Svatba - co byste dnes udělaly jinak?

Míša_8888
1.8.13 17:11

Svatba - co byste dnes udělaly jinak?

Za čtrnáct dní se vdávám a řešíme takové ty poslední přípravy a organizační záležitosti… Poraďte, vy co už jste vdané - co byste na vaší svatbě udělaly jinak? Co bylo zbytečné, na co se naopak chtělo zaměřit víc? Co bylo hezké a co vás spíš štvalo? Dík! :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2011
1.8.13 17:12

No hlavně když se na to dívám už s odstupem, tak bych to tak „nežrala“ :lol: Ale chápu, že nevěsty chtějí mít vše tiptop :mrgreen: Já jsem tam zase nějaké zbytečnosti neměla, takže nevím. No a celá svatba je stejně nakonec o lidech, jaké si tam pozvete, taková ta svatba bude :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.8.13 17:14

Rozhodně bych šla jen se svědkami. Pozvali jsme skoro celou rodinu s tejně měli kecy že jsme nepozvali toho a toho :roll: původně jsme to chtěli udělat ale neudělali a litovali jsme toho ale musím podotknout nemáme úplně dobré vztahy s rodinou

• Nahlásit
  • Citovat
2011
1.8.13 17:17
@Anonymní píše:
Rozhodně bych šla jen se svědkami. Pozvali jsme skoro celou rodinu s tejně měli kecy že jsme nepozvali toho a toho :roll: původně jsme to chtěli udělat ale neudělali a litovali jsme toho ale musím podotknout nemáme úplně dobré vztahy s rodinou

No dyť - je to o lidech. Některým se nezavděčíš ani kdyby jim holubi do huby lítali :roll:
Ale pokud jste vysmátá rodina tak to bude jistě veselá svatba :dance:

Příspěvek upraven 01.08.13 v 17:17

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13505
1.8.13 17:17

Čekám kolik tu bude příspěvků se zněním: Vzala bych si radši někoho jiného. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
katka379
1.8.13 17:18

Udělala bych svatbu ještě menší a ještě méně formální - jen my a svědci :lol: Ale bylo mi to blbé kvůli našim, tak aspoň něco bylo…

• Nahlásit
  • Citovat
2011
1.8.13 17:20

No hlavně je důležité mít po ruce někoho, kdo vyřeší případné problémy. Já měla naprosto fantastickou svědkyni, která se starala o vše. Popoháněla číšníky když bylo potřeba, družila se se svatebčany, když ze začátku vázla zábava. Pak se o družbu postaral alkohol :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12658
1.8.13 17:21
@Virginia píše: Čekám kolik tu bude příspěvků se zněním: Vzala bych si radši někoho jiného. :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5471
1.8.13 17:22

Zrušila bych přítomnost tak tří čtvrtin příbuzných - museli tam být pro dekorum, včetně těch, se kterýma se nestýkám, dvou těžkých alkoholiků, protivných a zlých bab, sprostých upocených strýců s nechutnými vtipy, nadrženého připitého klimakterického diblíka (tetička), co se mi šplhala po novomanželovi a neustále se ho snažila odtáhnout někam do kouta - pocházím ze strašné rodiny :zed:…Svatbu bych si užila jinak a jinde, trašně ráda bych si to zopakovala. Někdy si děláme s manželem srandu, že se rozvedem a znovu se vezmem, ale po našem. Až na to moje příbuzenstvo to byl skutečně jeden z nejkrásnějších dnů mého života a nikdy na ten den nezapomenu :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23862

Já bych svou svatbu celou teď udělala jinak. Tenkrát jsem si prosadila ji udělat doma a byla to hrůza :roll: Ale chlapa bych nevyměnila. :mrgreen: Zítra to bude už 11 let.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12658

Tak ja som spokojna, my a dvaja svedci na urade, ziadne saty, nic, :-D ziadna hostina :-)) takze za mna spokojnost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3894
1.8.13 17:28

Já bych změnila skoro vše jen manžela ne ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
1.8.13 17:29

Dala bych si na to vic casu, udelala vic v klidu a vic si to uzila…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
K-Black
1.8.13 17:31

Neposlechla bych tchyni, že si mám po obřadu sundat šaty :roll: jo a taky už bych se nesmála oddávajícímu když vešel a začal mluvit :lol: jinak mě nic nenapadá :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
1096
1.8.13 17:34

Ted hned me jen napadlo, ze bych si nasi svatbu nechala natocit… mame jen fotky, rikala jsem si, ze to bude stacit, ale cely obrad tak itekl a me prijde, ze jsem to poradne ani nevnimala :lol: jinak my meli celkem skromnou svatbu… na obradu bylo sice asi 60 lidi, ale hostinu jsme meli doma s rodinou. Nic, co bych vynechala, me nenapada. Jo a nevim, jak to tam, kde budete mit ovrad, vypada s hudbou, ale zjisti si, co a jak hraji a zda si muzes vybrat. My se byli podivat na svatbe kamaradky dva mesice pred tou nasi na stejnem miste a to co jim hrali za pisnicky a jak u toho jecive zpivali :poblion: :lol: :D kamaradka rikala, ze jim nikdo na vyber nedal a nic nerekl, tak ja diky nim byla chytrejsi a domluvila si jine pisne a bez zpevu :lol: Odchazeli jsme s melodii Oh happy day :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama