Svatba na Hraničním zámečku

378
29.6.13 08:20

Svatba na Hraničním zámečku

Zdravím všechny na emiminu :mavam:
Potřebovala bych poradit od všech exnevěst, co měly svatbu na Hraničním zámečku poblíž Hlohovce (Lednickovaltický areál), na kolik je svatba vyšla přímo na tom místě. My bychom tam chtěli příští rok v dubnu svatbu, ne obřad, ale jen hostinu(možná i pár lidí ubytovat).
Zajímá mě, kolik po vás chtěli, když si zámeček objednáte jen pro sebe a nebo kolik to stojí, když tam smí i veřejnost a turisté. Taky jestli jste si mohli přinést třeba nějaké vlastní cukroví, dorty, víno apod. Zkrátka co vám vše dovolili a co kolik stálo. Klidně rozepište detaily, protože jsme si to místo s přítelem vysnili a jsme zvědaví, jestli je to pro nás reálné.
Rozpočet máme cca 80-100 tis., samozřejmě bychom rádi i levnější svatbu, ale kvůli zámečku jsme ochotni od něčeho upustit, aby byla hostina právě tam. Popř. kdo má i jiné nápady na podobnou svatbu tohoto zámeckého typu na jižní Moravě, sem s nápady :dance:
Děkuji všem reagujícím :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11132
29.6.13 08:36

Omlouvam se, ze vstupuju, kdyz neumim poradit.

ale jenom jsem chtela rict, ze vas napad je super, prochazeli jsme kolem za krasneho letniho dne, na zamecku byla zrovna svatba a vypadalo to naprosto uzasne. fakt nadherne misto. a male klidne, pro svatbu jak delane.
tak hodne stesti, at to vyjde ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11132
29.6.13 08:41

@Michaela13
ze zvedavosti jsem koukla na zkusenosti jinych a moc nadejne to nevypada, pokud se mezitim nezmenil pan reditel. mrkni:
http://www.beremese.cz/…-v-hlohovci/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
378
29.6.13 09:04
@Ali-Ali píše:
@Michaela13
ze zvedavosti jsem koukla na zkusenosti jinych a moc nadejne to nevypada, pokud se mezitim nezmenil pan reditel. mrkni:
http://www.beremese.cz/…-v-hlohovci/

Díky za tip na diskusi 8) pročetla jsem si to, informace jsou užitečné..
Ale i dál uvítám další zkušenosti :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.7.17 21:17

Rádi bychom vás informovali, že hotel Hraniční zámeček změnil provozovatele k 1.7.2017 a dělá vše proto, aby se z Hraničního zámečku stala opět perla Lednicko-Valtického areálu, jako tomu bývalo v historii.
Věříme, že z Hraničního zámečku bude ideální místo pro vaši svatbu, oslavu, teambuilding či vaše firemní jednání. Na všem usilovně pracujeme, i když to bude běh na dlouhou trať.

Velice se těšíme na vaši návštěvu.

team Hraničního zámečku / Chateau de Frontiere

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat