Svatba na Moravě - kapela, vizáž...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
123kytka
Nováček 2 příspěvky 25.04.18 11:41
Svatba na moravě -kapela,vizáž...

Ahoj všem, v říjnu budeme mít svatbu kousek od Znojma a jelikož jsme z opačného konce republiky, uvítala bych tipy na muzikanty (kapela, co umí zahrát jak modernu, tak oldies, ale třeba i lidovky atd..), dále na šikovné vizážisty (přirozený trvanlivý makeup, účes atd) a zručnou květinářku. Eventuelně může být tip i na DJ, ale preferuji živou hudbu. Moc díky :)

Reakce:
smurfka
Vesmírná mluvilka 30270 příspěvků 25.04.18 12:23

Položila bych dotaz spíše na forum beremese.cz

brokolice12
Povídálka 28 příspěvků 1 inzerát 25.04.18 12:42

Kapela Los Playboys je dobra, jsou ze Svatého Kopečku :palec: Potom Žízeň a hlad. Vizazistka Simona Holesinska, ale ta je teda dost draha.. :think:

rena621
Ukecaná baba ;) 1327 příspěvků 25.04.18 13:00

Ptej se lidy co v okolí měli svatby. Když nemáš koho tak stránke beremese tam je toho hodně. Kapela Ti může posílat krátký sestřih jak hrají. Moje svatba byla super díky tomu že jsem se hodně ptala zajišťovala. určitě se ptej í na ceny aby se Vám to hodně neprodrazilo. Focení 1 den nestačí (mě nestačil) Účes zkoušku před í líčení zkoušku před. Aj časově pak víš kdy jít aby si stihla všechno. Kytice svatební výzvědnou den před svatbou. Na mou zapomněli a na rychlo v obchodě udělali mi jinou. hrůza jo a prstínky nezapomenout

123kytka
Nováček 2 příspěvky 27.04.18 10:59

Ok jdu na beremese. Diky za tip

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru... číst dále >

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >