Reklama

Svatba Beskydy- Frýdlantsko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Verule.Berule
Stálice 96 příspěvků 02.10.18 21:04
Svatba Beskydy- Frýdlantsko

Nějaké typy, kde uspořádat svatbu v srdci Beskyd? Konat se bude na podzim příštího roku, takže počasí proměnné, tudiž možno strávit odpoledne i venku + poblíž místo na pěkné svatební fotky. :mrgreen:
Uvítám tedy i osobní zkušenosti :palec:

Reklama

Reakce:

aknadar
Povídálka 11 příspěvků 02.10.18 21:14

Byla jsem na svatbě “U Holubů” bylo to fajn

Uživatel je onlineivašot.
Kelišová 6390 příspěvků 02.10.18 21:32

Nám se líbí v hotelu Beltine forest

Hoa Mai
Kelišová 5638 příspěvků 16 inzerátů 02.10.18 23:12

@Verule.Berule kamarádi měli svatbu v hotelu Nová Polana v dolní Lomné. Obřad venku s nádherným výhledem do údolí, moc se mi to líbilo. Mají velkou restauraci s terasou, takže sedá být venku i uvnitř, dobře vaří. Mají tam dvě „možnosti“ ubytování - v hotelu jsou lepší pokoje, v přilehlých chatkách pak takové jednodušší, ale stále pěkné ubytování třeba pro svatebčany. My jsme tam s nimi strávili prakticky celý víkend.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Kult i česká milenka Richarda Hammonda z Top Gearu. To je Škoda Rapid

Překoná někdy nová, právě představená škodovácká Scala popularitu Rapidu? Pro... číst dále >

Syn Věry Špinarové: Ta její socha je příšerná,jsem hrozně zklamaný!

Sto padesát dva centimetrů, tolik měřila Věra Špinarová (†65) a přesně tolik... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >