Svalové napětí po očkování

Anonymní
14.7.21 19:15

Svalové napětí po očkování

Prosím o radu, nechala jsem dceru očkovat hexou, prevenarem i bexerem zhruba po měsíci. Malé je půl roku. Už dva měsíce má malá šílený stav, je mrzutá, nevrlá, pořád pláče, celé dny se propíná do luku, nemůže ležet na zádech. Propíná se i v noci, v ruce, v kočárku, v sedačce, v nosítku. Dětská i neuroložka mě odpálkovaly, že to nic není. Já myslím, že je to reakce po očkovani, rehabilitační lékař mi řekl, že mala trpí patologickým svalovým napětím. Nevím, co s tím. Má někdo zkušenost?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9252
14.7.21 19:41

Když budeš chtít, tak naprosto cokoliv, co se ti nebude líbit a zdát, je reakce po očkováni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2118
14.7.21 19:45

Zlatíčko, kontaktuj Rozalio, poradí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6048
14.7.21 19:46

Ono takhle naprat do malého dítěte spoustu vakcín není nic moc. Bexsero bych malému dítěti rozhodně nedávala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.7.21 20:23

@jannina1 neurolog i dětská řekli, že ji to dát mám.. Teď už to vím také.. Ptám se na radu

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.7.21 20:26

@Petullka82 pise mi to, že přezdívka neexistuje

• Citovat
  • Nahlásit
167
14.7.21 20:29

A na rehabilitace s ní tedy chodíš? Netrap se tím, jestli je to na něco reakce :hug: Ty rehabky doporučuji, měli by ti tam poradit cvičení pro malou, handling, jak jí trošku ulevit. Ona se za chvíli rozhýbe a tím to napětí uvolní. Můj malej byl tak od tří měsíců do šesti šílenej, než mu plazení pomohlo to přepětí uvolnit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.7.21 20:39

@Kocourek333 objednala jsem si bobath.. Malá už se plazí, úleva nepřišla

• Citovat
  • Nahlásit
167
14.7.21 22:27

Řekla vám rehabilitační, že je hypertonická? Tam je důležité, jak moc je to svalové napětí zvýšené. Do tří měsíců byla malá v pohodě miminko, nebo už jsi pozorovala, že byla víc uplakaná, hůř spala,…?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.7.21 13:21

@Kocourek333 ano patologická hypertonie.. Dole v nozickach zvýšené napětí a nahoře hypotonie.. Snížené.. Do ockovani ve 4. měsíci jsem o ní nevěděla..

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat