Svatba - otázka pro muže!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.19 14:00
Svatba - otázka pro muže!!!

Ahoj všem,
mám otázku pouze a čistě pro muže! Vím že tady nějací jsou a třeba si tento příspěvek některý z nich přečte a odpoví.
Chlap chce dítě, touží po něm, ale boji se svatby, protože splácí dluh (již sloučený do jednoho). A já se ptám proč… Proč se někteří mužský bojí závazku, jako je svatba, ale závazku, jako je dítě (na celý život) ne. Ať přemýšlím, jak přemýšlím, tak nemůžu přijít na kloudné vysvětlení těchto myšlenkových pochodů. Díky za vysvětlení.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 66 Další »
Reakce:
gebča
Kecalka 130 příspěvků 26.08.19 14:02

Protože dítě je jeho pokračovatel a o tu ženskou až tak moc nejde…? = dítě chci, ale Tebe až tak ne?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.19 14:05

@gebča zajímavé a asi dost pravdivé v některých případech…

veria
Nadpozemská drbna 26244 příspěvků 26.08.19 14:09

Hlavně ze se nebojí těch dluhu, že :roll:

Šáruší
Kelišová 5154 příspěvků 26.08.19 14:11
@Anonymní píše:
@gebča zajímavé a asi dost pravdivé v některých případech…

a hlavně prachy a majetek, čteš to dokola. Mají pocit, že oni jsou ti, díky nimž je ten majetek a že když dojde na rozvod, ženské náleží polovina, ale oni mají pocit, že to vydělali oni, tak je to jejich. Dítě pak tolik nestojí. Zase tolik těch chlapů, co si berou děti dobrovolně do střídavky není, běžné alimenty jsou tady pár tisíc, to není taková finanční zátěž. Prostě jde o prachy.

Emanuel Bacigala
Povídálka 22 příspěvků 26.08.19 14:11

Majetková rizika svatby jsou značná, naproti tomu není žádná výhoda, kterou by nebylo možno obstarat i jinak. I moje manželka mi řekla, že za stávající právní úpravy by se nevdávala 8) A pokud tu dokonce už dluh je, no mi to připadá spíš od toho chlapa zodpovědný. Dochází ti doufám, že po svatbě může exekuce přijít i na vaše SJM. Ale jasně, přece ta romantika za to stojí :potlesk:

milktea
Zasloužilá kecalka 751 příspěvků 26.08.19 14:16

A ty chces mermomoci svatbu a jeho dluh, nebo co?
jinak si myslim, ze rozumny a zodpovedny chlap se svatby neboji

Tomkins
Zasloužilá kecalka 991 příspěvků 26.08.19 14:21
@gebča píše:
Protože dítě je jeho pokračovatel a o tu ženskou až tak moc nejde…? = dítě chci, ale Tebe až tak ne?

Tento názor může vyplodit pouze žena.

Uživatel je onlinepohledzdruhestrany
Extra třída :D 10297 příspěvků 26.08.19 14:24
@Anonymní píše:
Ahoj všem,
mám otázku pouze a čistě pro muže! Vím že tady nějací jsou a třeba si tento příspěvek některý z nich přečte a odpoví.
Chlap chce dítě, touží po něm, ale boji se svatby, protože splácí dluh (již sloučený do jednoho). A já se ptám proč… Proč se někteří mužský bojí závazku, jako je svatba, ale závazku, jako je dítě (na celý život) ne. Ať přemýšlím, jak přemýšlím, tak nemůžu přijít na kloudné vysvětlení těchto myšlenkových pochodů. Díky za vysvětlení.

Za mě, není to strach ze závazků, co může být větší závazek než dítě/děti. Ale proč dělat něco, co nic nepřináší a ničemu nepomáhá, teda naopak spíš škodí :nevim:

gebča
Kecalka 130 příspěvků 26.08.19 14:25
@Tomkins píše:
Tento názor může vyplodit pouze žena.

Tak proč ji nechce pojmout za zákonitou a v našich podmínkách jedinou manželku?

Jaholos
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 26.08.19 14:26

Vysvetloval jsem to uz hodnekrat, je to prece naprosto logicky. :think: Kdyz chce chlapek rodinu, tak proste musi si udelat dite, jinak to nejde. Ale kdyz chce chlapek kvalitni partnerstvi a vztah, tak k tomu vubec svatbu nepotrebuje. Svatba je proste zbytecna, nic muzi neprinasi.

zoidberg
Extra třída :D 13562 příspěvků 26.08.19 14:29

Jsou to naprosto neporovnatelne závazky. Nemají spolu nic společného. Manželství je korigováno tolika zákony, že by do něj vlezl dobrovolně jen naprosto nesečtělý muž. Navíc určitě se neožení někdo, kdo byť i omylem zakopne o tyto stránky.

gebča
Kecalka 130 příspěvků 26.08.19 14:30
@Jaholos píše:
Vysvetloval jsem to uz hodnekrat, je to prece naprosto logicky. :think: Kdyz chce chlapek rodinu, tak proste musi si udelat dite, jinak to nejde. Ale kdyz chce chlapek kvalitni partnerstvi a vztah, tak k tomu vubec svatbu nepotrebuje. Svatba je proste zbytecna, nic muzi neprinasi.

A co žena, ta je kde? Když to muži nic nepřináší…

Šáruší
Kelišová 5154 příspěvků 26.08.19 14:31

Takže jak jinak, odpovědi jsi se nedočkala, vyjma toho, že je to pro muže nevýhodné a nic mu to nepřináší. :mrgreen: Jinými slovy: PRACHY :mrgreen:

Šáruší
Kelišová 5154 příspěvků 26.08.19 14:32
@gebča píše:
A co žena, ta je kde? Když to muži nic nepřináší…

PRACHY :mrgreen: hele, o nic jiného nejde. To neřeš.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 66 Další »
Váš příspěvek
Reklama