Svatba na první pohled

576
28.10.20 20:51

Svatba na první pohled

Koukáte? Co na to říkáte? Šli byste do něčeho takového?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
200
28.10.20 20:56

Já jsem viděla Love is blind, tak jsem čekala, že to bude něco podobného, ale jsem trochu zklamaná no :lol: ale uvidíme, třeba mě to ještě chytne :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14034
28.10.20 21:26

Dívám se a nešla bych do toho, kdybych byla mladší. :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12722
28.10.20 21:29

Videla jsem zahranicni verzi, pocitam, ze to bude neco podobneho. Prvni serii jsem docela „zrala,“ dalsi se uz nedaly koukat. Nesla bych do toho, nemam v sobe dost exibicionismu :lol: Jako kdyby to nebylo delane pro kamery, tak by to byl I docela zajimavy experiment.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1766
28.10.20 21:33

Myslím, že člověk musí bejt trochu „ujetej“, aby se něčeho takového zúčastnil :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5267
28.10.20 21:55

Koukám, ale do ničeho takového bych nesla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1246
28.10.20 21:58

Krásné :srdce: úplně mi busilo srdce, jak jsem to s ní prozivala, než mela jít k oltáři. Já bych asi taky omdlela nervozitou. Doufam, že jim to vydrží, moc jim to spolu slušelo. František je opravdu pěkný inteligentní muž.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
576
28.10.20 22:01

Kdybych byla mladší a nebyla šťastně vdaná, klidně bych do toho šla. S manželem jsme se po půl roce od seznámení k sobě nastěhovali :mrgreen:. A co vy? Brali jste se krátce po seznámení?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1248
28.10.20 22:03
@Terez001 píše:
Krásné :srdce: úplně mi busilo srdce, jak jsem to s ní prozivala, než mela jít k oltáři. Já bych asi taky omdlela nervozitou. Doufam, že jim to vydrží, moc jim to spolu slušelo. František je opravdu pěkný inteligentní muž.

V ukázkách se uz projevila rozdílnost povah…on az moc ukecany ona vůbec oboum to vadilo… já sem si původně myslela ze pred tou svatbou o sobě budou vedet vic…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
641
28.10.20 22:09

Zajímavé.. Docela jsem to hltala, hlavne teda jak si vybírala ty šperky :mrgreen: Trošku mě nebavily ty jeho slzičky, nemám ráda takové hraní na city..ale jeví se celkem normálně, vlastne oba jsou hezcí a sympatičtí, přeju jim, aby to vyšlo!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
641
28.10.20 22:11

A jinak nešla bych toho. Ani kdysi, kdyz jsem byla mladá a krásná :mrgreen: já se právě spolehla na tu seznamku a klaplo to :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14367
@krajta píše:
Kdybych byla mladší a nebyla šťastně vdaná, klidně bych do toho šla. S manželem jsme se po půl roce od seznámení k sobě nastěhovali :mrgreen:. A co vy? Brali jste se krátce po seznámení?

Ne, vydávala jsem se v 22 po 8 letech vztahu :lol:

A do tohoto bych i šla, kdyby to nebylo na kamery.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24886

Jo, sekne jim to, jak tam říkal kdosi - jak Barbie a Ken.

Jinak odvahu bych asi neměla, jinak by mě zajímalo, jak jim to klape. Vždyť páry se poznávají měsíce a oni si prvně řeknou ahoj až před oltářem. ;)

@Terez001 píše:
Krásné :srdce: úplně mi busilo srdce, jak jsem to s ní prozivala, než mela jít k oltáři. Já bych asi taky omdlela nervozitou. Doufam, že jim to vydrží, moc jim to spolu slušelo. František je opravdu pěkný inteligentní muž.

Je, i citlivý, a pasují k sobě, a jak ji hltal očima, bylo vidět, že je příjemně překvapen. ;)
A on jak má za sebou tu ztrátu rodičů a nemá rodinu, prožil něco…nevím, jak to nazvat…a ona - tedy po prvním dílu, se malinko vznáší nad zemí…nebo se mi to zdá? Ale líbí se mi, jaký má vztah s mamkou. Až takový sesterský, nevím,
A ukázky z příštího dílu - že mu říkala, že moc mluví? :think: Já bych řekla, že normálně. No uvidíme dál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1246

@krajta u nás to bylo podobné, spíš větší extrém :lol: já ve 20 se stěhovala za praci do města, tehdy bohužel jen spolubydleni, kdy jsem v práci narazila na kluka, který mel 4pokojovy byt a hledal někoho dalšího do bytu. Šla jsem k němu a po 3 měsících jsme spolu chodili. Teď je to už 15let, 2 děti a 5 let manzele :mrgreen:
@Letee
To jsem taky viděla, ale třeba jak říkaly její kamarádky, že trvá, než se někomu otevře, že si jen tak někoho nepřipouští k tělu.. Já jsem to same. Taky bych nebyla moc vymluvna po svatbě s někym úplně neznamym. Jeho mi bylo i líto, že ji nabídl u oltáře ruku, ona odmítla, to bylo takové divné. Pokud to mezi nimi skončí, bude to asi z její strany, od něj jsem cítila, že fakt tam ta jiskra přeskočila.

Příspěvek upraven 28.10.20 v 22:13

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18792
28.10.20 22:12
@Terez001 píše:

Zato ona je pěkná koza. Nafrněná, důležitá, myslí si kdovíjaká není hvězda. U toho oltáře se na něj ani nepodívala, bylo to pěkně trapný, přitom on byl moc milý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama