Reklama

Súťaž: Pes ani rodič nie je hračka, ale bytosť.

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Wéká
Nováček 4 příspěvky 06.10.18 13:38
Súťaž: Pes ani rodič nie je hračka, ale bytosť.

Dobrý deň. Znepokojuje ma v súťaži fakt, kde je v podmienkách napísané, že musí byť na fotke hračka. Úprimne si myslím, že pes hračka nie je, pes je zviera a zviera je proste živá bytosť a rovnako aj rodič. Hračka je vec, niečo, čo je bez duše a nie bytosť.

+dieťa “Charlotka”, ktorá pred hodinou nebola v poradí a po každej aktualizácii má +20-50hlasov, reálne?

Reklama

Reakce:

Russet
Extra třída :D 10872 příspěvků 06.10.18 15:36
@Wéká píše:
Dobrý deň. Znepokojuje ma v súťaži fakt, kde je v podmienkách napísané, že musí byť na fotke hračka. Úprimne si myslím, že pes hračka nie je, pes je zviera a zviera je proste živá bytosť a rovnako aj rodič. Hračka je vec, niečo, čo je bez duše a nie bytosť.+dieťa “Charlotka”, ktorá pred hodinou nebola v poradí a po každej aktualizácii má +20-50hlasov, reálne?

Ale o živého psa snad nejde, ne? Mají se fotit s hračkou.

Wéká
Nováček 4 příspěvky 06.10.18 15:42

@Russet vždyť sú tam fotky so psom, so živým psom. To nie je hračka.

Wéká
Nováček 4 příspěvky 06.10.18 15:45

Tohle dobrý, jo?

Russet
Extra třída :D 10872 příspěvků 06.10.18 15:50
@Wéká píše:
@Russet vždyť sú tam fotky so psom, so živým psom. To nie je hračka.

A je to emiminínsoutěž nebo jaká? Tady snad probíhala soutěž focení s nějakou hračkou. Tu jsem myslela. Jinak pes fakt hračka není a taková fotka podle mě nemá v soutěži co dělat.

Wéká
Nováček 4 příspěvky 06.10.18 15:59

@Russet áno, súťaž Fisher price, kde je podmienka fotka s hračkou. Niekto považuje za hračku psa a niekto mamu.

a12
Vesmírná mluvilka 31016 příspěvků 06.10.18 16:09
@Wéká píše:
Tohle dobrý, jo?

8o 8o 8o 8o to je zivy zviratko? 8o
A jinak ja tenhle typ soutezi nemam rada.. Abych byla uprimna, ten co je 1.urcite neni nejhezci dite z tech par co jsem prosla kdyz to teda reknu hnusne :oops: je to jen o tom kdo kolik ma znamych, pratel na fb, kde to sdili apod.

a12
Vesmírná mluvilka 31016 příspěvků 06.10.18 16:11
@Wéká píše:
@Russet áno, súťaž Fisher price, kde je podmienka fotka s hračkou. Niekto považuje za hračku psa a niekto mamu.

A nektery pro jistotu nemaj hracku zadnou ani to zvizatko :mrgreen:

admin
Extra třída :D 11000 příspěvků 07.10.18 09:18

Dobrý den,

doporučuji projít si diskuzi Velká fotosoutěž s FP, kde jsme již odpověděli na mnoho dotazů.

Máte samozřejmě pravdu. Profily bez hračky nemají šanci na výhru. Postupně je budeme mazat. Je tak nečekaně velký zájem o soutěž, že nemůžeme bohužel vše najednou.

Děkuji za pochopení i trpělivost,
tým eMimino

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >