Co si mám představit pod pojmem svatba na klíč?

3
15.11.19 08:26

svatba na klíč co a jak..

Dobry den, prosim o radu co si mam predstavit pod pojmem svatba na klíč. Jde mi o to ze svatbu planujeme po kolaudaci domu tzn. cervenec 2020 a mam rozpočet na svatbu cca 200tisic a jde mi o to ze, pripravu bych sama asi nezvladla a vse kolem tak me zaujala svatba na klíč jen nevim co si pod tim představit. Ma nekdo zkusenost? Proste jednoduše potrebuji svatbu udelat tak ze vsim ze dam 200tisic a vse zaridi aniz bych krome konzultace a tech malych veci, vyberu jidla atd…nemusela delat nic. Určitě predstavu mam jakou svatbu a v jakem stylu bych chtela. Dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1686
15.11.19 08:42

Ségra měla výbornou zkušenost s koordinatorkou. Prostě se domluvili, co chtějí, rozpočet atd. a jinak ségra řešila jenom šaty a to bylo vše. Záleží, co vše chceš mít „pod kontrolou“ a na kolik tomu člověku věříš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14300
15.11.19 09:08

Mrkni se na beremese.cz, to je web, kde se dočteš úplně všechno, včetně recenzí a kontaktů. Agentur, které ti zorganizují svatbu je x. Taky záleží pro kolik těch lidí těch 200k máš. Protože na kompletní „bezstarostní“ organizaci to zas nijak velký rozpočet není :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
15.11.19 09:14

Ja mela koordinatorku, svatbu na klic. A velka spokojenost. Zalezi, ale jake mas pozadavky.My to meli na jednom miste, obrad, hostina, ubytovani, cca 60lidi, damska jizda den predem primo na miste.Muzu ti dat kontakt, kde jsme se brali.Ja si vybrala hned, takze jsem ceny, nebo tak neco neporovnavala s konkurenci. Otazka, kde to chcete mit.Ja to mela v Čeladné i kdyz to bylo z ruky od nas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
15.11.19 09:38

Místo kde by svatba mela byt nejak nemam vybrane jen mam predstavu jelikož jsem milovnik prirody a vseho kolem prirody tak bych si to predstavovala urcite nekde v přírodě nevim k cemu bych přirovnala obrat v přírodě ale asi asi neco na způsob STMIVANI, ale ne tak moc a samozřejmě vse na jednom místě obrad, ubytovani, hostina a cca asi jen pro rodinu coz z me strany je asi cca 35 lidi a s pritelovi strany je 12 lidi a to počítám i deti + svedci. A melo by to byt nekde blizko bydliště skrz ty ktere spat nebudou na miste konání a pojedou domu coz musi byt zajisten odvoz a podotýkám Zlinsky kraj takze opravdu nevím kde by bylo takove místo ktere by me uchvatilo natolik abych tam mela svatbu a nejlepe nekde na samotě protoze moje rodina je velice bavici se takze zabava bude minimalne trvat do 5-6 hodin ráno. Takze co by mela splnovat pro nas je: misto svatby, odvoz na místo konani a popr. zpet kdo by nespal na danem miste, obrad, výzdobu, jidlo - vecer rauty, ubytování, hudbu ale urco ne takove ty klasiky max na prvni tanec s ženichem atd…jinak normalni hudbu, foceni, vizažistku, kadernici. A dal nevim +/- pro 60 lidi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14300
15.11.19 09:47

@Peet6 jukni na to beremese, tam muzes rovnou někomu předat své požadavky a oni ti udělají kalkulaci a třeba i poradí lokaci :palec: my měli taky svatbu na klíč, ale v zahraničí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2527
15.11.19 11:08
@Peet6 píše:
Místo kde by svatba mela byt nejak nemam vybrane jen mam predstavu jelikož jsem milovnik prirody a vseho kolem prirody tak bych si to predstavovala urcite nekde v přírodě nevim k cemu bych přirovnala obrat v přírodě ale asi asi neco na způsob STMIVANI, ale ne tak moc a samozřejmě vse na jednom místě obrad, ubytovani, hostina a cca asi jen pro rodinu coz z me strany je asi cca 35 lidi a s pritelovi strany je 12 lidi a to počítám i deti + svedci. A melo by to byt nekde blizko bydliště skrz ty ktere spat nebudou na miste konání a pojedou domu coz musi byt zajisten odvoz a podotýkám Zlinsky kraj takze opravdu nevím kde by bylo takove místo ktere by me uchvatilo natolik abych tam mela svatbu a nejlepe nekde na samotě protoze moje rodina je velice bavici se takze zabava bude minimalne trvat do 5-6 hodin ráno. Takze co by mela splnovat pro nas je: misto svatby, odvoz na místo konani a popr. zpet kdo by nespal na danem miste, obrad, výzdobu, jidlo - vecer rauty, ubytování, hudbu ale urco ne takove ty klasiky max na prvni tanec s ženichem atd…jinak normalni hudbu, foceni, vizažistku, kadernici. A dal nevim +/- pro 60 lidi.

Jídlo myslíš oběd i večeře - tedy raut + pití pro 60 osob? To počítej tak 1500 kč na osobu. Čili 90 000 kč jen za jídlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17986
15.11.19 11:10
@wildcherry píše:
Ja mela koordinatorku, svatbu na klic. A velka spokojenost. Zalezi, ale jake mas pozadavky.My to meli na jednom miste, obrad, hostina, ubytovani, cca 60lidi, damska jizda den predem primo na miste.Muzu ti dat kontakt, kde jsme se brali.Ja si vybrala hned, takze jsem ceny, nebo tak neco neporovnavala s konkurenci. Otazka, kde to chcete mit.Ja to mela v Čeladné i kdyz to bylo z ruky od nas.

A vyšlo jen 200?
Nevěřím :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.11.19 13:43

Taky nevěřím, že se vejde do 200tis. my měli letos svatbu pro cca 30lidí a asi 10 večer. Vše jsme si zařizovali (měli jsme to v hospodě- to jsme si nevařili) a přišlo nás to vše za cca 130tis. a to podotýkám, že jsem neměla šaty za 15tis., fotografa za 10tis… atd. akorát co jsme měli/máme tak prstýnky z bílého zlata za 12tis.

• Citovat
  • Nahlásit
24400
15.11.19 13:49
@Bubla Bůčková píše:
A vyšlo jen 200?
Nevěřím :lol:

Ne to fakt ne :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek