Reklama

Svatba na Moravě - kapela, vizáž...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

123kytka
Nováček 2 příspěvky 25.04.18 11:41
Svatba na moravě -kapela,vizáž...

Ahoj všem, v říjnu budeme mít svatbu kousek od Znojma a jelikož jsme z opačného konce republiky, uvítala bych tipy na muzikanty (kapela, co umí zahrát jak modernu, tak oldies, ale třeba i lidovky atd..), dále na šikovné vizážisty (přirozený trvanlivý makeup, účes atd) a zručnou květinářku. Eventuelně může být tip i na DJ, ale preferuji živou hudbu. Moc díky :)

Reklama

Reakce:

smurfka
Nadpozemská drbna 29410 příspěvků 25.04.18 12:23

Položila bych dotaz spíše na forum beremese.cz

brokolice12
Povídálka 27 příspěvků 1 inzerát 25.04.18 12:42

Kapela Los Playboys je dobra, jsou ze Svatého Kopečku :palec: Potom Žízeň a hlad. Vizazistka Simona Holesinska, ale ta je teda dost draha.. :think:

rena621
Ukecaná baba ;) 1212 příspěvků 25.04.18 13:00

Ptej se lidy co v okolí měli svatby. Když nemáš koho tak stránke beremese tam je toho hodně. Kapela Ti může posílat krátký sestřih jak hrají. Moje svatba byla super díky tomu že jsem se hodně ptala zajišťovala. určitě se ptej í na ceny aby se Vám to hodně neprodrazilo. Focení 1 den nestačí (mě nestačil) Účes zkoušku před í líčení zkoušku před. Aj časově pak víš kdy jít aby si stihla všechno. Kytice svatební výzvědnou den před svatbou. Na mou zapomněli a na rychlo v obchodě udělali mi jinou. hrůza jo a prstínky nezapomenout

123kytka
Nováček 2 příspěvky 27.04.18 10:59

Ok jdu na beremese. Diky za tip

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama