Svatba a její přípravy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

verousek4
Povídálka 13 příspěvků 16.01.17 11:13
Svatba a její přípravy

Ahoj maminky, v květnu se budu vdávat a ocenila bych vaše rady, kde bych nejlépe nakoupila nějaké pěkné šaty :) Nevím jestli je nakupování online v takovou chvilku dobrý nápad :D Proto jestli víte o nějaké opravdu dobré prodejně, nebo třeba švadleně budu moc ráda :)
Popřípadě máte některá zkušenosti s touto stránkou? http://www.svatebnisatyonline.cz/

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

kadernice1
Kecalka 378 příspěvků 16.01.17 11:15

Na ebay.co.uk

kdochcekam 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.17 11:23

@kadernice1 máš dobrou zkušenost? Já viděla pár zklamaných nakupujících, kterým přišel skutečně nevkusný hadr místo inzerovaných nádherných šatů :nevim:

Denina01
Kecalka 434 příspěvků 16.01.17 11:24

Já měla šaty z www.satickynamiru.cz a byla jsem spokojená. Nechala jsem si šít takové, které ani nebyli v nabídce, takže jen podle obrázku a super :) cenově hodně dostupné :)

kadernice1
Kecalka 378 příspěvků 16.01.17 11:25

@kdochcekam Fakt? Mně přišly nádherné šaty, akorát jsem si je musela nechat trochu zúžit, i když jsem tam míry posílala… ale šaty jsou pořád nádherné, nechala jsem si je.

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1224 příspěvků 16.01.17 11:25

Já mám zkušenosti s jiným eShopem. Kde jsem koupila před měsícem šaty já a spokojenost. svatebnisatyro­zarka(tecka)cz

malinika
Kelišová 5729 příspěvků 16.01.17 11:25

Jestli Ti to finanční limit dovolí, nejlepší a šaty a hlavně nejlepší přístup mají v Nuanci. Po svých zkušenostech už každého, kdo si chce koupit nebo půjčit svatební šaty, posílám už jedině tam.

kadernice1
Kecalka 378 příspěvků 16.01.17 11:29
@Denina01 píše:
Já měla šaty z www.satickynamiru.cz a byla jsem spokojená. Nechala jsem si šít takové, které ani nebyli v nabídce, takže jen podle obrázku a super :) cenově hodně dostupné :)

Osobně si myslím - ale je to jen můj názor na základě docela dlouhého hledání, než jsem si šaty objednala - že tyto servery fungují nějak jako zprostředkovatele - objednáš, oni to pak také objednají v Číně a za nějaký poplatek ti to objednají sami. Viděla jsem tam totožné fotky modelek i šatů, když jsem své šaty vybírala. Např. u tohoto serveru - tato fotka
http://www.satickynamiru.cz/?…
byla i na ebay.co.uk, viděla jsem ji tam, tyto šaty byly v době, kdy jsem se vdávala, velmi populární, pořád na mne vyskakovala.

Příspěvek upraven 16.01.17 v 11:31

ilonka12
Ukecaná baba ;) 1120 příspěvků 16.01.17 11:30

Pokud chceš spíš něco splývavějšího zkusila bych klidně i toto.Jsou to již hotové šaty, žádní zprostředkovatelé. Já od této značky měla plesové barevné a spokojenost. Pokud chceš něco načančanějšího tak různé bazárky, nebo výprodeje salonů. http://www.epretty.cz/…tebni-saty1/?…

kdochcekam 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.17 11:31
@kadernice1 píše:
@kdochcekam Fakt? Mně přišly nádherné šaty, akorát jsem si je musela nechat trochu zúžit, i když jsem tam míry posílala… ale šaty jsou pořád nádherné, nechala jsem si je.

Tak to jsi měla štěstí na dodavatele, to je fajn. :mavam:

Luwinka
Zasloužilá kecalka 708 příspěvků 16.01.17 11:41

Ja poridila na Aukru..dost levne 3500,– opravdu krasne s vleckou, sedely i miry ktere jsem zaslala..pote mi je svadlena jen trochu zkratila podle bot..a jeste sem je pak prodala za 2000,– dodani cca mesic a pul… :palec:

kadernice1
Kecalka 378 příspěvků 16.01.17 11:46

@Luwinka Ano, přesně tam byly naprosto totožné foto jako na ebay, ale hlavně, že se děly, co na tom, odkud jsou.

Jinak jsem si schválně zadala tu fotografii, co zmiňuji výše, do googlu, a vyjelo mi 20 600 000 výsledků na všech českých i cizích serverech. Než objednáš finálně (pokud se rozhodneš), hod si foto do googlu, třeba pak zjistíš, že objednáváš úplně jinde.

Denina01
Kecalka 434 příspěvků 16.01.17 12:08

@kadernice1 jojo, taky jsem hledala a je to zřejmě tak :) mně to teda nevadilo a bylo celkem fuk odkud jsou, ale samozřejmě záleží na tobě. Šlo mi o to, aby šaty vypadaly tak jak chci, seděly mi, byly cenově dostupné a aby jsem pro ně nikam nemusela :lol: tahle stránka splnila vše, tak proto doporučuji, stejně jsem šaty měla jen pár hodin, jak svatební, tak maturitní :)

kadernice1
Kecalka 378 příspěvků 16.01.17 12:15
@Denina01 píše:
@kadernice1 jojo, taky jsem hledala a je to zřejmě tak :) mně to teda nevadilo a bylo celkem fuk odkud jsou, ale samozřejmě záleží na tobě. Šlo mi o to, aby šaty vypadaly tak jak chci, seděly mi, byly cenově dostupné a aby jsem pro ně nikam nemusela :lol: tahle stránka splnila vše, tak proto doporučuji, stejně jsem šaty měla jen pár hodin, jak svatební, tak maturitní :)

no právě, jde o to, aby za rozumnou cenu byly fakt pěkné šaty… já pak investovala ještě 500kč do zúžení, takže mne vyšly kolem 4500kč, ale fakt jsou hezké. Ale je to samozřejmě risk, já ale měla pozitivní reference. Nicméně chce to objednat v předstihu, aby ev. ještě byl čas, pokud by to byla katastrofa :mrgreen:

Denina01
Kecalka 434 příspěvků 16.01.17 12:21

@kadernice1 to určitě :) Věřím že jsou hezké, moje stály sice 6000,– ale jsou moje a nepotřebovaly úpravy (mimochodem jsou samozřejmě pro mě nejkrásnější), těhotenství se totiž postaralo o to, aby vše sedlo samo jak má :D :D Určitě bych objednávala tak, abych je měla alespoň 2-3 měsíce před svatbou doma, to zas radši jo :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

Překvapení ve StarDance se nekonalo, Stodůlková a Gondík počítali s vypadnutím

Šestý taneční soutěžní večer StarDance se nesl v netradičním duchu, namísto... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >