Svatba na Moravě - kapela, vizáž...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

123kytka
Nováček 2 příspěvky 25.04.18 11:41
Svatba na moravě -kapela,vizáž...

Ahoj všem, v říjnu budeme mít svatbu kousek od Znojma a jelikož jsme z opačného konce republiky, uvítala bych tipy na muzikanty (kapela, co umí zahrát jak modernu, tak oldies, ale třeba i lidovky atd..), dále na šikovné vizážisty (přirozený trvanlivý makeup, účes atd) a zručnou květinářku. Eventuelně může být tip i na DJ, ale preferuji živou hudbu. Moc díky :)

Reakce:

smurfka
Nadpozemská drbna 29799 příspěvků 25.04.18 12:23

Položila bych dotaz spíše na forum beremese.cz

brokolice12
Povídálka 27 příspěvků 1 inzerát 25.04.18 12:42

Kapela Los Playboys je dobra, jsou ze Svatého Kopečku :palec: Potom Žízeň a hlad. Vizazistka Simona Holesinska, ale ta je teda dost draha.. :think:

rena621
Ukecaná baba ;) 1262 příspěvků 25.04.18 13:00

Ptej se lidy co v okolí měli svatby. Když nemáš koho tak stránke beremese tam je toho hodně. Kapela Ti může posílat krátký sestřih jak hrají. Moje svatba byla super díky tomu že jsem se hodně ptala zajišťovala. určitě se ptej í na ceny aby se Vám to hodně neprodrazilo. Focení 1 den nestačí (mě nestačil) Účes zkoušku před í líčení zkoušku před. Aj časově pak víš kdy jít aby si stihla všechno. Kytice svatební výzvědnou den před svatbou. Na mou zapomněli a na rychlo v obchodě udělali mi jinou. hrůza jo a prstínky nezapomenout

123kytka
Nováček 2 příspěvky 27.04.18 10:59

Ok jdu na beremese. Diky za tip

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Krym, místo, o němž se teď hodně mluví: Co tam vidět a jak se tam dostat?

Kauza Čapí hnízdo znovu rozvířila veřejné diskuze poté, co byla zveřejněna... číst dále >

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >