Kecalka 134 příspěvků 10.01.18 21:26

No, ono asi ještě neodešlo úplně, jen ti naznačuje, že odchází ;). Holt je tam zničený ten spínač na teplo, někdy sepne, ale nespolehlivě, ale to se stejně musí většinou vyměnit celé. Ale každopádně bez odborníka se to nezlepší.

Minki
Zasloužilá kecalka 748 příspěvků 10.01.18 21:51

Mam ten samy problem susi i pet - sedm hodin. Je divna od zacatku. A vidim, ze jsme na tom stejne :roll: az na to, ze ja uz do susicky investovat nebudu. Nelibilo se mi to od zacatku, ale svadela jsem to na to, ze ji mam v chladnu a tak to trva, ale vysusila. Ted je v teple, ale pradlo je citit jak se tam tak dlouho mele. Pro mne je susicka zklamani od zacatku :nevim:

araw
Neúnavná pisatelka 16597 příspěvků 11.01.18 05:56
@Minki píše:
Mam ten samy problem susi i pet - sedm hodin. Je divna od zacatku. A vidim, ze jsme na tom stejne :roll: az na to, ze ja uz do susicky investovat nebudu. Nelibilo se mi to od zacatku, ale svadela jsem to na to, ze ji mam v chladnu a tak to trva, ale vysusila. Ted je v teple, ale pradlo je citit jak se tam tak dlouho mele. Pro mne je susicka zklamani od zacatku :nevim:

To je špatná suska. Mě suší hodinu, někdy málo přes a prádlo mekoucke a nesmrdi :mrgreen:

Katcha
Ukecaná baba ;) 2245 příspěvků 14.01.18 08:37

Nase susicka (Panasonic) take po cca 3 letech prestala susit - totalne zacpany kondenzator(to jemne žebrovani dole). Asi pulden jsme s manzelem stravili jeho cistenim. Manzel taky neopravar, ale davat 2 tisice a navic mit susicku nekolik dni pryc jsme nechteli. Manzel nasel na youtube nejaka videa jak na to. Akorat to pak chce nejak doresit, aby se to uz neopakovalo. Nase suska ma pod dvirkama v otvoru kudy proudi vzduch takovy „filtr“ asi na hrube castice s 1 cm otvorama :roll: Tak na ten jsem navlekla silonku a z ni ted po kazdem suseni sundavam poradnou vrstvu, ktera predtim sla na kondenzator…

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejnechutnější Prostřeno všech dob? Tady opravdu jíst nechcete!

Pokud jste si mysleli, že vás již nic nepřekvapí, nenechte si ujít aktuální... číst dále >

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >