Dá se zařídit svatba do 30000Kč pro cca 60 lidí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.09.18 10:45
Svatba do 30000Kč pro cca 60 lidí?

Ahoj :) jen by mě zajímalo, jestli má někdo zkušenosti a je možné do tohoto limitu svatbu zařídit. Představujeme si svatbu odpoledne (bez obědu), všechno bychom si dělali svépomocí. Moc děkuji :srdce: :srdce:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
cverunka
Závislačka 2649 příspěvků 14.09.18 10:47

Myslím, že ne. My měli svatbu o 65 lidech a před 8 lety nás vyšla přes 100 tis. A to jsme nebyli nijak extra nároční.

Biibii
Stálice 75 příspěvků 14.09.18 10:49

My měli na svatbě 16 lidi, jen oběd, pití a pak obložené talíře, dávali jsme 28 tis. A to nebyla nijak draha restaurace. Takže určitě bychom se nevešli. Ale nevím jak to mas naplánované. Jestli počítáš jen pití, jídlo uděláš sama a náklady za potraviny do toho nezapocitavas, tak potom by to asi slo.

Sany80s
Kelišová 6629 příspěvků 14.09.18 10:51

Určitě ne, mě i oslava svépomocí bez oběda pro 30 lidí vyjde na víc než 10 tisíc a to jsme tam v civilním oblečení, bez prstýnků a jsme celou dobu doma.
Tak jako tak ty lidi musíš nakrmit.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.09.18 10:51

120 lidi a celkem nás to vyšlo přes 200tis … takže 60lidi za 30 to si představit neumím - v případě toho ze nebudete grilovat prase na zahradě doma (nemyslím to špatne) a jak mě napadá jen pití pivo víno voda apod natož tvrdý alkohol neumím si představit ze by to bylo možné

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.09.18 10:57

Plánujeme to v prostorách zdarma a obřad i oslavu venku,spíše formou oslavy. Chtěli bychom raut (asi guláš, chuťovky, zelenina, kýta na gril, nějaké sladké), pivo, víno, tvrdý alkohol a většinu z výzdoby jsem si schopná s pomocí Aliexpressu vyrobit sama :)

Keyllah
Echt Kelišová 9812 příspěvků 14.09.18 10:58
@Anonymní píše:
Ahoj :) jen by mě zajímalo, jestli má někdo zkušenosti a je možné do tohoto limitu svatbu zařídit. Představujeme si svatbu odpoledne (bez obědu), všechno bychom si dělali svépomocí. Moc děkuji :srdce: :srdce:

záleží jaké občerstvení/jídlo hodláte podávat, pokud tedy vůbec. A výslužka? bude? nebude? to taky něco stojí a půjčení šatů?

admenL
Zasloužilá kecalka 923 příspěvků 14.09.18 10:58

Já myslím že to jde. My měli pronajatou hajenku všechno jsme si zařizovali sami. Kompletní oběd, pak mísy, selatko a guláš.piti cepovane pivo, tvrdé i víno. Pro děti cepovanou kofolu a džusy… Vařili nám známé kuchařky, obsluhovali studentky. Jde to ale ty nervy okolo…

samá práce
Ukecaná baba ;) 2258 příspěvků 14.09.18 10:59

Sáček gumových medvídků a krabičku tic-tacu pro každého a je to. Jen doporučuji přesypat do plastového kelímku aby to při obřadu moc nešustilo. ;)

fialkaann
Povídálka 17 příspěvků 14.09.18 10:59

A máte možnost dělat svatbu na vlastní zahradě? Takový ten styl, jak měla třeba Jitka Boho - to by možná i šlo. I když tedy záleží, jaké náklady do toho započítáváš - bez šatů, obleku a prstýnků by to šlo. Čistě jenom ta oslava…na vlastní zahradě, s vlastním jídlem, vlastní květiny, co si vypěstujete =)

fialkaann
Povídálka 17 příspěvků 14.09.18 11:00

Jinak svatba na 60 lidí se vším všudy, taková ne nejluxusnější, počítej tak 100-160 tis

mirenanda
Kecalka 200 příspěvků 14.09.18 11:01

Já myslím, že jde. My jsme měli 50 lidí a stálo to zhruba 45 tis. Když nebudete mít ani oběd, tak byste se do toho vejít mohli.

Sany80s
Kelišová 6629 příspěvků 14.09.18 11:02
@Anonymní píše:
Plánujeme to v prostorách zdarma a obřad i oslavu venku,spíše formou oslavy. Chtěli bychom raut (asi guláš, chuťovky, zelenina, kýta na gril, nějaké sladké), pivo, víno, tvrdý alkohol a většinu z výzdoby jsem si schopná s pomocí Aliexpressu vyrobit sama :)

No jo, ale i tak vás prstýnky a oblečení vyjdou na 10 tisíc a to jsem ještě při zemi. A obřad venku se bude právě platit, když je to mimo oficiální prostory? Slušnost je i tak kytka maminkám a tak, touž teď na zahradě asi taky nebude.
Fakt si myslím že ne.

zudina
Ukecaná baba ;) 2236 příspěvků 14.09.18 11:05

Ty blaho 100-200 tis za svatbu?? Nerikejte ze na to vsichni maji? A stoji za to vyhodit tolik penez za jeden den? Jak to delaji ti kdo takovou sumu nemaji nebo nechteji utratit?

Sany80s
Kelišová 6629 příspěvků 14.09.18 11:06
@zudina píše:
Ty blaho 100-200 tis za svatbu?? Nerikejte ze na to vsichni maji? A stoji za to vyhodit tolik penez za jeden den? Jak to delaji ti kdo takovou sumu nemaji nebo nechteji utratit?

Nepozvou si tolik lidí.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Vánoce ve špitále! Třešničková zůstává v Istanbulu, návrat domů je v nedohlednu

Youtuberka Týnuš Třešničková (23) zažije patrně nejsmutnější vánoční svátky... číst dále >

Libuše Šafránková po letech na veřejnosti. Jak vypadá legendární Popelka?

Svého času patřila mezi naše nejvyhledávanější a nejkrásnější herečky, od... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >