Svatba? Bojím se že prokouknu, kdy to přijde

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Colettanica
Povídálka 36 příspěvků 11.09.19 16:38
Svatba? bojím se že prokouknu, kdy to přijde

Ahoj holky…s přítelem se známe už 9 let s tím, že jsme byli už jednou na dlouhou dobu od sebe. Dali jsme se dohromady ještě když jsem byla s ex (bil mě, byl to teror) a teď spolu máme 3 měsíční miminko! Je to náš poklad. Jenomže malý je příjmením po něm a hrozně bych chtěla i já. Docela často se mu to snažím podsunout i různými věcmi jako třeba že se malý jednou bude ptát proč se nejmenuju stejně apod. Furt říká i před všemi jako vždyť je to moje žena, moje žena říkala atd. Ale pořád nic :( měla jste taky některá takový problém a kdy přišla žádost o ruku?
Bojím se že když už to přijde prokouknu to, neumí totiž moc dělat překvapení :(…děkuju a hlavně mě neukamenujte :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
terien
Extra třída :D 12412 příspěvků 11.09.19 16:40

Jakože po 9 letech, miminu a hučení do něj budeš hrát děsně překvapenou? Není to trochu trapný?

Chumchalice
Kecalka 165 příspěvků 11.09.19 16:42

No já bych se spíš bála, aby to vubec prislo…chlapi tohle mivaji jinak…

kacakaca
Závislačka 2842 příspěvků 11.09.19 16:43

Neboj, kdyby si te chtel vzit, uz by to udelal.

morinka7
Echt Kelišová 7575 příspěvků 11.09.19 16:43

@Colettanica
A proč mu rovnou neřekneš že by jsi chtěla svatbu? Někteří chlapy nechápou ty drobné narážky a nebo je to naopak už štve.

S mým skoro manželem budeme spolu už 10 let. Máme dvouletou dcerku. Nevadilo nám ani jednomu mít dítě dříve jak svatbu, ale svatbu chceme. Tak jsme se domluvili že se vezmeme až bude dcerka větší. Žádost jsem čekala, ale i tak mě dokázal totálně překvapit. Za 3 týdny se bereme.

Moje rada : MLUVTE SPOLU ;)

ocean.mama
Kecalka 387 příspěvků 11.09.19 16:44

No a co ze je tedy ten problem? :think: moc to nechapu. Zatim si te evidentne vzit nechce takze starost o to, jestli mu neprokouknes prekvapeni je pomerne licha :think:

Colettanica
Povídálka 36 příspěvků 11.09.19 16:44

@terien nic o tom, že budu hrát prekvapenou jsem nenapsala…žádala jsem o „radu“ a podobný zkušenosti ne o rypave komentáře.. :roll:

Colettanica
Povídálka 36 příspěvků 11.09.19 16:45

@kacakaca tím si mi teď vlastně chtěla říct, že to nikdy nepřijde?

Colettanica
Povídálka 36 příspěvků 11.09.19 16:48

@morinka7 moc děkuju..někdo kdo aspoň mě trochu pochopil…on mi říká že si mě vzít chce ale asi jsem na to moc upjata…on se bojí že to musí prostě být do roka a do dne a že na to nemá a tak…já se mu ale snažím vysvětlit že to svatba za sta tisíce nemusí být že je to zbytečné a že všechno záleží na domluvě…už mi i bere občas prstýnek co mám a zkouší ho na svůj prst…

terien
Extra třída :D 12412 příspěvků 11.09.19 16:48
@Colettanica píše:
@terien nic o tom, že budu hrát prekvapenou jsem nenapsala…žádala jsem o „radu“ a podobný zkušenosti ne o rypave komentáře.. :roll:

Takže chceš překvapení, ale překvapená nebudeš :lol: tak to jo, to má vejšku :mrgreen:

kacakaca
Závislačka 2842 příspěvků 11.09.19 16:50
@Colettanica píše:
@kacakaca tím si mi teď vlastně chtěla říct, že to nikdy nepřijde?

Jelikoz to nevis ani ty, tak tezko to bude vedet cizi clovek. Ale ano, ja bych se s tim smirila, kdyz devet let a hovory o svatbe nikam nevedly a pak, pokud by to prislo, bych byla prijemne prekvapena.

Colettanica
Povídálka 36 příspěvků 11.09.19 16:51

@terien …když se mě nijak nesnazis pochopit a chceš jen „rýpat“ tak prosím

Colettanica
Povídálka 36 příspěvků 11.09.19 16:53

@kacakaca děkuji za upřímnost

Markéta80
Hvězda diskuse 46274 příspěvků 11.09.19 16:55

@Colettanica jenže kdyby chtěl už jste manželé dávno :? Ale ona se asi vždy najde výmluva proč se to ted nehodí ;)

Čičorečka
Závislačka 2791 příspěvků 11.09.19 16:55

Vždyť nemusíš být překvapená. Už o tom spolu mluvíte, bere ti prstýnky, jste spolu roky. To už pro překvapení není prostor tak jako tak. Stačí přece, když budeš potěšená, ne? Není ti dvacet, abys máváním ruky rozháněla slzy a široké veřejnosti vyprávěla o tom, jak jsi to ale absolutně nečekala.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama