Svatba na pláži v ČR

265
30.5.17 13:51

Svatba na pláži v ČR

Ahoj, je tu někdo kdo měl svatbu na pláži a nebylo to v zahraničí? Potřebuji info :mrgreen: kde jste to měly? Napadá mě akorát Macháč nebo Žluté lázně v Praze ale chtěli bychom to mimo Prahu, je vůbec možnost vdát se na,,pláži "???
Děkuji za odpovědi :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

32998
30.5.17 13:55

Vdát se můžeš kdekoliv - jen je tam příplatek - za to že to není v obřadní síni..
já se vdávala na zahradě tchánova rodinného domu:o)
s pláži neporadím, neb nejsem pražák ani okolák..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32998
30.5.17 13:56

Ale pěkné je co tak vím třeba Lipno..nevím jestli to není zase moc daleko..upřesni lokalitu kde je a kde už to je daleko

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1309
30.5.17 13:59

Teda nevím, ale když si představím takový Mácháč nebo Lipno v létě o víkendu…do romantiky to má hodně hodně daleko. :mrgreen: Svatba plná cizích ukřičených rekreantů, to fakt není můj šálek kávy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.5.17 13:59

Hamr na Jezeře, dělají svatby na mole na jezeru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
265
30.5.17 14:02

Taky jsme přemýšleli nad zahradou vlastní a že je příplatek to vím ale nevím zda mi to umožní i takhle na veřejné pláži nebo jsem spíš chtěla tip kde to je u vody, nejlépe na pláži krásné :) jsmě z Prahy takže co nejblíže, napadly mě Slapy a Macháč a dál jak 100 km už bych asi nešla protože příbuzní jsou taky z 80 % z Prahy :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23616
30.5.17 14:06

Prosimtě bez na www.beremese.cz, tam se ti bude líp diskutovat o svatbách a najdeš tam milion tipů než tady na serveru pro matky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3915
30.5.17 14:58
@Cipiseklu píše:
Taky jsme přemýšleli nad zahradou vlastní a že je příplatek to vím ale nevím zda mi to umožní i takhle na veřejné pláži nebo jsem spíš chtěla tip kde to je u vody, nejlépe na pláži krásné :) jsmě z Prahy takže co nejblíže, napadly mě Slapy a Macháč a dál jak 100 km už bych asi nešla protože příbuzní jsou taky z 80 % z Prahy :)

Pokud ti nejde o pláž ale líbilo by se ti třeba mohlo, mrkni na Šeberák :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.5.17 14:59

@smurfka hlasuju za Lipno. Byli sme před pár lety v Černé v Pošumaví, a tam byla pláž, že sem myslela, že sme u moře :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16694
30.5.17 15:29

Kousek od Prahy bych radeji volila Lhotu
www.jezerolhota.cz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32998
30.5.17 15:44

Bych se na to vyprdla..a objednala bych nějaký svatební parníky co se vozí v Praze..tam muže být i svatba i oslava rovnou:o)) svatba někde na Vltavě musí být taky super..co já vím z telky tak každý rok dováží písek i přímo na nějaké uměle vytvořené pláže přímo u Vltavy.. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.5.17 16:37

Hamr, Seberak… ale zas mit na fotkach svatbu a vzadu opalujici se starou babu bych nechtela. Ikdyz budete mit rezervovanou svou cast plaze, i tak ty lidi tam proste budou…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
265
30.5.17 18:06
@pikola píše:
Prosimtě bez na www.beremese.cz, tam se ti bude líp diskutovat o svatbách a najdeš tam milion tipů než tady na serveru pro matky.

Tak tento server neznám díky za tip ale nevidím nic špatného na tom zeptat se tady je tu nejvíc uživatelů :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama