Švagrová mi zničila život

Anonymní
22.5.21 00:23

Svagrova mi znicila zivot

Všechny zdravím, založila jsem si zde účet jen kvůli této situaci. Hned na úvod se omlouvám, že to bude zřejmě delší..
Tak tedy, moje svagrova je typ ženy, která pochází z velmi chudých poměru a provdala se za velmi bohatého muže, kterého záhy opustila, kvůli ještě bohatsimu milenci.. Kamaradila jsem s ní ještě před tím, než jsrm poznala svého manžela, jejího bratra. Ale vždy to bylo takové to potkavani se někde na party, nebo na oběd, víc jsem nechtěla. Nicméně už tehdy jsem si vsimla, že strašně lze, všechny a všechno pozoruje a následně se snaží řídit a to celkem s úspěchem.. Teror ovšem nastal, když jsem začala chodit s jejím bratrem, opravdu nás téměř rozestvala, ale ustali jsme to a jsme spolu už šest let. Ale její úroky pokračují, pomlova mě, vymysli si a prekrucuje cokoliv řeknu. A teď po více jak šesti letech jsem zjistila, že nás rozdělila s mým ex.. Kterého jsem velmi milovala a nechápala, proc se mnou ze dne na den přestal komunikovat. Řekla mu, že jsem si vymyslela potrat. Přitom já to tehdy, tak těžce neala.. Je toho tolik, že by jsem mohla popsat stohy papíru. Nicméně, ma otázka zní.. Jak by jste jednali? Jak se uchránit? Bojím se jí i pozdravit :( a ještě se omlouvám za anonym..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6445
22.5.21 00:26

Vyhybat se jakemukoliv kontaktu s ni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
22.5.21 00:29
@Jogrr píše:
Vyhybat se jakemukoliv kontaktu s ni.

Jak ráda bych. Ale není to možné.. Ona opravdu ovládá celou rodinu, že nas není málo. Navíc každý si na ni stěžuje, ale jakmile jde do tuhého, raději mlčí. Je strašně agresivní a hned útočí a vždy tím, co člověka nejvíc raní 😔

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6445
22.5.21 00:37

@Hoffma uz nejsi anonymni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
22.5.21 00:39

@Jogrr Vidím, ale bohužel nevím, jak to napravit… Tak snad budu mít štěstí a nechodí sem..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
166
22.5.21 00:41

Škodnou třeba odstranit!!! :pocitac: :pocitac:

Delam si jen srandu, jedina sance je odstrihnout veskery kontakt s ni, vyhnout se ji a vymazat ji ze zivota. Bojovat s ni nemuzes, nema to cenu a vzdy si takova potvora najde cestu jak vse otocit proti tobe. Uprimne nema smysl se hrabat v minulosti, ale pro priste, kdyz s tebou nekdo z niceho nic prestane mluvit, nebo se chovat jinak proste se hned ptej jestli se neco nestalo. Pomluva dokaze hodne ublizit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.5.21 00:46

A je to opravdu švagová? Jejího bratra sis vzala, máte děti? Nebo spolu žijete jen na hromádce a žádné závazky spolu zatím nemáte? Co tchýně a tchán? Ty jsou ok, co na to řikají? Víš aby se nakonec celá jejich „chudá“ rodina nepostavila proti tobě… Promiň, přijde mi, jestli máš opravdu teď vyřešenou minulost a nemyslíš na bývalého možná fajn partnera, kterého ona ti rozeštvala proti tobě. A když se jí to povedlo s ex, nemůže se jí to povést i s celou její vlastní rodinou - všichni pak budou jen proti tobě… Někdy je lepší jít o dům dál, buď půjde partner s tebou i za cenu ztráty své rodiny, nebo se rozejdete.

• Citovat
  • Nahlásit
12
22.5.21 00:50

@dreamis Já kontakt opravdu omezila na minimum. Vlastně ani nechápu, proč právě já jí tak ležím v žaludku, když si ji opravdu nevšímám.. Bohužel rodinným oslavám se vyhnout nemohu. Vůbec bych nevěřila, že takový lidé opravdu existují 🤦🏼‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
22.5.21 00:54
@Anonymní píše:
A je to opravdu švagová? Jejího bratra sis vzala, máte děti? Nebo spolu žijete jen na hromádce a žádné závazky spolu zatím nemáte? Co tchýně a tchán? Ty jsou ok, co na to řikají? Víš aby se nakonec celá jejich „chudá“ rodina nepostavila proti tobě… Promiň, přijde mi, jestli máš opravdu teď vyřešenou minulost a nemyslíš na bývalého možná fajn partnera, kterého ona ti rozeštvala proti tobě. A když se jí to povedlo s ex, nemůže se jí to povést i s celou její vlastní rodinou - všichni pak budou jen proti tobě… Někdy je lepší jít o dům dál, buď půjde partner s tebou i za cenu ztráty své rodiny, nebo se rozejdete.

Ano, vzali jsme se před necelými 5 lety. Děti zatím nemáme, nedaří se. S ex to vyřešené mám. Jen mě šokovalo, že to byla ona, kdo nás rozdělil. Nenapadá mě jediný důvod proč.. Snad jen, že se nudí a tak se vmesuje do vseho a všem… A tchyně je celkem v pohodě, moc jí nevidam, ale je mi jasné, že drží se svou dcerou. To je asi normální..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
227
22.5.21 00:55

Preceňuješ ju a seba podceňuješ. Osoba s takýmto spravaním je parazit. Parazit je zo svojej podstaty slabý a preto využíva manipulatívne triky aby bral silu od tých, čo ju majú.
Prejav nebojácnosť ak ju pocítiš, odhodlanie, zdravú drzosť. Preto ti do života neprišla aby si pred ňou posratá utekala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
22.5.21 00:58
@Adaleks píše:
Preceňuješ ju a seba podceňuješ. Osoba s takýmto spravaním je parazit. Parazit je zo svojej podstaty slabý a preto využíva manipulatívne triky aby bral silu od tých, čo ju majú.
Prejav nebojácnosť ak ju pocítiš, odhodlanie, zdravú drzosť. Preto ti do života neprišla aby si pred ňou posratá utekala.

Já bohužel, ale srab jsem.. Vždycky jsem byla. Když na mě někdo začne křičet, hned brečim a opravdu se bojím. Děkuji za tvá slova, kéž bych byla více asertivní!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52
22.5.21 00:59

Takovych lidi je mraky. Cim vice zla rozdaji do okoli tim vic jsou spokojeny… vsechny pomluvit a postvat proti sobe a hrat si na miliuse.. jedine co tak hlavne se ji nebat, branit se kdyz uz neco rekne pred tebou..a co nejmene komunikovat a schazet se :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.5.21 01:11

A co na to vše řiká tvůj manžel? Jak se sestrou vychází on, jaký spolu mají vztah? Zastane se tě nebo to zlehčuje a nechce řešit?

• Citovat
  • Nahlásit
12
22.5.21 01:21
@Anonymní píše:
A co na to vše řiká tvůj manžel? Jak se sestrou vychází on, jaký spolu mají vztah? Zastane se tě nebo to zlehčuje a nechce řešit?

Ten nic moc neřeší. Řekne jen, že sestra je blbá a tím to hasne. Navíc ona si vždycky najde chvilku, kdy on u mě zrovna není vpali mi s úsměvem, jak to jídlo bylo hrozné, že bych měla zhubnout, líp uklízet atd atd.. Ale to by jsem ještě přešla, horší je, když třeba řekla, že jsem nemocná a snažím se manipulovat s lidmi. Přesně to, co dělá ona. Zůstala jsem stát s otevřenou pusou!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
22.5.21 01:23

@Dendule1 já vím, máš pravdu. Ale já opravdu nejsem prubojny typ. Kdybych byla alespoň flegmaticka a neublizovalo mi to..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat