Svatba - obřad a restaurace Krčma v Červeném Újezdě

Anonymní
4.8.20 22:28

Svatba - obřad a restaurace Krčma v Červeném Újezdě

Ahoj, najdu zde někoho, kdo měl svatbu v Červeném Újezdě? Měla bych pár otázek, ale neznám nikoho, kdo se tam bral.
P. S: Prosím o anonym. Nechceme, aby se naši hostí dozvěděli, kde bude svatba dříve než dostanou svatební oznámení.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
424
5.8.20 11:28

Vdavala jsem se tam, ale už je to 12 let. Hostinu jsme meli jinde. Pamatuju si jen, že pronájem obradni sině byl o dost drazsi než třeba na Karlštejně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.8.20 12:38

@Mirčulka teď pronajem zbrojnice stojí 16tis. Přemýšlíme, že tam uděláme i hostinu, ale uvidíme kolik vůbec bude stát pronajem restaurace, takže máme kdyztak plán B. Kolik jste platili za obřad?

• Citovat
  • Nahlásit
424
5.8.20 13:24

Právě že už tenkrát to stálo asi 12.000,– pamatuji si, že mi místní matrikářka říkala, že u nich na matrice o půl km vedle by to bylo za 1000. :mrgreen: jako máme hezký fotky z nádvoří a ze zahrady. O mistni krčmě jsme ani neuvažovali, to by nas tehdy zruinovalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
505
5.8.20 14:27

@Mirčulka no já četla nějakou diskuzi z roku 2007 a pak tam psala nějaká paní svoji recenzi v roce 2018 a to tam psala, že za pronájem restaurace v Krčmi si účtují 40tis. Myslela jsem, že mi upadnou oči 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama