Špatné pocity v těhotenství

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
1.12.21 12:43

Sužovani špatnými pocity v těhotenství

Od 20 týdne pociťuju velmi často černé myšlenky na to co vše se může stát v děložním vývoji. Jsem 27 týden ale prostě nejde se toho zbavit. S prvním těhotenství jsem na toto nemyslela… Nyní furt přemýšlím nad tím.. Kolik miminek zemřelo v děloze těsně před porodem atd.. A ani se na nic nedošlo. Bojím se že se zamotá malý do šňůry nebo cokoliv jiného… Špatné zkušenosti nemám takto žádné že bych měla mít důvod se obávat. Snad jen u prvního porodu. Vyvolala jsem si ho doma a malá následně měla úplně zkalenou vodu… A to to na porod absolutně nevypadalo. A nic bych nepoznala… Jak se uklidnit? :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
1.12.21 13:03

Noo…. Neuklidníš…
Těsně před tím, než jsem otěhotněla, tak mé kamarádce umřelo miminko v bříšku, protože ji nechali dlouho přenášet a v mém 1.trimestru se mi narodila předčasně neteř o 3 měsíce.
Před měsícem si holčička mé známé v bříšku přetrhla pupeční šňůru ve 32tt.

Je to hrozné, mám černé myšlenky pořád.
Vždycky když se v noci probudím, tak si sahám na břicho a čekám až se malá pohne, abych věděla, že je v pořádku. Naštěstí mám aktivní miminko a každou půl hodinu mi dává o sobě vědět.

Celé těhotenství je pro mě stres a strach a vím, že až se malá narodí, tak to stejně nepřejde.
Děláme si to samy, ale přestat na to myslet prostě nejde… taky bych se toho ráda zbavila :(
Anonym kvůli zdravotním informacím…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.12.21 15:45

Jak ja vam rozumim holky. Prvni tehotenstvi a stejne jsem na nervy. Vsude na tohle doporucuji hlavne necist hororove clanky na netu. Pozde. Mela sem desny strach do 4 mesice. Pak byk celkem klid, jen kdyz se maly nehybe mam strach a ted jsem 30tt a zas to na me leze tyhle ty strachy a neda se s tim nic moc delat. Nastesti mam kontroly ted celkem co dva tydny, ale ja sem vzdycky byla plasan..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.12.21 18:17

Já čekám první… 14+4 a děsím se každý den. Bojuju s vysokým tlakem a bojím se o mrně. Taky se ve mě točí pocity jupííí budu máma! a sakra já nevím zda to chci!
Nikdy jsem tohle předtím nezažila, vždy jsem děti milovala a moc si je přála. Nenávidím se za ty černé myšlenky a strašně mi vadí ty kontroly UTZ tak daleko od sebe. Nejradši bych ho viděla každý den.

Jsem doma na rizikovém a ubíjí mě ta samota. Čas utíká moc pomalu. :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
2012
2.12.21 13:34

Jsem na tom úplně stejně, v okolí jsem neviděla jediné bezproblémové těhotenství, první všechny skončily potratem nebo smrtí dítěte u porodu, navíc i moje dítě má vadu :zed:

Čím dál jsem, tím víc si to „beru“, protože do nějakého desátého týdne jsme to brala tak, že to může kdykoli skončit a o nic extra nejde, ale teď už po 4 měsících nevolností, bolestí, stresu je ta „investice“ fakt velká, navíc když už o sobě dítě pomalinku začíná dávat vědět. Radu nemám, sama s tím zápasím. Zvlášť vzhledem k té vadě je pro mě doba od kontroly ke kontrole naprosto nekonečná :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat