Reklama

Švadlena, která upraví zimní fusak - Brno

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mikwa
Stálice 70 příspěvků 02.01.17 22:56
Svadlena, ktera upravi zimni fusak - Brno

Dobry den,

poradil by mi nekdo svadlenu (z Brna), ktera by byla ochotna udelat na starem berankovem fusaku prustrihy na bezpecnostni pasy? Je tu nekdo, kdo ma zkusenost s tim, jak tam ty prustrihy nejlepe udelat?

Nejnovější recenze z kategorie Fusaky a doplňky ke kočárkům

Reklama

Reakce:

ivunak
Ukecaná baba ;) 1907 příspěvků 02.01.17 23:29

Já dávám různé věci na opravu nebo úpravu k paní Dorazilové z Brna Jehnic. Jsem s ní spokojená. Pokud máš zájem má webové stránky s kontaktem.

AnastazieB
Echt Kelišová 8299 příspěvků 02.01.17 23:53

@mikwa to je poměrně jednoduché - uděláš tam tři obentlované díry na pásy, to zvládne každý moderní šicí stroj.

Eminka1
Kecalka 165 příspěvků 03.01.17 05:58

Kazdy doma nema moderni sici stroj :D

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama