Svatba - nabídněte šaty nebo kostýmek pro holčičku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jessie8951
Kecalka 432 příspěvků 23.03.18 11:16
Svatba-nabídněte šaty nebo kostýmek pro holčičku

Ahoj,

v červnu jdeme na svatbu, malé bude 8 měsíců. Neprodáváte některá něco pěkného? :)

Předem děkujeme

Reklama

Reakce:

Míša 95
Zasloužilá kecalka 789 příspěvků 23.03.18 11:26

Neriskla bych si takhle dopředu kupovat, moje skoro 10měsíční nosi velikost 74,sousedky stejne stara dcera vel 80,jeste vydrz :-)

zuzanka003
Kelišová 7385 příspěvků 23.03.18 11:45

@Jessie8951 já bych koukla do Pepka, mají tak hezké šatičky na tuto příležitost za pár korun

lusy.lus
Kecalka 240 příspěvků 1 inzerát 23.03.18 12:06

@Jessie8951 já mám po dcerce době dvoje bílé šatičky. Nošené jen pár hodin na svatbě. Mohu poslat do zprávy.

admin
Extra třída :D 10441 příspěvků 23.03.18 16:39

Hezký den,

zkuste se podívat do našeho bazaráku.

Pěkný víkend, :kytka:
adminka Zuzi

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Knižní tipy: Čtení psané maminkami

Ocitnout se na mateřské dovolené je radost, ale mnohdy také starost. Své o... číst dále >

Články z Expres.cz

Jiří Pomeje o vztahu s dcerou: Zajímá se o mou díru v krku a kontroluje mi ji

Smí se Jiří Pomeje po rozchodu s manželkou Andreou vídat se svou dcerkou... číst dále >

Štiková terčem kritiky kvůli reality show: Dostává výhrůžné zprávy i urážky

Myslela si, že jí reality show Štiky přinese slávu, zatím ale sklízí kritiku.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Lindy: Neumím být věrná

První láska mi zlomila srdce a já od té doby mužům příliš nevěřím. Současný... číst dále >

Martha Issová: Role Marie v Dukle 61 mě vysvobodila ze stereotypů

Herečka Martha Issová, životní partnerka režiséra Davida Ondříčka, zazářila... číst dále >

Reklama