Svatba na Moravě - kapela, vizáž...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

123kytka
Nováček 2 příspěvky 25.04.18 11:41
Svatba na moravě -kapela,vizáž...

Ahoj všem, v říjnu budeme mít svatbu kousek od Znojma a jelikož jsme z opačného konce republiky, uvítala bych tipy na muzikanty (kapela, co umí zahrát jak modernu, tak oldies, ale třeba i lidovky atd..), dále na šikovné vizážisty (přirozený trvanlivý makeup, účes atd) a zručnou květinářku. Eventuelně může být tip i na DJ, ale preferuji živou hudbu. Moc díky :)

Reklama

Reakce:

smurfka
Nadpozemská drbna 28295 příspěvků 25.04.18 12:23

Položila bych dotaz spíše na forum beremese.cz

brokolice12
Povídálka 16 příspěvků 3 inzeráty 25.04.18 12:42

Kapela Los Playboys je dobra, jsou ze Svatého Kopečku :palec: Potom Žízeň a hlad. Vizazistka Simona Holesinska, ale ta je teda dost draha.. :think:

rena621
Zasloužilá kecalka 898 příspěvků 25.04.18 13:00

Ptej se lidy co v okolí měli svatby. Když nemáš koho tak stránke beremese tam je toho hodně. Kapela Ti může posílat krátký sestřih jak hrají. Moje svatba byla super díky tomu že jsem se hodně ptala zajišťovala. určitě se ptej í na ceny aby se Vám to hodně neprodrazilo. Focení 1 den nestačí (mě nestačil) Účes zkoušku před í líčení zkoušku před. Aj časově pak víš kdy jít aby si stihla všechno. Kytice svatební výzvědnou den před svatbou. Na mou zapomněli a na rychlo v obchodě udělali mi jinou. hrůza jo a prstínky nezapomenout

123kytka
Nováček 2 příspěvky 27.04.18 10:59

Ok jdu na beremese. Diky za tip

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

MikeJePán ze Zlaté mládeže očima Arména: Je to největší ostuda mé země!

Na svůj původ by měl být člověk hrdý. Když se mě tedy na něj kdokoliv zeptá,... číst dále >

Proč chyběla Petra Němcová na královské svatbě? Vadila slavnějšímu milenci?

Ačkoliv se mělo za to, že na královskou svatbu nebyl pozvaný nikdo z Čechů,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Obchod se zdravím. Dokument odhalil nebezpečí alternativní léčby v Česku

Alternativní léčitelství se stále častěji stává poslední možností pro ty,... číst dále >

Slavné matky po čtyřicítce se varování odborníků nebojí

Ačkoli gynekologové ženy před mateřstvím ve starším věku spíše varují, matky... číst dále >

Reklama