Reklama

Svatba po rozvodu před majetkovým vyrovnáním

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.09.18 21:41
svatba po rozvodu

Potřebovala bych poradit, jak dlouhá doba od rozvodu musí uběhnout aby mohla být svatba s novým partnerem? po rozvodu ještě není dohodnuté majetkové vyrovnání, tak jde o to jestli se můžeme s partnerem vzít nbo snad musíme počkat až budou mít po soudu o majetek? nějak mi nikdo v okolí nebyl schopný říct jak to je, bude, mělo by být…

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineunuděná
Kelišová 5365 příspěvků 1 inzerát 15.09.18 21:43

Tak predevsim tvuj nastavajici by mel mit trpelivost a nehnat se do snatku s nekym, kdo mozna neco vysoudi, mozna naopak skonci s holym zadkem :mrgreen: pardon za uprimnost, ale urcita financni a majetkova transparence je podle me podminkou k uzavreni snatku za ferovych podminek.

Uživatel je onlineLama Lama
Hvězda diskuse 47783 příspěvků 15.09.18 21:46

právně po nabytí právní moci rozudku. Lidsky až to má člověk dořešený, ne?

alimdar
Zasloužilá kecalka 792 příspěvků 15.09.18 21:48
@Anonymní píše:
Potřebovala bych poradit, jak dlouhá doba od rozvodu musí uběhnout aby mohla být svatba s novým partnerem? po rozvodu ještě není dohodnuté majetkové vyrovnání, tak jde o to jestli se můžeme s partnerem vzít nbo snad musíme počkat až budou mít po soudu o majetek? nějak mi nikdo v okolí nebyl schopný říct jak to je, bude, mělo by být…

Já si osobně myslím, na základě případu z okolí, že toto je jedno. Musíš být rozvedená a to zjevně jsi

-Sára
Ukecaná baba ;) 1087 příspěvků 15.09.18 21:55

Musíš mít doložku právní moci že jsi rozvedena. My měli dohodu že do 12 měsíců mě musí vyplatit. Do 14 dní jsem se znovu vdala.

andelka83
Neúnavná pisatelka 19331 příspěvků 15.09.18 22:16

Na majetek máte tři roky. Takže pokud máš rozsudek o rozvodu s razítkem o nabytí právní moci, můžeš se vdát znovu.

AlenaSu
Kecalka 355 příspěvků 15.09.18 22:26

Ihned po nabytí právní moci rozsudku. Ale do dalšího sňatku bych se teda upřímně nehnala. Aby to nebyla jen nějaká „nálepka“ za nepovedený vztah

tini
Ukecaná baba ;) 1327 příspěvků 5 inzerátů 15.09.18 22:31

Pravni moci rozsudku o rozvodu zaniklo vase spolecne jmeni manzelu.Ted se uz musi jen vyporadat.Vdat se muzes

lenkajacova
Povídálka 15 příspěvků 16.09.18 07:06

@unuděná ,ani jednomu nejde o majetek,jen ab se druhá strana nechtěla v něčem vrtat,z holým zadkem nikdo neskončí,oba máme svoje

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama