Švagrová se po rozvodu upnola na manžela

Anonymní
16.11.20 21:23

Švagrová se po rozvodu upnola na manžela

Nečekám zde nějaké rády, ale moc ráda se z toho aspoň vypíšu. Švagrová ( manželova sestra) je už skoro rok rozvedená. Příšerně se upnola na manžela, volá mu 2×3 denně, návštěvuje nás nás několikrát v týdnu. Jsem ale jediná které to vadí, manžel to jako problém vůbec nebere.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
538
16.11.20 21:27

Najdete ji chlapa :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28392
16.11.20 21:28

A v čem je problém, když to manželovi nevadí? Je u vás pečená vařená? Já bych jí telefony tak často nebrala, ale když to muži nevadí? Je to přece její bratr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
321
16.11.20 21:29

Když od bráchy zdrhla manželka, také k nám začal více chodit. Téměř denně. Možná to manželovi někdy přijde otravné, ale zase na druhou stranu nám brácha pomáhá, takže ho bereme jako součást. Přijde, dá si kávu, zdrží se tak max 30 minut a to moc často ne. Nevadí nám to a ani nezamykame. Prostě přijde a zvonit nemusí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1930
16.11.20 21:34

2-3 telefonaty denne je uz moc.
Co ji necim zamestnat? Hlidani deti, spolecne konickyatd

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.11.20 21:35

@Nicole 1234 Má jen jednoho na sex, na vztah žádného nechce.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.11.20 21:37

@Russet Když mu volá třeba když se díváme na televizi, tak si to manžel jde vzít v pokoji a to mi nevadí.. Ale když máme nějakou naši chvíliku nebo si manžel hraje s dcerou, tak mi to vadí.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.11.20 21:40

@Everyone Dceru občas hlídá. Koníček taky má. Ale stejně pořád volá/chodí na návštěvy. Kdyby to bylo méně, tak mi to nevadí, ale tohle je extrem.

• Citovat
  • Nahlásit
9604
16.11.20 21:40
@Anonymní píše:
@Russet Když mu volá třeba když se díváme na televizi, tak si to manžel jde vzít v pokoji a to mi nevadí.. Ale když máme nějakou naši chvíliku nebo si manžel hraje s dcerou, tak mi to vadí.

Tak jí to přece nemusí pokaždý brát ne? Zavolá jí až bude mít čas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28392
16.11.20 21:41
@Anonymní píše:
@Russet Když mu volá třeba když se díváme na televizi, tak si to manžel jde vzít v pokoji a to mi nevadí.. Ale když máme nějakou naši chvíliku nebo si manžel hraje s dcerou, tak mi to vadí.

Jako že jí bere telefon i při sexu? To asi ne. Nám volává kdykoliv babička. Když nechci být rušena, vypnu zvuk. Mám noční, je to prostě nutnost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7554
16.11.20 21:43

Zaúkoluj ji hlídáním dětí na hřišti, až příště přijde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28392
16.11.20 21:44
@AnastazieB píše:
Tak jí to přece nemusí pokaždý brát ne? Zavolá jí až bude mít čas.

Může, já taky neskáču po každém hovoru. Ale její muž to má jinak. Asi nejde o život, ale my nevíme, čím si prošla a jaké měli vztahy dřív. Možná si často volávali o dřív. Já zas moc nevolám a pak jsem schopná se sestrou kecat hódně dlouho. Dlouho mluvím i s babi, co má osmdesát. Kolikrát to vypadá, že se hádáme. Moc neslyší. Chlap je v klidu. Když chci krafat dlouho, odcházím do jiné místnosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1930
16.11.20 21:46
@Anonymní píše:
@Everyone Dceru občas hlídá. Koníček taky má. Ale stejně pořád volá/chodí na návštěvy. Kdyby to bylo méně, tak mi to nevadí, ale tohle je extrem.

Tak si naplánujte vic program a treba i s ni.
Vyuzila bych maximalne jeji pomoc, kdyz uz ji tak často vidate:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29095
16.11.20 21:48
@Anonymní píše:
Nečekám zde nějaké rády, ale moc ráda se z toho aspoň vypíšu. Švagrová ( manželova sestra) je už skoro rok rozvedená. Příšerně se upnola na manžela, volá mu 2×3 denně, návštěvuje nás nás několikrát v týdnu. Jsem ale jediná které to vadí, manžel to jako problém vůbec nebere.

Když o tom tak přemýšlím, taky máme se ségrou období, kdy si voláme denně (asi abychom si vynahradily ty roky, co jsme spolu nemluvily :mrgreen: ) co si o tom myslí její nebo muj muž nevím, nikdy jsem to nezjistovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28392
16.11.20 22:10
@Bábrdl píše:
Když o tom tak přemýšlím, taky máme se ségrou období, kdy si voláme denně (asi abychom si vynahradily ty roky, co jsme spolu nemluvily :mrgreen: ) co si o tom myslí její nebo muj muž nevím, nikdy jsem to nezjistovala.

Ten můj se maximálně zeptá, to jste spolu mluvily tak dlouho? Určitě bych se ho neptala na dovolení. Účet si platím z výplaty a nebývá vysoký.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama