Svatba okres Frýdek- Místek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucissek1
Povídálka 13 příspěvků 20.03.18 16:29
Svatba okres Frýdek- Místek

Zdravím :)
Příští rok nás čeká svatba a já bych Vás ráda požádala o tip na místo. Rádi bychom obřad a hostinu na stejném místě, nejlépe venkovní obřad, ale i prostory pro případ, že by se nepovedlo počasí. Za jakékoli typy a rady budu ráda :)

Reakce:

AppleC
Povídálka 30 příspěvků 20.03.18 18:12

Horský hotel Sůkenická… Je to v horách, na bumbálce, pracovala jsem tam a pořádali jsme svatby, obřad byl venku a hostina normálně uvnitř s tím, že hosté potom byli ubytovaní.

terrka83
Zasloužilá kecalka 647 příspěvků 21.03.18 06:43

Ahoj, kamarádka měla obřad na Hukvaldech - přímo na hradě. Bylo to moc krásné a ty fotky potom na těch troskách :-) Kdybych už nebyla vdaná, tak bych to určitě udělala tam. Jen to nesplňuje tu podmínku obřad a hostina v jednom místě. Měli tam akorát nachystané stoly s občerstvením v jedné místnosti pro hosty právě na tu chvíli, než se vyfotili. Ale tak krásný obřad jsem nikde jinde nezažila :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Anorexie je zpět? Bučková zazářila na mole a hned byl oheň na střeše!

Modelka Eliška Bučková (29) se po letech vrátila na prkna, která znamenají... číst dále >

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >