Svatba na Moravě - kapela, vizáž...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

123kytka
Nováček 2 příspěvky 25.04.18 11:41
Svatba na moravě -kapela,vizáž...

Ahoj všem, v říjnu budeme mít svatbu kousek od Znojma a jelikož jsme z opačného konce republiky, uvítala bych tipy na muzikanty (kapela, co umí zahrát jak modernu, tak oldies, ale třeba i lidovky atd..), dále na šikovné vizážisty (přirozený trvanlivý makeup, účes atd) a zručnou květinářku. Eventuelně může být tip i na DJ, ale preferuji živou hudbu. Moc díky :)

Reklama

Reakce:

smurfka
Nadpozemská drbna 28881 příspěvků 25.04.18 12:23

Položila bych dotaz spíše na forum beremese.cz

brokolice12
Povídálka 24 příspěvků 25.04.18 12:42

Kapela Los Playboys je dobra, jsou ze Svatého Kopečku :palec: Potom Žízeň a hlad. Vizazistka Simona Holesinska, ale ta je teda dost draha.. :think:

rena621
Zasloužilá kecalka 967 příspěvků 25.04.18 13:00

Ptej se lidy co v okolí měli svatby. Když nemáš koho tak stránke beremese tam je toho hodně. Kapela Ti může posílat krátký sestřih jak hrají. Moje svatba byla super díky tomu že jsem se hodně ptala zajišťovala. určitě se ptej í na ceny aby se Vám to hodně neprodrazilo. Focení 1 den nestačí (mě nestačil) Účes zkoušku před í líčení zkoušku před. Aj časově pak víš kdy jít aby si stihla všechno. Kytice svatební výzvědnou den před svatbou. Na mou zapomněli a na rychlo v obchodě udělali mi jinou. hrůza jo a prstínky nezapomenout

123kytka
Nováček 2 příspěvky 27.04.18 10:59

Ok jdu na beremese. Diky za tip

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Švehlíkova oslava syn? S pivem a ve společnosti dvou žen

Jak jsme vás jako první informovali, David Švehlík se stal trojnásobným... číst dále >

Zuřící reportérka BBC označila Maďarsko za xenofobní, ministr zahraničí ji „stíral“

Strana Fidesz maďarského premiéra Viktora Orbána budí vášně v celé Evropě, a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Tajemství krásy herečky Halle Berry: cvičení a silný vývar z kostí

V jednapadesáti letech vypadá Halle Berry stále skvěle, může za to cvičení a... číst dále >

Reklama