Svaly u žen - líbí se Vám?

16
18.2.21 00:11

svaly u žen - líbí se Vám?

Ahoj všem.
Chtěla bych znát váš názor na ženskou vypracovanou postavu.
Líbí se vám břišáky u žen? Výraznější pevná stehna?
Já se momentálně snažím přibrat, posiluji a chci nabrat svalovou hmotu a pak shodit tuk. Mě osobně se fitness postava u žen líbí, ale v okolí jsem se setkala s negativními názory. Jak se líbí vám, nebo jaké typy postav preferujete? Resp. co se vám líbí na sobě ale co dokážete ocenit o na jiných ženách?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1842
18.2.21 00:17

Nelíbí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.2.21 00:30
@aguras píše:
Ahoj všem.
Já se momentálně snažím přibrat, posiluji a chci nabrat svalovou hmotu a pak shodit tuk. Mě osobně se fitness postava u žen líbí, ale v okolí jsem se setkala s negativními názory. Jak se líbí vám, nebo jaké typy postav preferujete? Resp. co se vám líbí na sobě ale co dokážete ocenit o na jiných ženách?

Taky hodně cvičím a mě se to líbí. Někdo by mohl namítnout, že je to chlapské, pro mě není. Asi jak u koho.
Já se věnuji x let bojovému sportu, plus fitness a mému okolí se to líbí hodně. Občas v létě si všimnu divných pohledů, ale to je spíš od nespokojených tlustých ženských. :D Takže za mě super a hlavně sport je na psychiku prostě nej :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
48340
18.2.21 01:25

Nelíbí. Přijde mi to už moc. Stejně tak se mi nelíbí, když to chlapi řeženou s posilováním.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9229
18.2.21 03:01
@aguras píše:
Ahoj všem.

Jak který svaly, třeba gluteus maximus :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9229
18.2.21 03:02

Jo a mlíčný žlázy taky :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60165
18.2.21 04:49

Nelíbí… Břicho vypracovanejsi ano, ale nohy ne a hlavně ne takovou tu módní pr..l

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17037
18.2.21 05:01

Libi. Ale jsou urcite hranice. Jakmile se to zacne hnat hodne na objem (ale neni nic krasnejsiho nez povedena fitness modelka) zacne to byt proste moc. Ale libi se mi, kdyz je postava pevna a svaly jsou „videt“.
Ale pokud je za tema velkyma svalama vasen pro nejaky sport, vezmu i to. Kdyz je zena zapalena do sveho konicku, je mi to sympaticke. Rozhodne vic, nez „syrovite“ zeny, ktere to pak znacne kritizuji. :mrgreen: :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17037
18.2.21 05:02
@Venetia píše:
Nelíbí… Břicho vypracovanejsi ano, ale nohy ne a hlavně ne takovou tu módní pr..l

Co je modni pr..el? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60165
18.2.21 05:46
@Lenka_Hal píše:

Zkusím to někde najít

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9063
18.2.21 06:21

Nelíbí. Přijde mi to jako babochlap.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2512
18.2.21 06:22

Za me jsou brisaky super, ale velky svaly na rukach ci stehnech uz jsou moc. Z vlastni zkusennosti s okolim muzu rict toto, hodnoceni od zen nemuzes brat objektivne, takze na to se vubec nezameruj :mrgreen: Co se tyce chlapu nejlepe samozrejme hodnoti pekny kulaty zadek, s vyrysovanymi brisaky mel problem jen jeden, ze uz mu to prislo moc, ale jinak to bylo hodnoceno v pohode (po cviceni je mam viditelne dost, v klidovem stavu jsou jen decentne rysovane), pry lepsi pekne pevne ploche bricho nez povolena pneumatika. Co sklidilo u chlapu kritiku byly vypracovane ruce a ramena, samozrejme je potreba je trochu osvalit, at nemas paratka, ale s touto partii bych to fakt neprehanela. Ja treba fakt rychle vyrysuju a celkem rychle nabiram svaly, takze cvikum na horni cast tela se snazim spis vyhybat, protoze nechci vypadat jako Rambo :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2512
18.2.21 06:22
@karkarka píše:
Nelíbí. Přijde mi to jako babochlap.

Ty holky na fotkach ti prijdou jako babochlapi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9063
18.2.21 06:26
@Ernais píše:
Ty holky na fotkach ti prijdou jako babochlapi?

Mě se líbí pevné ploché bříško, ale vyrysovane svaly uz ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4373
18.2.21 06:35
@Lenka_Hal píše:

Dnes je módní obrovský kulatý a pevný zadek. A k tomu i mohutná stehna. Mě se to teda taky nelíbí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat