Reklama

Švagrová mi dělá zle

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Andy527
Stálice 66 příspěvků 14.02.17 20:40
svagrova,mi dela zle

Mam přítele a jeho švagrova mi dela zle. Začalo to tim ze jsem ji nevzala so prace. Začala me pomlouvat a roznáší drby a vsem rika ze jsem to řekla ja. Když to řeknu partnerovi jeto jeste horší. Ja nemam důvod vykládat lži o tom že mi umřel tatínek a že jsem se sestrou nevlastni trošku blba sranda. Nevím co tím sleduje teď se dokonce ke mě doneslo že říkám o tchyni že stoji za hovno.Do nedávna jsem z dotyčnou měla celkem dobrý vztah bavili jsme se bez problému a najednou takové chováni. Ja přeci nestojím o potíže tchyni mam rada nemohu si stěžovat je hodná milá. Jen nevím proč to švagrová dělá. Tvrdí že, mam unudlanou dcerku a že je rozmazlená, což není pravda. Prosím jak to mam vyřešit.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

monrom
Echt Kelišová 9686 příspěvků 14.02.17 20:46

@Andy527 S tchýní si promluvit, že ty drby od švagrové nejsou pravda. Zbytek vypouštět druhým uchem. Kdo tě zná si přeci myslí svoje. Žel jsou i takoví lidi jako švagrová.

nostress
Extra třída :D 12885 příspěvků 14.02.17 20:46
@Andy527 píše:
Mam přítele a jeho švagrova mi dela zle. Začalo to tim ze jsem ji nevzala so prace. Začala me pomlouvat a roznáší drby a vsem rika ze jsem to řekla ja. Když to řeknu partnerovi jeto jeste horší. Ja nemam důvod vykládat lži o tom že mi umřel tatínek a že jsem se sestrou nevlastni trošku blba sranda. Nevím co tím sleduje teď se dokonce ke mě doneslo že říkám o tchyni že stoji za hovno.Do nedávna jsem z dotyčnou měla celkem dobrý vztah bavili jsme se bez problému a najednou takové chováni. Ja přeci nestojím o potíže tchyni mam rada nemohu si stěžovat je hodná milá. Jen nevím proč to švagrová dělá. Tvrdí že, mam unudlanou dcerku a že je rozmazlená, což není pravda. Prosím jak to mam vyřešit.

Třeba ti závidí, nebo na tebe žárlí. Zašla bych za ní, a v klidu se jí zeptala, proč to dělá, a třeba i před tchýní, aspon by viděla, že ty řeči roznáší švagrová.

bartsch
Závislačka 4621 příspěvků 14.02.17 20:54

To je sestra toho tvého přítele, který se k tobě a dceři chová hrozně, ponižuje tě a vyhazuje tě z domu? Vaše dítě nazývá harantem? Je to povedená rodinka, včetně tvého partnera. U toho bys měla začít. Už jsi tu dostala rady, ať od něj odejdeš, že je to hrozný vztah a život :nevim:

Andy527
Stálice 66 příspěvků 14.02.17 21:04
@bartsch píše:
To je sestra toho tvého přítele, který se k tobě a dceři chová hrozně, ponižuje tě a vyhazuje tě z domu? Vaše dítě nazývá harantem? Je to povedená rodinka, včetně tvého partnera. U toho bys měla začít. Už jsi tu dostala rady, ať od něj odejdeš, že je to hrozný vztah a život :nevim:

Ne to neni jeho sestra jeto manželka jeho bratra.

bartsch
Závislačka 4621 příspěvků 14.02.17 21:10
@Andy527 píše:
Ne to neni jeho sestra jeto manželka jeho bratra.

To malš ve výsledku jedno. Špatně už je ten váš vztah. Začíná to u tvého přítele, který tě má za onuci, a pokračuje dál jeho rodinou. Holka, koukej najít někde tu svou ztracenou hrdost a sebevědomí. Mysli i na dceru - v čem to musí vyrůstat.

Andy527
Stálice 66 příspěvků 14.02.17 21:11
@monrom píše:
@Andy527 S tchýní si promluvit, že ty drby od švagrové nejsou pravda. Zbytek vypouštět druhým uchem. Kdo tě zná si přeci myslí svoje. Žel jsou i takoví lidi jako švagrová.

S tchyni jsem mluvila neveri ze bych neco takového řekla hlavně nemam důvod vždy jsem byla rada když mi malou pohlidala

Andy527
Stálice 66 příspěvků 14.02.17 21:13
@bartsch píše:
To malš ve výsledku jedno. Špatně už je ten váš vztah. Začíná to u tvého přítele, který tě má za onuci, a pokračuje dál jeho rodinou. Holka, koukej najít někde tu svou ztracenou hrdost a sebevědomí. Mysli i na dceru - v čem to musí vyrůstat.

Mi jsme si spolu sedli a vse si vysvětlily ale neco natom bude.Jen nevim co tim švagrova sleduje.Nic jsem ji neudělala bo naopak vždy jsme jim pomohli. :nevim:

Andy527
Stálice 66 příspěvků 14.02.17 21:15
@nostress píše:
Třeba ti závidí, nebo na tebe žárlí. Zašla bych za ní, a v klidu se jí zeptala, proč to dělá, a třeba i před tchýní, aspon by viděla, že ty řeči roznáší švagrová.

To jsem zkoušela jeto knicemu.Nema mi co závidět a hlavně nema důvod žárlit i když ted člověk nevi.

bartsch
Závislačka 4621 příspěvků 14.02.17 21:19
@Andy527 píše:
Mi jsme si spolu sedli a vse si vysvětlily ale neco natom bude.Jen nevim co tim švagrova sleduje.Nic jsem ji neudělala bo naopak vždy jsme jim pomohli. :nevim:

Obávám se, že pravdu se asi nedovíš. Ale může v tom být cokoliv, mohla jsi třeba něco nechtě říct nebo ona závidí :nevim: Rozumné vysvětlení to vůbec nemusí mít :nevim: Zkus se jí v klidu na to zeptat, nic jiného mě nenapadá. Ale snaž se být nad věcí, nesmíš na sobě dát znát svou slabost.

Janasas
Kelišová 5129 příspěvků 14.02.17 21:21

No, ono to může působit, že neni co závidět, ale někdy se člověk diví.. Třeba ji může vadit to, že si víc rozumíš s tchýní jak ona..
Třeba toto měla za problém kamarádka..
Vše mezi nimi ok, když pomlouvaly tchýni, nebo spíš obě měly problémy, tak pohoda, ale jak se stalo, že se ona s tchýni nějak dlaa dohromady, problémy zanikly, tak začaly problémy jinde..

bartsch
Závislačka 4621 příspěvků 14.02.17 21:23
@Andy527 píše:
To jsem zkoušela jeto knicemu.Nema mi co závidět a hlavně nema důvod žárlit i když ted člověk nevi.

Proč by ti nemohla závidět nebo žárlit? Nehledej racionální vysvětlení, závist a žárlivost nemá racionální důvod.

Andy527
Stálice 66 příspěvků 14.02.17 21:23
@bartsch píše:
Obávám se, že pravdu se asi nedovíš. Ale může v tom být cokoliv, mohla jsi třeba něco nechtě říct nebo ona závidí :nevim: Rozumné vysvětlení to vůbec nemusí mít :nevim: Zkus se jí v klidu na to zeptat, nic jiného mě nenapadá. Ale snaž se být nad věcí, nesmíš na sobě dát znát svou slabost.

Ano taky me napadlo se ji zeptat pak me napadlo ji skočit do úsměvu a na tvrdo ji to vpalit mno uvidim co se zase dozvím. :think:

Andy527
Stálice 66 příspěvků 14.02.17 21:24
@Janasas píše:
No, ono to může působit, že neni co závidět, ale někdy se člověk diví.. Třeba ji může vadit to, že si víc rozumíš s tchýní jak ona..
Třeba toto měla za problém kamarádka..
Vše mezi nimi ok, když pomlouvaly tchýni, nebo spíš obě měly problémy, tak pohoda, ale jak se stalo, že se ona s tchýni nějak dlaa dohromady, problémy zanikly, tak začaly problémy jinde..

Take možnost mas pravdu

bartsch
Závislačka 4621 příspěvků 14.02.17 21:31

@Andy527 Víš, vím jaké to je, když ti někdo takhle závidí a těžko překousává, že existuješ a že existují tvé děti :D Je to iracionální a je to mindrák té dotyčné. Ale s hrdostí, kdy je člověk nad věcí, ve výsledku vlastně vyhrává, ačkoliv je do toho boje vtažen proti své vůli. :mrgreen: Je to věc strategie.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama