Svatba Beskydy- Frýdlantsko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Verule.Berule
Stálice 97 příspěvků 02.10.18 21:04
Svatba Beskydy- Frýdlantsko

Nějaké typy, kde uspořádat svatbu v srdci Beskyd? Konat se bude na podzim příštího roku, takže počasí proměnné, tudiž možno strávit odpoledne i venku + poblíž místo na pěkné svatební fotky. :mrgreen:
Uvítám tedy i osobní zkušenosti :palec:

Reakce:

aknadar
Povídálka 36 příspěvků 02.10.18 21:14

Byla jsem na svatbě “U Holubů” bylo to fajn

ivašot.
Kelišová 6714 příspěvků 02.10.18 21:32

Nám se líbí v hotelu Beltine forest

Hoa Mai
Kelišová 5780 příspěvků 22 inzerátů 02.10.18 23:12

@Verule.Berule kamarádi měli svatbu v hotelu Nová Polana v dolní Lomné. Obřad venku s nádherným výhledem do údolí, moc se mi to líbilo. Mají velkou restauraci s terasou, takže sedá být venku i uvnitř, dobře vaří. Mají tam dvě „možnosti“ ubytování - v hotelu jsou lepší pokoje, v přilehlých chatkách pak takové jednodušší, ale stále pěkné ubytování třeba pro svatebčany. My jsme tam s nimi strávili prakticky celý víkend.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Drsný souboj Muže roku s ex Robinsonkou pokračuje: „Mlátil mě a podváděl!“

Jeden z nás tady lže, ale já to nejsem! Tohle je přesně věta, kterou se ohání... číst dále >

Zastavila snad Míša Kuklová čas? V padesáti vypadá na třicet!

Mnohé dámy ze showbyznysu se můžou přetrhnout, aby zahladily vrásky a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >