Svatba - nabídněte šaty nebo kostýmek pro holčičku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jessie8951
Kecalka 440 příspěvků 23.03.18 11:16
Svatba-nabídněte šaty nebo kostýmek pro holčičku

Ahoj,

v červnu jdeme na svatbu, malé bude 8 měsíců. Neprodáváte některá něco pěkného? :)

Předem děkujeme

Reakce:
Míša 95
Zasloužilá kecalka 789 příspěvků 23.03.18 11:26

Neriskla bych si takhle dopředu kupovat, moje skoro 10měsíční nosi velikost 74,sousedky stejne stara dcera vel 80,jeste vydrz :-)

zuzanka003
Kelišová 7454 příspěvků 23.03.18 11:45

@Jessie8951 já bych koukla do Pepka, mají tak hezké šatičky na tuto příležitost za pár korun

lusy.lus
Kecalka 290 příspěvků 23.03.18 12:06

@Jessie8951 já mám po dcerce době dvoje bílé šatičky. Nošené jen pár hodin na svatbě. Mohu poslat do zprávy.

admin
Extra třída :D 11302 příspěvků 23.03.18 16:39

Hezký den,

zkuste se podívat do našeho bazaráku.

Pěkný víkend, :kytka:
adminka Zuzi

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >