Švagrová a její manžel se po nás opičí

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
7
16.10.21 00:03

Švagrová a její manžel se po nás opičí

Ahoj, poslední dobou mi začíná vadit chování mé švagrové a jejího manžela. Začali se po nás opičit v tom, že co si pořídíme my s manželem do bytu, tak musí mít okamžitě taky, ať už se jedná o vybavení, doplňky, spotřebiče atd. Už ani nemám chuť je zvát k nám na návštěvu, protože prošmejdí celý byt a sledují co ještě náhodou nemají. Asi by nepřežili kdyby my jsme náhodou měli něco co oni ne. Většinou si hned pořídí tu stejnou věc co viděli u nás. Co si o tom myslíte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7206
16.10.21 00:05

@Dumija
Myslím si o tom to, že by mi to bylo úplně jedno.
Naopak bych byla ráda, že jsem pro ně tak inspirativní ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4084
16.10.21 00:07

Že závist a rivalita v těchto vztazích je taková klasika, pročti si tu pár diskuzí. Zatím nejlepší byla Švagrovci nám ukradli jméno pro dítě. Zlaté opičení se ve spotřebičích.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
alena1995
16.10.21 00:18
@bigl píše:
@Dumija
Myslím si o tom to, že by mi to bylo úplně jedno.
Naopak bych byla ráda, že jsem pro ně tak inspirativní ;).

Asi tak. Nechápu nějaký „opičení“, zaladatelko, tobě je náct, že ti vadí, že švagrová má stejnej spotřebič nebo doplněk doma, protože ho viděla u tebe, líbil se jí a tak si ho koupila?

• Citovat
  • Nahlásit
128
16.10.21 00:56

Opice se opičí…to jsme říkali ve školce :lol:

Když si koupíš v IKEA skříňku, tak ji mají tisíce lidí na světě stejnou :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11982
16.10.21 01:04

Půjčte si někde matrjošky, trpaslíka, keramické panenky a závěsné parohy, hezky to naaranžujte, pozvěte je na návštěvu a pak se dobře bavte… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.10.21 03:00

Všimla jsem si, že toto dělají někteří lidé z vesnice či malého města. Já jsem z Prahy a když jsem byla malá, tak cokoliv jsme si domů pořídili (telefon s faxem, mini pekárnu…) si musela pořídit i moje babička s tetou (z mamčiny strany), které bydlely na malém městě. Pořídily si to, ačkoliv to na nic nepotřebovaly (např. ten fax nikdy nevyužily).
To stejné manželův bratr s manželkou - žijí na vesnici. Manžel si před lety pořídil vodní vysavač, koupili si ho také. Pak jsme si pořídili odšťavňovač za cca 7000 a v zápětí si ho pořídili také, ovšem s tím rozdílem, že my ho již několik let používáme téměř denně, oni ho mají zastrčený ve skříni a nepoužívají ho.
Nijak mě to nepohoršuje, naopak jsem ráda, že můžeme být někomu inspirací, ikdyž v těch mnou zmíněných případech se podle mě jedná/jednalo spíš o to, “vyrovnat” se pražákům :lol:
Prosím anonym nebo smazat :-)

• Citovat
  • Nahlásit
199
16.10.21 03:22
@zrcadlo píše:
Půjčte si někde matrjošky, trpaslíka, keramické panenky a závěsné parohy, hezky to naaranžujte, pozvěte je na návštěvu a pak se dobře bavte… ;)

Já jsem chtěla poradit ve stejném duchu Africké falické sošky, bumerangy, Didgeridoo a najatou služku ale toto bude určitě schůdnější a lépe sehnatelné :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3155
16.10.21 05:05
@Dumija píše: Většinou si hned pořídí tu stejnou věc co viděli u nás. Co si o tom myslíte?

Ze chteji, abyste se u nich citili jako doma. :D Ale mne by to nevadilo, spis lichotilo. To vam tam visi Rembrandt a ten jejich vam snizuje hodnotu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10877
16.10.21 06:20
@Anonymní píše:
Všimla jsem si, že toto dělají někteří lidé z vesnice či malého města. Já jsem z Prahy a když jsem byla malá, tak cokoliv jsme si domů pořídili (telefon s faxem, mini pekárnu…) si musela pořídit i moje babička s tetou (z mamčiny strany), které bydlely na malém městě. Pořídily si to, ačkoliv to na nic nepotřebovaly (např. ten fax nikdy nevyužily).
To stejné manželův bratr s manželkou - žijí na vesnici. Manžel si před lety pořídil vodní vysavač, koupili si ho také. Pak jsme si pořídili odšťavňovač za cca 7000 a v zápětí si ho pořídili také, ovšem s tím rozdílem, že my ho již několik let používáme téměř denně, oni ho mají zastrčený ve skříni a nepoužívají ho.
Nijak mě to nepohoršuje, naopak jsem ráda, že můžeme být někomu inspirací, ikdyž v těch mnou zmíněných případech se podle mě jedná/jednalo spíš o to, “vyrovnat” se pražákům :lol:
Prosím anonym nebo smazat :-)

Aaa tady si nějaký Pražský měšťák potřebuje pohonit ego na chudacich omezených lidech z vesnic. Takové klasické „já jsem z Prahe, kdo je víc?“ :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1350
16.10.21 06:39
@Anonymní píše:
Prosím anonym nebo smazat :-)

Prosím te, Prazacko, neboj se, my tupani z vesnic vam vase knovhov nesebereme. Mozes spat lehce s vědomím, ze ty vase prazacke vynalezy zkazy pouzivat neumime a vytahujem je jen pro deti na Vanoce a pro honorarni návštěvy z Prahe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2740
16.10.21 06:47

Moje mamka to tak mela za mlada s tetou (jeji starsi sestrou) - semtam od ni odkoukavala nektere interierove prvky, ale to bylo “za komara” a asi nebyl vubec vyber, mozna tak spolu trosku souperily a mladsi si musela dokazat ze ma na totez co starsi segra anebo to mozna rovnou kupoval dvojmo, nevim… otec si z toho semtam delaval srandu… ted dela
neco podobnyho muj o 7 let mladsi bratr, zarizuje si byt a treba kuchyn komplet okopiroval tu, kterou mam ja, ale vubec mi to nevadi, jsem rada ze ma inspiraci a rada mu poradim. Jsme oba z Prahe :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1197
16.10.21 06:48

Tak ja jsem teda taky trapna opice :mrgreen: s klidem jedu ke kamosce a kdyz vidim ze ma neco niveho, chytreho, funkcniho tak se nebojim zeptat na co to je, kde to vzala, kolik to stalo a dle uvazeni jestli to upotrebim jdu koupit. A pak ji s diky velebim ze takovy napad mela ona a ze jsem to u ni objevila protoze mi to pomaha…ale dikybohu ja mam kamarady s nohama na zemi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2425
16.10.21 06:51

Vidíš a já když koupím věc, se kterou jsem opravdu spokojená, tak doporučuji dál. Tak se inspirovali u vás, nemůžete jim zakázat, pochybuji, že by si koupili stejnou dekoraci, ale spotřebiče asi využívají?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3742
16.10.21 07:01

Mně by to bylo úplně jedno :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu