Svalová paměť po porodu, zkušenosti

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
553
7.12.21 21:48

Svalová paměť po porodu, zkušenosti

Maminky, které před těhotenstvím aktivně cvičili a udržovali se v kondici, za jak dlouho se Vám po porodu při cvičení alespoň trošku navrátila postava?

Celé těhotenství jsem „jen“ minimálně 12km každý den, před těhotenstvím jsem aktivně cvičila, s postavou jsem byla jakž takž spokojená, kalhoty sice obleču, ale třepu se jak sulc… Tak bych to ráda do léta trošku stihla :)) Díky za reakce!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3165
7.12.21 21:55

Po prvním porodu v zimě do léta super. Po druhém proudu na podzim do léta super. Po druhém porodu jsou to 2 roky a sulcíček je u mě stále na návštěvě… jsem hubená, váhu mám nižší než před všemi těhotenstvími, ale na břiše mám přebytečnou kůži… cvičím jen tak, aby se neřeklo, pro pocit, takže nečekám, že by to mělo nějaký viditelný výsledek. Výsledek jen pocituju, je mi líp, když cvičím, proto to dělám. Jestli přebytečná kůže někdy zmizí, to netuším..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15788
7.12.21 23:18

Po prvnim do 3m a byla jsem fakt ve forme, po druhem porodu tak do 6m, byl ze me normalni clovek, po tretim to trvalo nejmene rok do jakz takz formy, nejmladsi jsou uz 4r a doted se pri behani plouzim a navic me ted zradilo koleno… :zed: :zed: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1048
7.12.21 23:18

V tehotenstvi jsem cvicila a i presto 30 kg nahore, rodila jsem v lednu a v cervnu jsem mela -25 kg. Jinak jsem hodne posilovala s tezkyma vahama a tak cca dva mesice a bylo to zpatky - hlavne sila a svaly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
602
8.12.21 00:36

A hýbeš se už? Podle mě když začneš cvičit, tak to půjde rychle. Jen trochu pozor na břicho, nejdřív si zjisti, jestli nemáš rozestup. Po prvním porodu jsem byla fit rychle, s každým dalším to jde pomaleji a pomaleji. Ale tedy třepe se mi jen to břicho, zbytek je ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1780
8.12.21 01:36

Záleží na věku a na tom, jak moc behas kolem miminka. Dobre jsou procházky. Pořadí porodu není až tak důležité, kazdy to má jinak a mladší holky mozna po druhém a dalším bývají zpátky na váze i v kondici dřív než po prvním. První porod je pro tělo novinka, člověk si po něm muze nějakou dobu připadat jiný, změněny, neforemny, tlustý… Říka se, že holkam do 26 let se všechno vrátí do normálu. Co ale zůstáva, jsou strie. I ty se však časem dost ztratí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat