Švagr a jeho přítelkyně

Anonymní
30.7.15 14:08

Svagr a jeho pritelkyne

Dobry den vsem,
chtela bych znat nezaujaty nazor na mou situaci.
Mam svagra, kteremu je 23 let. Behem roku a pul uz ma treti pritelkyni. Kazdou hned predstavi rodine, vodi ji na kazdou rodinnou akci. Problem je ten, ze mu zadny vztah nevydrzel a po rozchodu o byvalkach rozhlasuje, jake to byly desne ku.ndy a k.ravy (ano opravdu takhle sproste). Ted ma dalsi pritelkyni, asi pet mesicu. Minuly mesic jsme meli svatbu, pozvala jsem i jeho pritelkyni, ponevadz on sel za svedka, bylo mi blbe ji nepozvat. V sedm vecer se na svatbe sbalila, ze se jde divat na film. On sel s ni. To uz jsme si vyrikali, ze to nebylo uplne vhodne.
Nyni k jadru pudla - slavim zanedlouho narozeniny, delim to na oslavu s prateli a na obed s rodici. Pozvala jsem svagra s ni na tu oslavu mezi pratele, ale v tom terminu pry uz neco maji. A ted mam dilema - mam ho pozvat i na ten obed s rodici? Jeho samotneho bych pozvala klidne, ale je mi jasne, ze bude chtit vzit i ji. Proti ni celkem nic nemam, az na to chovani na svatbe, jen si proste chci uzit narozeninovy obed s rodici a ne tam mit holku, o ktere za pul roku budu poslouchat, jaka byla desna :roll: kdyz pozvu jen jeho, vim stopro, ze se urazi. Stejna situace byla i na promoci pred dvema lety, kdy ani na mou promoci neprisel, kdyz jsem mu rekla, ze zvu jen jeho (s byvalou byl v te dobe mesic). Ja vim ze je to desne slozite a zamotane, pripadam si jak pako uz, proste bruslim mezi svagrem a jeho pritelkyni, misto toho, abych si normalne uzila narozeniny. Otazka teda zni, jak to udelat, aby se vlk nazral a koza zustala cela. Diky vsem

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

56906
30.7.15 14:11

Švagr není rodič. nezvala bych ho :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7016
30.7.15 14:12

Pokud nema cas na oslavu, na obed bych ho nezvala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2874
30.7.15 14:12

Tak ho nezvi a užij si narozeniny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Attila8
30.7.15 14:13

Udělej to tak jak se to bude líbit a hodit tobě, tvůj švagr není tvůj brácha ani pokrevní sourozenec tak nevím proč ho tak řešíš… Mě jsou třeba švagři úplně u zadku, pro mě je prioritní vlastní rodina. A nebo ať si tuhle věc vyřeší tvůj manžel, jeho bratr.

• Citovat
  • Upravit
6540
30.7.15 14:13

Pozvala jsi ho na narozeniny on nemůže, buď si to zařídí nebo nepřijde. Oběd s rodiči bych nechala jen jako oběd s rodiči, a jemu bych do zadku takhle nelezla, že bych mu vymýšlela jiný termín apod. Hlavně jak píšeš o jeho přítelkyni, asi ji moc nemusíš, tak buď ráda, že nemůžou. Svět se nezboří, u nás se oslavy takhle nehrotí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2949
30.7.15 14:17

A obed je i s tchyni a tchanem? Nebo jen s tvymi rodici? Ja bych ho nezvala. Na oslavu jsi ho pozvala a tim bych to nechala uzavrene.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.7.15 14:21

@palapa obed je prave i s tchyni a tchanem :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
2144
30.7.15 14:23

Pozvala jsi ho, on nemůže. Tím bych to brala za vyřešené. :palec:
Chceš oslavu jen s rodiči, udělej si oslavu jen s rodiči a jeho neřeš. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16010
30.7.15 14:26

Nevim co resis. Pozvala si ho - on nemuze a tim to hasne. Na obed s rodici nevidim duvod ho zvat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13124
30.7.15 14:58

Na oběd jsou pozvaní pouze rodiče nebo i sourozenci?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8941
30.7.15 15:01

Pozvala jsi ho na oslavu s přáteli, ale on nemá čas…tím bych to brala za vyřešené :think: na rodinnou oslavu s rodiči bych ho nezvala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50114
30.7.15 15:06

Rodič to není, na oslavu jsi je pozvala oba, dál to neřeš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.7.15 15:19

@ynax jen rodice, moji i manzela.

• Nahlásit
  • Citovat
Smazaný anonym
30.7.15 15:34

Na oslavu si ho pozvala a nemůže, tak bych to neřešila. Určitě bych ho nezvala na oslavu jen s rodiči. Já taky slavím narozeniny s rodiči a pak druhou dělám pro kamarády a sourozence

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama