Svatba jen se svědky, měli jste někdo?

Anonymní
12.1.21 20:14

Svatba jen se svědky, měli jste někdo?

Ahoj holky, plánujeme letos svatbu jen se svědky, měli jste někdo tak malou svatbu? Bojím se trochu, jestli to nebude takové smutné, jen čtyři lidi v dodací síni a navíc jestli nebude divné být ve svatebních šatech atd., když nás bude tak málo? Kdo jste to tak měli, nelitovali jste později? Pro oba to bude druhá svatba, řeším i jestli to nebude líto dětem. Prosím anonym, o svatbě zatím nikdo neví.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2866
12.1.21 20:18

Kolem mě měli všichni druhou svatbu jen takhle malou, klid ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62
12.1.21 20:20

Mela jsem tak svoji zatim jedinou svatbu a nikdy jsem toho nelitovala. Naopak, vzdy kdyz vidim, jaky je s tim prace a pak je za par hodin po vsem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9728
12.1.21 20:22

My měli malou svatbu jen s mými rodiči a jejich partnery, manželovým synem a fotografem. A bylo to naše první - obou. Nikdy bych neměnila, dokonale jsme si užili každý okamžik. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.1.21 20:23

A kolik let je dětem? Já bych to dětem a rodičům neudělala, abych je nepozvala na svatbu. Bratr takhle měl druhou svatbu na tajňačku jen se svědky a mamku to dodnes strašně mrzí..

• Citovat
  • Nahlásit
198
12.1.21 20:26

My jsme to tak měli. Jen my dva, dva svědci a nás tehdy půlroční syn. Bylo to naprosto super a do ted na to moc rádi vzpomínáme. Akorát jsme to teda celé měli netradiční, je jen tím počtem lidí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2893
12.1.21 20:35

Ráda chodím na svatby, většinou i bulim :lol: ale já osobně bych takovou svatbu nechtěla. Není mi příjemné že by všichni na mě koukali. Vzali jsme se s manželem před deseti lety tedy jen se svědky a psem. Kdybychom měli děti tak bych je tam asi mít chtěla. Po svatbě jsme se vyfotili, dojeli se domů prevlect a pak ve čtyřech na oběd. Následně jsme rozvezli oznámení o tom že jsme se vzali. Moji rodině to nevadilo, manželovo trochu ano. Věděla jsem to a proto sem mu navrhla jestli nechce aspoň maminu, ale nechtěl… Tak jsem to dál neřešila.
Nelituji, měli jsme ji tak jak jsme chtěli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9707
12.1.21 20:44

Kdybych se vdávala, taky bych chtěla jen svatbu se svědky. Velká svatba mi připadá jako zbytečné, drahé divadlo. A svatební šaty bych si na svatbu ve čtyřech nepořizovala, vzala bych nějaké sváteční anebo koupila takové, které pak užiju i normálně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2247
12.1.21 20:49

Malá svatba určitě není smutná.
Ale proč tam nebudou děti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2678
12.1.21 20:57

Taky přemýšlíme,, ale v životě by nás nenapadlo nepozvat děti a rodiče. Sice velkolepé naše první svatby zažili ( ti rodiče, ne děti), ale přesto bysme jim to neudělali. A když už bych byla omezená počtem osob, děti by měly přednost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.1.21 21:10

Chystáme se na totéž letos, ale děti bych z toho tedy neuměla vynechat :nevim:
Po obřadu se svědky odjíždíme na víkend na párty, moc se na to těšíme. Jsme spolu spoustu let, u nás bílé šaty, zástupy lidí, házení kytky atd nepřichází v úvahu.
Ale měli byste oba cítit, že to takhle chcete, v tom ti nikdo neporadí.

• Citovat
  • Nahlásit
3220
12.1.21 21:12

My měli rodiče + svědky a nezměnila bych…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2361
12.1.21 21:15
@Falling píše:
Mela jsem tak svoji zatim jedinou svatbu a nikdy jsem toho nelitovala. Naopak, vzdy kdyz vidim, jaky je s tim prace a pak je za par hodin po vsem…

Za par hodin po svatbe, za par let po manzelstvi…
V lete oslavime 20 let od nasi prvni a doufam jedine svatby jen se svedky. Nikdy jsem nelitovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15779
12.1.21 21:20

My měli oba svoji první svatbu. Jako svědky jsme si vzali rodiče a byly s námi naše děti. Šaty jsem neměla…jen bílou halenu a sukni. Za nás to bylo super. Rodiče si to sice představovali jinak, ale po svém si mohli dělat svoji svatbu.

Děti bych asi ze svatby nevynechala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1981
12.1.21 21:26

My jsme taky měli svatbu jen se svědky, v pondělí jsme se byli zeptat na termín a v sobotu jsme se vzali.
Pak jsme šli a rodičema a svědkama ( naši sourozenci) na oběd a bylo.
Jsem ráda, že jsme to tak měli, původně jsme plánovali velkou svatbu, ale to všichni okolo měli pocit, že ví nejlíp, jak by to mělo vypadat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat