Švagrová - jak se k ní chovat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.19 19:52
Švagrová - jak se k ní chovat?

:mavam:
Moje švagrová byla od počátku pro mě kamarádka, ráda jsem s ní chodila na kafčo, byla jsem ráda že je tak fajn :think: jenže pak mě pomluvila, vzhled, chování, že se neumím malovat ani učesat, prý i posílala nějaké mé staré fotky, že nemám kamarádky a jsem divná :? Dozvěděla jsem se to náhodou, ona se omluvila a zase je ke mě jako med, chce ke mě pořád chodit. Ale já už ji nemusím, mám nevysvětlitelný (intuice?) pocit že se mi chce dostat zase blízko aby mě pak třeba znovu pomluvila. :nevim: nevím co od ní čekat nebo si myslet, mám z ní pocit že je ke mě falešná, nedávno ukazovala kamarádkám mého muže ale mou fotku neukázala, ani slovo o mě, třeba přeháním a třeba ji neukázala cíleně (shodou okolností, s jednou kamarádkou chodím na jogu tak jsem se to dozvěděla) :nevim: pořád se až moc snaží dostat se ke mě na milost, ale ja nevím jestli to chci nebo ne, spíše asi ne ale nechci aby si tak posouvala hranice až se zlomím..a začnu ji zase brát nebo jsem moc přecitlivělá?

Reakce:
ilak
Povídálka 46 příspěvků 29.01.19 19:58

Dávala bych si na ní pozor a držela si od ní odstup. Měla jsem něco podobného, se švagrovou už se nebavíme. Nemám ráda falešné lidi, kteří s tebou souhlasí, vše ti pochválí. A pak za rohem pomluví. Pokud se s ní chceš stýkat a bavit, tak bych se s ní bavila jen o neutrálních věcech.

Kriss Tina
Echt Kelišová 7506 příspěvků 29.01.19 19:59

Tak se s ní tolik nebav, že jste švagrové nemusíte být nutně kamarádky a chodit spolu pravidelně na kafe. Já bych jí už taky nevěřila kdyby se ke mě chovala naoko krásně a za zády mě pomlouvala, už bych neměla chuť se jí svěřit ani s maličkostma :think:

pecenaBrokolice
Kecalka 126 příspěvků 29.01.19 20:03

Na tvém místě bych jí už nevěřila. Pomluvy a urážky za zády jsou pro mě stopka. Takže se švagrovou klidně v rámci slušnosti mluv, komunikuj, ale drž si od ní odstup, už bych s ní být tebou netajtrdlíkovala na kafi. :kytka: A kdyby se tě náhodou zeptala, proč váš vztah ochladl, přiznala bych to, že mě to ranilo. Ale osoba, která je schopná mě pomlouvat za zády, by si ke mně lepší cestu už nenašla. :?

mau-mau
Závislačka 3433 příspěvků 29.01.19 20:07

A to je ségra manžela nebo žena bráchy? Nebo žena manželova bratra? :think:

Payus
Kecalka 432 příspěvků 29.01.19 20:18

Na sve dve svagrove jsem se moc tesila, konecne jsem mela „sestry“ co jsem nikdy nemela…bohuzel po 13 ti letech nase vztahy ochably a to teda tezce (ne najednou, ale postupne, jak si jsme se odcizili)..mrzi me to, ale asi to tak melo byt..vic me na tom trapi, ze nezazdily jen me a muze (sveho bratra), ale i naseho syna..ten to nesl tezce, nechapal ze jedna teta si deti od te druhe bere a jeho ne( prazdniny, velikonoce, vanoce ..proste jemu nic)…vysvetlete to malymu klukovi kdyz to samy nechapete :)
Aspon vidis, ze v tom nejsi sama :palec:

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Lidé na mě plivou kvůli roli v Ordinaci, postěžoval si nám Ján Jackuliak

Lidé v Česku znají slovenského herce Jána Jackuliaka (40) především jako... číst dále >

Udělejte pápá! Tito čeští lehkoživkové zmizeli nebo mizí z YouTube a jsme za to rádi

Přičichli ke slávě a lehce vydělaným penězům. A teď pomalu, ale jistě mizí ze... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >