Svatba jaro x podzim (začátek května x začátek října)

Anonymní
1.4.20 13:39

Svatba jaro x podzim (začátek května x začátek října)

Ahoj všem,

otázka viz. výše. Jaké svatby se vám líbí více? Jarní, nebo podzimní? Není to jen o tom, ale určitě to hraje trochu roli, mění to i nádech svatby a tak…
My měli mít svatbu teď v květnu, natěšení, vše připravené, ale s největší pravděpodobností nám to nevyjde… Další volný termín je 03.10. a já si říkám, jestli to bude pěkné, jaké bude počasí (jasně, to může být kdykoliv téměř jakékoliv, ale nějaká pravděpodobnost tu přeci jen je)…

Díky za názory!
Anonym, protože s mých blízkých ještě nikdo neví o zmiňované změně termínu :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6050
1.4.20 13:43
@Anonymní píše:
Ahoj všem,

otázka viz. výše. Jaké svatby se vám líbí více? Jarní, nebo podzimní? Není to jen o tom, ale určitě to hraje trochu roli, mění to i nádech svatby a tak…
My měli mít svatbu teď v květnu, natěšení, vše připravené, ale s největší pravděpodobností nám to nevyjde… Další volný termín je 03.10. a já si říkám, jestli to bude pěkné, jaké bude počasí (jasně, to může být kdykoliv téměř jakékoliv, ale nějaká pravděpodobnost tu přeci jen je)…

Díky za názory!
Anonym, protože s mých blízkých ještě nikdo neví o zmiňované změně termínu :mavam:

Za mě léto.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.4.20 13:45
@Annabela11 píše:
Za mě léto.

Děkuju za odpověď, ale já spíš mířila na to, která z těch dvou variant připadá lidem lepší. :-) Léto vní jaksi nebylo :D

• Nahlásit
  • Citovat
484
1.4.20 13:45

Zrovna fotky z podzimních svateb jsou moc hezké :palec: moje ségra měla úmyslně svatbu v říjnu a já jsem jí pak ty svatební fotky záviděla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.4.20 13:47

Já jsem měla svatbu v půlce října, bylo teplo, fotili jsme se venku, bylo teplo, na fotkách svítí sluníčko a je tam napadane listí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3865
1.4.20 13:52

Hele ono je to v podstatě jedno, kdy svatba proběhne. Záleží, kdo na ni bude a jak si ten den užijete. Začátkem října může být krásné babí léto, takže proč ne, směle do toho ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3505
1.4.20 14:02

Hele asi radši teď květen. Na podzim tu zas bude koronka a zas to nepůjde :lol: my třeba chtěli teď v dubnu a nejspíš máme pešek, že. Takže na to vlitnem hned po zrušení zákazu. Nečekala bych na nic :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3505
1.4.20 14:03

Myslím že v květnu už to bude v pohodě ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.4.20 14:05
@Lainaire8 píše:

No já se bojím, že rozhodně v květnu nepovolí akce. :-) Takže maximálně svatba ve 4. Což se mi po zaplacení všech záloh nechce. :D
Nehledě na ot, že teď chtějí protáhnout nozový stav o 30 dní. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
496
1.4.20 14:10

Je to těžké, já jsem měla v květnu a bylo to úžasné, krásné teploučko, slunko svítilo paráda. Mamka měla strach zda se alespoň něco zazelena a nebude vše takové šedé. Nakonec jo, ale týden po svatbě už bylo skarede. Manželův i můj bratranec měli v září, od manžela super, teplo, tak kolem 20 stupňů, vše se odehrávalo venku a ty fotky byli moc pěkné, stromy hráli vsema barvama, zelená tráva ještě byla. Můj bratranec měl jen týden po, šíleně se ochladilo, bylo asi 7 stupňů, pršelo, obřad měl taky venku tak se čekalo až přestane, no bylo to v polomrholeni, židle mokré. Fotky nakonec vyšli moc pěkně, ale areál kde to mělo být neklaplo a řešili to ten den operativně, takže chaos. Čekali jsme cca půl hodky venku jen tak v saku a šatech, než nachystali stoly na obed.
Jinak taky se přikláním k tomu, že v květnu ještě zákaz bude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
515
1.4.20 14:11

Já jsem pro podzim! Vždy jsem si podzimní svatbu přála tak mi to snad ještě klapne… :lol: počasí může být špatně v říjnu, v květnu i v červenci, to se předem stejně odhadnout ani ovlivnit nedá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
496
1.4.20 14:12
@Lainaire8 píše:

Sestřenice má v červnu a taky s tím tedy moc nepočítá. Zákaz nad nějaký počet lidí bude trvat rozhodně delší dobu, klidně bych i počítala na měsíce :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26823
1.4.20 14:13
@Anonymní píše:
Ahoj všem,

Díky za názory!
Anonym, protože s mých blízkých ještě nikdo neví o zmiňované změně termínu :mavam:

My měli svatbu 30. září a bylo krásné počasí, 3. října je vlastně skoro to samé, hlavně ať vám to vyjde :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
714
1.4.20 14:23

Nelámala bych si s tím hlavu, je to začátek října, klidně může být ještě krásně :) Náš svatební fotograf říkal, že on má svatby na podzim nejradši, že jsou z těch svateb vždy nejhezčí fotky ;) A co jsem viděla fotky z podzimních svateb, tak má pravdu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3505
1.4.20 14:24
@Anonymní píše:
No já se bojím, že rozhodně v květnu nepovolí akce. :-) Takže maximálně svatba ve 4. Což se mi po zaplacení všech záloh nechce. :D
Nehledě na ot, že teď chtějí protáhnout nozový stav o 30 dní. :nevim:

Jasný, my chceme jen ve 4, takže číhám číhám a hned co to půjde jdem do toho :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama